1

Jeszcze Marsylia przydałaby się

1

Nie ma to jak dołożyć pewniaka do kuponu (Chelsea), złamałem własną zasadę, nie obstawiasz kurs 1/2... nie opłaca się.

0

liga okręgowa.

0

Jak długo można mieć szczęście?

0

machanie nogami dawno wyszło z mody

0

chyba spaliłeś

0

James wchodzi za Danio, zaraz Osasuna im wciśnie

2

jedni i drudzy grają słabo, jak chcesz.

0

Zacząłem oglądać Fortitiude, warto ciągnąć dalej sezon?

0

Jak patrzę na Zizu teraz to wydaje mi się że musiał podpisać pakt z diabłem w tamtym sezonie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

słabo grają.

7

0

Co ten senegalczyk robi dzisiaj

0

9

A jak Snowboard?

0

To nie jest przypadek, że gracze Barcy otrzymują tyle kartek w tym sezonie.

0

brałeś coś że taki nerwowy

0

Aż fioletowa zamarła

1

Teraz jest poker

1

niektórzy mają przygotowany komentarz "Messi gol"

1

Chyba kareta.

0

czemu rezerwowych mają męczyć przed ważnym meczem?

1

Nie mam kredytu, ale to co napisałaś nawet mnie się nie spodobało.

21

Dobra wiadomość, chcą przedłużyć kontrakt z Benzema.

0

Czy ktoś może powiedzieć co on jemu robi?
https://www.instagram.com/p/BQNbW5-F6lP/

0

Oczywiście możesz mieć rację, ale jak wytłumaczysz ten 'bałagan' w komentarzach, jak za dawnych czasów u nas.

3

Gdy jesteśmy już przy porannym przeglądzie sportowym, to mam pytanie do redakcji, a mianowicie dlaczego jest tak późno jeżeli czasami może być już wczesnym rankiem. Przyznam się że często używam innej strony (RM.pl) ponieważ tam jest regularnie o tej samej godzinie, a wolałbym czytać przy kawie w naszych kolorach. Jeżeli to dla was zawracanie głowy z mojej strony, proszę pominąć.

0

Ta strona to dla niektórych tlen.

0

Na fioletowej cieszą się jakby zdobyli Puchar Króla.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?