0

W 80 min wchodzi Milik, strzela bramkę na 2:0, w następnym sezonie Milik transfer do Realu.

1

Jaja roku to były dwa tyg temu, trochę inteligencji i skromności

4

Reguła jest jedna, jeżeli w pierwszym dniu LM pada mało bramek to oznacza, że w drugim będzie multim i odwrotnie :)

0

Jakby nie było to kibice realu teraz mają w portkach, choć jeszcze niedawno byli pewni siebie.

0

I taki mały vidal go przeskoczył

0

więc BBC stało się faktem

0

Z pełną powagą jaki wynik jutro przewidujecie FCB : PSG ?

0

Jeszcze jeden dzień katorgi z nadziejami...

0

Może i tak ale jak widać Ronaldo to może.

0

Czemu już nikt nie robi przewrotek, gwiazd po zdobyciu gola, kiedyś były bardzo popularne.

0

Uważam że za bardzo stajemy się pewni siebie co do remontady, a przecież może być nawet ciężko wygrać z nimi 2 :0 jeżeli nawet wygrana będzie.

12

Cristiano Ronaldo jako trzeci stzelec w La Liga 1/3 goli dorobił się dzięki decyzjom arbitrów (12/6),

1

Młody Kluivert dzisiaj gra dla Ajaxu

0

A co ma Liverpool do dobrego dnia na tej stronie?

0

Messi na luzie z wyprowadzeniem akcji i asystą i takiego wykończenia nie może brakować jeżeli gra się przy Messi.

0

A mnie przypomniał jak Lucho na początku swojej kadencji zaczął pajacować ze składem wyjściowym i podobnie gra wyglądała. Messi grał jak obrażony jak wchodził z ławki, drużyna bez pomysłu i w końcu maszyna ruszyła jak Lucho zrozumiał że każdy ma swoje miejsce w tej drużynie. Teraz było podobnie, bo nie uwierzę w to co w ostatnich tygodniach Barca grała, nie mogli przecież zapomnieć jak gra się w piłkę. Na obronę naszego trenera można napisać że transfery były nietrafione i pracował tym co miał.

0

Kto dzisiaj może wygrać walkę, jestem zielony w tej dziedzinie sportu a chciałem postawiać u buka

0

Niech robi zmiany trio

1

Celta wygląda jak my ostatnio z PSG

0

Neymar jest okładany jak na ringu

0

Rafhina biega jakby miał ubrane za długie spodnie

0

dzwońcie po mnie jeszcze nic nie podpisałem:p

0

Sędzia uznał???.....lol

1

0

A my z nimi mecz

0

Tutaj trzeba się martwić żeby real manity nie dostał, a nie remontady.

0

oczywiście, koń by się uśmiał...niby kto?

1

Tak na poważnie, ile można wygrywać wrzutkami i *jedenastki?

0

Dla tych co obawiają się ....Las Palmas ma jaja

0

Chyba jeszcze czerwoną kartkę pan sędzia pokaże, czeka na dobry moment.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?