lukiiifcb
Dołączył/a: kwiecień 2011
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzisiaj przekonamy się na ile Celta jest psychicznie silna żeby osłabiony Real wyeliminować.
0
https://www.instagram.com/p/BPnkyYJB-KJ/
19
https://www.instagram.com/p/BPni1gllTtn/
https://www.instagram.com/p/BPnqdauAoZz/
Pije i ja.
11
Liczby Messiego po dzisiejszym meczu:
673 M
538 G
222 A
1
Jeszcze dwie bramki i niektórzy przestaną marudzić:)
0
Mogą mieć, ale okazywanie niezadowolenia bo z Eibar nie wygrywamy 5 0 jest nie na miejscu.
4
NIE daj Boże żeby Eibar wyrównał, bo na wszystkich zawiesicie psy, eksperci z kanapy.
0
Eibar lepiej walczy o piłkę niż my
0
może masz rację ale gra polega na tym żeby się nie poddawać, bo inaczej nie miała by sensu
2
Dziwie się ludziom którzy grają 1/2 kurs, a potem komentują jaki to zespół jest słaby.
0
Może jednak te Swansea mi wygra kupon
3
Postawiłem przypadkowo na Swanse kurs 12/1, może wejdzie.
0
Moglibyście podać jeden mecz współczynnik 2 przynajmniej, brakuje mi do listy, proszę.
1
Może robi różnicę z ilością strzelonych bramek, ale wtedy jak Bale gra, który ciągnie akcje.
0
Z czego ma się odnaleźć? Zero cierpliwości, zero skromności przy braku doświadczenia, to samo tyczy się Denisa, powinni brać przykład z Sergi Roberto, który wyrasta na filar Barcelony.
4
https://www.instagram.com/p/BPdKcFtjZ99/
Wydaje mi się, że Arda ma blokadę "gram z najlepszym zawodnikiem na świecie".
0
Vela jak CR7 zachowuje się
0
za dużo strat mamy
0
Ja mam podobnie z telewizjada
5
https://www.instagram.com/p/BPcTBjPAgEY/
bardzo ciekawy pomysł
0
Czuję pogrom dzisiaj i z całym szacunkiem do RSSS, ale ja to wiem.
1
posłuchaj starszego i mądrzejszego doświadczeniem, jutro Anoeta będzie rozjechana.
3
Z takim atakiem jaki real wczoraj posiadał nie można cały czas wygrywać, ale to nie nasz problem.
1
No nie serwer padł, a chciałem tak zobaczyć jak nasi rywale ubolewają
1
Bramkarz źle ustawiony
2
Ramos niezawodny.
0
Ale wiocha podbiegać z gratulacjami do kogoś kto takie rzeczy robi.
0
Sevilla kopie w Rugby
0
podpisuje się pod tym, Alleluia!
1
Powinien stać w szestnastce i nie przeszkadzać w konstruowaniu akcji