lukiiifcb
Dołączył/a: kwiecień 2011
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Twoje słowa są *ówno warte.
A także komentarz pokazuje jakich Barca ma kibiców.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Muszę to napisać. Nie możemy tak grać!
0
Okrutna prawda.
0
Trener po meczu co powie? Przepraszam że oddycham i nie należały nam się trzy punkty.
To ja zapytam trenera. To co Pan tutaj robi?
Jestem sfrustrowany tym jak Barca jest nie sobą.
3
Messi na pełnej wku*wie albo ma już gdzieś współpracę z Lucho.
0
a widziałeś obronę?
0
chyba już zapomnieli o tej bramce
0
widzisz go top 10 strzelców la liga, o to mi chodzi że rzadko strzela
1
Czekam na bramkę Neymara, musi przełamać się, tylko nie z karnego
0
Suarez zabrał się jak diesel
0
siedzi to w nich tak samo jak w nas
1
kłamca, kłamca.
0
A postawiłeś tego "każdy wiedział"? Jeżeli nie, to czemu?
0
Jestem ciekaw ile klubów piłkarskich sponsorowane jest przez czerwonego byka
1
jaśniej?
0
RB Leipzig prawie jak lester z przed roku.
0
szkoda że tylko to liga belgijska
4
Lucho traktuje tego Gomesa jak dobrą używke
5
Nie na 50%.
0
kurs na nich był komiczny
0
tak jak mówiłeś
0
tekst w stylu fioletowej, mecz z ogórkiem a pełen chwały
0
Zapowiada się na 0:0,
1
Problem jest w tym że to trzecia liga i to oni grają z ogórkami.
0
Jaka sztuczka, ktoś ma linka?
0
lester z arsenal
1
To jest jak przyznawane głosy na ZP, oglądanie live score
0
puchary są dla rezerwowych w większych klubach, dlatego takie wyniki czasami zdarzają się
0
A która liga jest najlepsza w Anglii?