0

Bayern też by nas rozjechał dzisiaj

3

Powinna się pojawić przynajmniej dzień przed meczem, a nie teraz gdy nastroje jaszcze są jakie są.

0

Uważam że ankieta nie na miejscu

0

1/20 taki jest kurs

0

to był transfer roku, wcześniej ten brazylijski obrońca co już nawet nie wiem jak się nazywa

0

Patrzę na niektóre komentarze i widzę w nich wiarę na rewanż. My możemy wierzyć będziemy, ale jak zawodnicy sami w to nie wierzą, to na nic nam nasze nadzieje. Problem jest taki że nie mamy co szukać w LM z naszą pomocą i oczywiście taktyką (która jest tworzona mając małe pole manewru z naszą kadrą) przez którą cały zespół cierpi, wiele mógłbym napisać ale to już było przerabiane. Jedno jestem pewien, ten mecz nie był początkiem naszej tragicznej formy, już wcześniej były przejawy jej. Zgodzę się że potrzebujemy świeżości w klubie, w tym przypadku chodzi mi o trenera. Pewnie Luis honorowo odejdzie od nas po sezonie.

1

Ma racje, nie ma co spinać na rewanż, tylko zagrać go jakbyśmy nie grali z nimi wcześniej.

0

PSG było za silne, a my graliśmy jak ogórki z polskiej ligi. Barcelona potrzebuje oddechu, bo się dusi z tą taktyką, nawet Messi nie wie co ma grać. Potrzebujemy zmian, a szczególnie w pomocy, MSN marnuje się z takim graniem.

24

Najbardziej mi żal tych dzieci które muszą iść dzisiaj do szkoły.

4

Nie jest tragicznie, można wyciągnąć plusy
- walentynki zapamiętane na długi czas
- nasi nie są kosmitami, jeżeli inni też grają kosmicznie
- zarząd chyba teraz zrozumie że musimy kupić klasowego pomocnika
- możemy dosłownie uświadomić sobie ból naszych przeciwników
- Dzień Kobiet też możemy zapamiętać na długi czas i może w dobrym jego znaczeniu
Panowie głowa do góry i do przodu.

1

mam ochotę napisać ci że to nie była porażka tylko wpier..., ale podzielam twoje zdanie.

0

Panie zmieniaj tą pomoc

0

Ciężko pomyśleć, ale może być jeszcze gorzej, Paryżanie grają super. Trzeba zmian w pomocy szybko

0

nie w tym meczu, Paryż jest za pewny siebie, przypomina się Bayern

2

Ten mecz wygląda jakbyśmy z robotami grali, albo z FC Barcelona.

0

Gomes nie może grać w lini ataku

0

bramka na ochłodzenie, bo zero pomysłu mieliśmy

2

Kurzawa nie wygląda na Kurzawe

0

W tym momencie Urugwaj ma najlepszą parę napastników, potem Polska:)

0

Mam przeczucie że Cavani nam strzeli coś

0

Nie szkoda im kasy, a za dwa lata co? Znowu szukanie kogokolwiek?

2

https://www.instagram.com/p/BQeEKjyBDP-/
I jak tu mieć kobietę?

1

Liczę na Suareza, tak krótkim czasie zostać czwartym strzelcem w histori, on urodził się dla Barcy.

6

https://www.instagram.com/p/BQb2IQXAXn-/
instrukcja do dzisiejszego meczu

4

nie współczuję, bo nie masz jaj

0

Paryż kiedyś był romantyczny, teraz wszyscy wiemy jak tam jest ciemno

26

62

0

mnie odpowiada.

0

dzisiaj z porannym było kiepsko, więc nie licz na to tak szybko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?