0

Czy Krystyna maluje sobie oczy?

0

Plus jest taki, że piłkarze dobrze zareagowali po utracie bramki. Jeszcze tyle jest kolejek przed nami, że tabela może nas jeszcze zaskoczyć, nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, Real Betis zagrał dziś super zawody.

0

nie ma sensu łudzić się, zapomnij

1

Mam żal xdo Betisu, że w pierwszej połowie nie strzelił tego gola

0

do dwóch z 1.9, a teraz masz wątpliwości czy warto

0

nie rozumiem jak można stawiać na taki kurs mały.

13

Tylko narzekanie na tej stronie, maszyna zaczyna ruszać, cierpliwie trzeba czekać.

0

Należy przetrzymać nacisk wroga.

0

Musimy bramkę stracić żeby ogarnąć się.

0

zmienili zdanie, każdy ma do tego prawo

0



Kto za małego chciał mieć długie włosy i tak grać?

0

no to zazdroszczę,

0

grają w Europie w tym roku

0

Najlepszy dla was kawałek G 'n' R ?
Dla mnie 1.Estranged. 2.Welcome to the Jungle 3.Mr.Brownstone 4.You could be mine 5.It's so easy. 6.Sweet child O' mine. 7.Patience. 8. Civil war. ....ciężko wybrać, ale pierwsze cztery są zajebiste. Slasha solówki są magiczne.

2

prawie wszystkie oddał kolegom

27

Messi jak prawdziwy kapitan poprowadził klub do półfinału.

0

nie wiem, w takiej sytuacji zepsuje

0

Andre Gomes nie na ten poziom spotkania, ja dałbym Arde i Messi fałszywa 8

0

2 :2.

0

Jedynie nadzieja w Messim.

2

Wybaczcie, ale muszę to powiedzieć, dzisiaj gramy bez pomocy.

0

...strzeliłem bramkę, daję z siebie wszystko....jestem najlepszy.

0

Czy ktoś może powiedzieć komentatorom jak bardzo nie są profesjonalni.

16

Myślicie, że komentatorzy pacanują się pod stolikiem?

0

Czy ja usłyszałem, że można polemizować?

0

Cristina traktowany już jako emeryt

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

do spawaj.

1

Jestem ciekaw kiedy w Europie zaczną usuwać krzyż z herbu, przecież tutaj też mieszkają i nie będzie mile widziany. Jak taki człowiek może patrzeć w lustro, kibice powinni odwrócić się od klubu póki on rządzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?