lukiiifcb
Dołączył/a: kwiecień 2011
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Będąc Amerykaninem na kogo oddalibyście głos?
0
Comey read this email : You are Fired!
0
też zauważyłeś, ja już mam na kuponie razem z Palermo, ( też wysoki),
2
Guti nigdy by tak nie powiedział
16
Mourinho
Zidane
Benitez
0
Czy wy też zauważyliście, że Denis Suarez gra bardzo samolubnie?
0
Wczoraj zaliczył słaby występ, w jego grze była pustka, za to SR gra pięknie i ciągle rozwija się, dla mnie pierwsza 11.
0
Jaga mi weszła dzisiaj i tylko Celta zostałaby żeby zgarnąć 5000 za 5zeta, ale niestety Hertha wcześniej zepsuła mi kupon.
0
Uśmiecha się bo on strzela, a nie koledzy
0
meczu nie oglądasz?
6
worek rozpruty.
0
Neymarowi powinni zabronić tak przyjmować piłkę..lol
0
Brawo Suarez.
21
to jutro CRistina oficjalnie faworytem do zdobycia ogórkowej piłki
0
śmieszny filmik
3
http://m.forbes.pl/matrix-czy-zyjemy-w-symulacji-komputerowej-,artykuly,208164,1,1.html
trafiłem na ciekawy artykuł
0
wszystko zależy od Twojego stylu życia
8
Padłem na ryj.
https://www.instagram.com/p/BMGzHSYgbV3/
7
https://www.instagram.com/p/BMFElq1hNI_/
Dobranoc
1
co ty człowieku napisałeś?
0
Zastanawiam się czy Paco zdąży strzelić bramkę w barwach Barcy przed odejściem...?
6
https://www.instagram.com/p/BL9YtechJIm/
Simeone wiedział co mówi
12
Oglądał już ktoś Walking Dead? Zaczęli ostro z nowym sezonem.
3
https://www.instagram.com/p/BL6f_eYBi69/
21
Czy cr7 machał łapą, że jest spalony przy golu Moraty?
0
z tego co wiem to sky tv puszcza PL i przymierzam się, tylko nie wiem czy warto
0
wydaje mi się, że Benzyna otrzymałby dokładne podanie
0
Miał ktoś okazję oglądać mecz w przekazie ultra HD, duża jest różnica między HD?
0
Arsenal w ciągu ostatnich 7 miesięcy przegrał tylko jeden mecz, robi wrażenie.
1
Nie mogę uwierzyć, że kiedyś morda niektórym cieszyła się za 100 mln za sprzedaż Messiego... "sprzedać póki można coś jeszcze zarobić"