0

Si.

1

musisz mieć zabawne życie, żyjąc z takimi ludźmi :D

1

2 zeta, a do wygrania ponad 5 tyśkow

0

Zrobiłem eksperyment z obstawianiem dużych kursów na kuponie i muszę się pochwalić, że dwa pierwsze mecze mi weszły :
Hull 7/1
Sampdoria 4/1
a teraz oczekuję na Twente z Feyenord 4/1

0

czasami wyją jak to dzikusy

0

W domku, ale nie nam dużego ogrodu, wiem że to może być duży problem lecz nie chce się zniechęcić.

0

Przymierzam się do zakupu psa husky, czy ktoś posiada i może napisać jakie mogą być minusy z posiadaniem takiego psa?

0

...raczej że nie zdobędziemy potrójnej korony, mam nadzieję że się zdziwię.

0

Rozumiem, masz rację i dlatego nie łudzę się że zdobędziemy potrójną koronę.

0

Mamy problemy w pomocy i to widać gołym okiem, bez Sergio i Raktica w formie oraz Iniesty w składzie nie ma już nikogo na tą pozycję. Moja opinia jest taka, że nie damy rady do końca sezonu wygrywać wszystko z takim skladem. Lucho wiedział co kupują.

0

Krychowiak został "wyrzucony" z Sevilli, bo nowy trener go nie chciał.

0

Nie mamy pomocy, a za tym idzie większa praca w obronie i mniej przeprowadzanych ataków. Wczoraj mieliśmy szczęście po swojej stronie, dlatego wygraliśmy. NIE graliśmy w swoim stylu, od pewnego czasu to zaczyna być normalne, jeżeli obawiamy się za tydzień Alaves na ich terenie( jak wczoraj ktoś mnie upomniał żebym nie był taki pewien że za tydzień możemy być liderami) to nie jest Barca z przed kilku lat. To nie jest narzekanie tylko moja opinia panie Gaucho, wiem że na ten moment mamy kontuzje, ale to też jest wina Enrique jakie zrobił zakupy.

0

Mundo Deportivo pisze że wczorajsze rotacje zdały egzamin, a ja wolałbym żeby Enrique już tak nie kombinował.

0

Za tydzień o tej porze będziemy liderami prawdopodobnie.

0

Na 90% jeden z siedmiu meczy nie wypali, lepiej stawiać 5 zeta na 4 dwójki podanych meczy wyżej lub podobnych przez 10 tygodni, bardziej opłacalne.

2

nawet nie warto stawiać na takie kursy

2

Shakira z wiekiem wygląda coraz ładniej, kobieta doskonała.

0

Ja pytałem, byłem ciekaw czy ktoś wymieni Slasha.

0

masakra.

0

wiem, piszę jak słyszę

6

Shakira gorąca 40 dzisiaj, hb2u too.

5

https://www.instagram.com/p/BQApF-hDIoD/

Sergi nie dojrzał jeszcze. Najlepszej 30 Piquś!

0

Jest według was piłkarz z Polski który mógłby grać w barsie?

8

mniej.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie zdobędziemu potrójnej korony z naszą pomocą, to fakt.

1

Wczoraj widziałem jego pierwszy dobry występ

0

Kto według was jest najlepszym gitarzystą na świecie?

0

jaja sobie robisz, co tam oglądasz?

1

Z nami płuca wypływają, a teraz mają to gdzieś, już nie pierwszy zespół tak robi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?