0

No i dobrze, mógł tak brutalnie go nie faulować, należy tępić takie zachowania. Komisja dobrze zareagowała, zawsze kierują się rozsądkiem pereza.. .-)

1

Wcześniej o dachu, a teraz o robotach na drodze cały dzień La Rambla będzie jęczeć.

0

3

https://www.instagram.com/p/BQQsKKSFRVG/
i te wszystkie miny po obejrzeniu tego, ........bezcenne.

2

Ktoś grał może w piłkonga?
https://www.instagram.com/p/BQQGp1MAJEG/

0

3

pomieszało mi się z Bilbao, wybacz.

0

Update
Celta jest lepszym klubem

0

Zrobiło się ok jak Enrique zmienił środek, bo rzeczywiście bez lini pomocy graliśmy bardzo słabo. Jestem przekonany że klub już nie będzie eksperymentował i kupi porządnego rozgrywającego w przyszłym sezonie. Może jeszcze La liga zaliczymy bo real Madryt gra przeciętnie. Liga Mistrzów nie w tym roku.

0

Mam nadzieję że Celta wygra dzisiaj, mamy porachunki, a finał jest idealny do do tego.

0

Gomes, ponieważ nie pasuje do naszego stylu gry.

Koke, bo jest solidnym, wartym inwestycji piłkarzem.

1

4

Koke chyba chce pójść w ślady Ardy

0

kolejny wyskoczył.

1

już wałkujesz to samo co niektórzy wcześniej, proszę już przestańcie

0

tylko żebyś robił to co mecz

0

i co ?

0

Ten Olowski musi komentować teraz z zaciśniętymi zębami

1

Pan Leszek Olowski ma chyba jakiś uraz do Barcelony.

2

oglądasz mecz i z czystym sumieniem to piszesz

0

Panie Enrique, zaparkuj ten autobus bo z tą pomocą cudów nie zrobisz.

1

To nie narzekanie, tylko fakt! Gramy bez lini pomocy znowu.

0

Może się powtarzam ale będzie ciężko bez Neymara i kreatywnej pomocy. Żebyśmy nie musieli spuszczać głów po tym meczu, ale trzeba wierzyć.

0

spójrz niżej, ktoś już pisał

1

może jeszcze trzy asysty do tego?

0

https://www.instagram.com/p/BQNLGNrD0aK/

MSN nie z tej ziemi...dosłownie.

0

bla...bla...bla

0

Pozostało kilka godzin do meczu, więc standardowe pytanie zadam o wynik, będę pierwszy i powiem wam że łatwo nie będzie i ostrożnie powiem 2:2...A wy jaki wynik przewidujecie?

0

Piotr Zieliński na celowniku wielkich klubów, w tym RM.

0

Trochę padaka z tej bramki Hazarda z zeszłego tygodnia, a internet do tej pory huczy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?