lukiiifcb
Dołączył/a: kwiecień 2011
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i dobrze, mógł tak brutalnie go nie faulować, należy tępić takie zachowania. Komisja dobrze zareagowała, zawsze kierują się rozsądkiem pereza.. .-)
1
Wcześniej o dachu, a teraz o robotach na drodze cały dzień La Rambla będzie jęczeć.
0
https://www.instagram.com/p/BQRFE2FBu41/
super wyglądają
3
https://www.instagram.com/p/BQQsKKSFRVG/
i te wszystkie miny po obejrzeniu tego, ........bezcenne.
2
Ktoś grał może w piłkonga?
https://www.instagram.com/p/BQQGp1MAJEG/
0
Mała zagadka
https://www.instagram.com/p/BQQ3i9ghIu6/
3
pomieszało mi się z Bilbao, wybacz.
0
Update
Celta jest lepszym klubem
0
Zrobiło się ok jak Enrique zmienił środek, bo rzeczywiście bez lini pomocy graliśmy bardzo słabo. Jestem przekonany że klub już nie będzie eksperymentował i kupi porządnego rozgrywającego w przyszłym sezonie. Może jeszcze La liga zaliczymy bo real Madryt gra przeciętnie. Liga Mistrzów nie w tym roku.
0
Mam nadzieję że Celta wygra dzisiaj, mamy porachunki, a finał jest idealny do do tego.
0
Gomes, ponieważ nie pasuje do naszego stylu gry.
Koke, bo jest solidnym, wartym inwestycji piłkarzem.
1
Mamy finał !!!
https://www.instagram.com/p/BQOgpW5jcy8/
4
Koke chyba chce pójść w ślady Ardy
0
kolejny wyskoczył.
1
już wałkujesz to samo co niektórzy wcześniej, proszę już przestańcie
0
tylko żebyś robił to co mecz
0
i co ?
0
Ten Olowski musi komentować teraz z zaciśniętymi zębami
1
Pan Leszek Olowski ma chyba jakiś uraz do Barcelony.
2
oglądasz mecz i z czystym sumieniem to piszesz
0
Panie Enrique, zaparkuj ten autobus bo z tą pomocą cudów nie zrobisz.
1
To nie narzekanie, tylko fakt! Gramy bez lini pomocy znowu.
0
Może się powtarzam ale będzie ciężko bez Neymara i kreatywnej pomocy. Żebyśmy nie musieli spuszczać głów po tym meczu, ale trzeba wierzyć.
0
spójrz niżej, ktoś już pisał
1
może jeszcze trzy asysty do tego?
0
https://www.instagram.com/p/BQNLGNrD0aK/
MSN nie z tej ziemi...dosłownie.
0
bla...bla...bla
0
Pozostało kilka godzin do meczu, więc standardowe pytanie zadam o wynik, będę pierwszy i powiem wam że łatwo nie będzie i ostrożnie powiem 2:2...A wy jaki wynik przewidujecie?
0
Piotr Zieliński na celowniku wielkich klubów, w tym RM.
0
Trochę padaka z tej bramki Hazarda z zeszłego tygodnia, a internet do tej pory huczy...