lukiiifcb
Dołączył/a: kwiecień 2011
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jeszcze Marsylia przydałaby się
1
Nie ma to jak dołożyć pewniaka do kuponu (Chelsea), złamałem własną zasadę, nie obstawiasz kurs 1/2... nie opłaca się.
0
liga okręgowa.
0
Jak długo można mieć szczęście?
0
machanie nogami dawno wyszło z mody
0
chyba spaliłeś
0
James wchodzi za Danio, zaraz Osasuna im wciśnie
2
jedni i drudzy grają słabo, jak chcesz.
0
Zacząłem oglądać Fortitiude, warto ciągnąć dalej sezon?
0
Jak patrzę na Zizu teraz to wydaje mi się że musiał podpisać pakt z diabłem w tamtym sezonie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
słabo grają.
7
Osasuna dzisiaj wygra
https://www.instagram.com/p/BQXo98fj2j_/
0
Co ten senegalczyk robi dzisiaj
0
To dla Ciebie Vidal
https://www.instagram.com/p/BQYT7QzF9Vw/
9
A jak Snowboard?
0
To nie jest przypadek, że gracze Barcy otrzymują tyle kartek w tym sezonie.
0
brałeś coś że taki nerwowy
0
Aż fioletowa zamarła
1
Teraz jest poker
1
niektórzy mają przygotowany komentarz "Messi gol"
1
Chyba kareta.
0
czemu rezerwowych mają męczyć przed ważnym meczem?
1
Nie mam kredytu, ale to co napisałaś nawet mnie się nie spodobało.
21
Dobra wiadomość, chcą przedłużyć kontrakt z Benzema.
0
Czy ktoś może powiedzieć co on jemu robi?
https://www.instagram.com/p/BQNbW5-F6lP/
0
Oczywiście możesz mieć rację, ale jak wytłumaczysz ten 'bałagan' w komentarzach, jak za dawnych czasów u nas.
3
Gdy jesteśmy już przy porannym przeglądzie sportowym, to mam pytanie do redakcji, a mianowicie dlaczego jest tak późno jeżeli czasami może być już wczesnym rankiem. Przyznam się że często używam innej strony (RM.pl) ponieważ tam jest regularnie o tej samej godzinie, a wolałbym czytać przy kawie w naszych kolorach. Jeżeli to dla was zawracanie głowy z mojej strony, proszę pominąć.
0
Ta strona to dla niektórych tlen.
0
Na fioletowej cieszą się jakby zdobyli Puchar Króla.