1

Twoje słowa są *ówno warte.
A także komentarz pokazuje jakich Barca ma kibiców.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Muszę to napisać. Nie możemy tak grać!

0

Okrutna prawda.

0

Trener po meczu co powie? Przepraszam że oddycham i nie należały nam się trzy punkty.

To ja zapytam trenera. To co Pan tutaj robi?
Jestem sfrustrowany tym jak Barca jest nie sobą.

3

Messi na pełnej wku*wie albo ma już gdzieś współpracę z Lucho.

0

a widziałeś obronę?

0

chyba już zapomnieli o tej bramce

0

widzisz go top 10 strzelców la liga, o to mi chodzi że rzadko strzela

1

Czekam na bramkę Neymara, musi przełamać się, tylko nie z karnego

0

Suarez zabrał się jak diesel

0

siedzi to w nich tak samo jak w nas

1

kłamca, kłamca.

0

A postawiłeś tego "każdy wiedział"? Jeżeli nie, to czemu?

0

Jestem ciekaw ile klubów piłkarskich sponsorowane jest przez czerwonego byka

1

jaśniej?

0

RB Leipzig prawie jak lester z przed roku.

0

szkoda że tylko to liga belgijska

4

Lucho traktuje tego Gomesa jak dobrą używke

5

Nie na 50%.

0

kurs na nich był komiczny

0

tak jak mówiłeś

0

tekst w stylu fioletowej, mecz z ogórkiem a pełen chwały

0

Zapowiada się na 0:0,

1

Problem jest w tym że to trzecia liga i to oni grają z ogórkami.

0

Jaka sztuczka, ktoś ma linka?

0

lester z arsenal

1

To jest jak przyznawane głosy na ZP, oglądanie live score

0

puchary są dla rezerwowych w większych klubach, dlatego takie wyniki czasami zdarzają się

0

A która liga jest najlepsza w Anglii?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?