lukiiifcb
Dołączył/a: kwiecień 2011
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W 80 min wchodzi Milik, strzela bramkę na 2:0, w następnym sezonie Milik transfer do Realu.
1
Jaja roku to były dwa tyg temu, trochę inteligencji i skromności
4
Reguła jest jedna, jeżeli w pierwszym dniu LM pada mało bramek to oznacza, że w drugim będzie multim i odwrotnie :)
0
Jakby nie było to kibice realu teraz mają w portkach, choć jeszcze niedawno byli pewni siebie.
0
I taki mały vidal go przeskoczył
0
więc BBC stało się faktem
0
Z pełną powagą jaki wynik jutro przewidujecie FCB : PSG ?
0
Jeszcze jeden dzień katorgi z nadziejami...
0
Może i tak ale jak widać Ronaldo to może.
0
Czemu już nikt nie robi przewrotek, gwiazd po zdobyciu gola, kiedyś były bardzo popularne.
0
Uważam że za bardzo stajemy się pewni siebie co do remontady, a przecież może być nawet ciężko wygrać z nimi 2 :0 jeżeli nawet wygrana będzie.
12
Cristiano Ronaldo jako trzeci stzelec w La Liga 1/3 goli dorobił się dzięki decyzjom arbitrów (12/6),
1
Młody Kluivert dzisiaj gra dla Ajaxu
0
A co ma Liverpool do dobrego dnia na tej stronie?
0
Messi na luzie z wyprowadzeniem akcji i asystą i takiego wykończenia nie może brakować jeżeli gra się przy Messi.
0
A mnie przypomniał jak Lucho na początku swojej kadencji zaczął pajacować ze składem wyjściowym i podobnie gra wyglądała. Messi grał jak obrażony jak wchodził z ławki, drużyna bez pomysłu i w końcu maszyna ruszyła jak Lucho zrozumiał że każdy ma swoje miejsce w tej drużynie. Teraz było podobnie, bo nie uwierzę w to co w ostatnich tygodniach Barca grała, nie mogli przecież zapomnieć jak gra się w piłkę. Na obronę naszego trenera można napisać że transfery były nietrafione i pracował tym co miał.
0
Kto dzisiaj może wygrać walkę, jestem zielony w tej dziedzinie sportu a chciałem postawiać u buka
0
Niech robi zmiany trio
1
Celta wygląda jak my ostatnio z PSG
0
Neymar jest okładany jak na ringu
0
Rafhina biega jakby miał ubrane za długie spodnie
0
dzwońcie po mnie jeszcze nic nie podpisałem:p
0
Sędzia uznał???.....lol
1
Cała prawda o Ronaldo
https://www.instagram.com/p/BRHNl5SAoqq/
0
A my z nimi mecz
0
Tutaj trzeba się martwić żeby real manity nie dostał, a nie remontady.
0
oczywiście, koń by się uśmiał...niby kto?
1
Tak na poważnie, ile można wygrywać wrzutkami i *jedenastki?
0
Dla tych co obawiają się ....Las Palmas ma jaja
0
Chyba jeszcze czerwoną kartkę pan sędzia pokaże, czeka na dobry moment.