0

Będąc Amerykaninem na kogo oddalibyście głos?

0

Comey read this email : You are Fired!

0

też zauważyłeś, ja już mam na kuponie razem z Palermo, ( też wysoki),

2

Guti nigdy by tak nie powiedział

16

Mourinho
Zidane
Benitez

0

Czy wy też zauważyliście, że Denis Suarez gra bardzo samolubnie?

0

Wczoraj zaliczył słaby występ, w jego grze była pustka, za to SR gra pięknie i ciągle rozwija się, dla mnie pierwsza 11.

0

Jaga mi weszła dzisiaj i tylko Celta zostałaby żeby zgarnąć 5000 za 5zeta, ale niestety Hertha wcześniej zepsuła mi kupon.

0

Uśmiecha się bo on strzela, a nie koledzy

0

meczu nie oglądasz?

6

worek rozpruty.

0

Neymarowi powinni zabronić tak przyjmować piłkę..lol

0

Brawo Suarez.

21

to jutro CRistina oficjalnie faworytem do zdobycia ogórkowej piłki

0

śmieszny filmik

3

0

wszystko zależy od Twojego stylu życia

8

7

1

co ty człowieku napisałeś?

0

Zastanawiam się czy Paco zdąży strzelić bramkę w barwach Barcy przed odejściem...?

6

https://www.instagram.com/p/BL9YtechJIm/
Simeone wiedział co mówi

12

Oglądał już ktoś Walking Dead? Zaczęli ostro z nowym sezonem.

3

21

Czy cr7 machał łapą, że jest spalony przy golu Moraty?

0

z tego co wiem to sky tv puszcza PL i przymierzam się, tylko nie wiem czy warto

0

wydaje mi się, że Benzyna otrzymałby dokładne podanie

0

Miał ktoś okazję oglądać mecz w przekazie ultra HD, duża jest różnica między HD?

0

Arsenal w ciągu ostatnich 7 miesięcy przegrał tylko jeden mecz, robi wrażenie.

1

Nie mogę uwierzyć, że kiedyś morda niektórym cieszyła się za 100 mln za sprzedaż Messiego... "sprzedać póki można coś jeszcze zarobić"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?