0

Porównaj sobie też kadry Barcy, Bayernu i BVB :)

0

11 zmian, 11 minut, 11 to jego numer. Przypadek - nie sądzę ;)

0

do Madritista Forever

0

Gratulacja dla ciebie za obiektywność, oby więcej takich kibiców

0

Napiszmy to jeszcze raz: NEYMAR NEYMAR NEYMAR!!!!!

0

Patrzebny nam klasowy napastnik. Moja lista życzeń:
1. Rasiak
2. Jeleń
3. Smolarek
4. Kosecki senior

0

a gdzie Rasiak???

0

Caratan piszesz sam do siebie??

0

Ja bym kupił Guardiolę jako grającego trenera.

0

Czy ty jesteś idiotą czy trolujesz??

0

on jest wart nie mniej od Bale'a :D

0

Jakby ktoś się nie zorientował to była ironia pod adresem niektórych osób na tej stronie ;)

0

Sprzedać Alexisa!!!! Drewno!!!!

0

Wyczucie czasu :D

0

Miało być do madritisty wyżej, system komentarzy szwankuję

0

Pogon Szczecin vs Lyon - remis
real madryt vs Lyon - remis (wymęczony)
I wszystko jasne :D

0

Byłbym w stanie to zrozumieć gdyby to był mecz o stawkę. Tak to obciach niestety :(

0

No właśnie te fanki urody są żenujące, pokazywali je już w tv. Jak dla mnie one robią wstyd Polskiemu Barcelonismo - o piłce wiedzą tyle, że "oni są taaacy przystojni"

0

Zhejtujcie go jeszcze raz. Zazdrościcie mu czy co? Chcielibyście włożyć koszulkę, którą on nosi? Ja też bym chciał, ale to nie jest powód dla którego miałbym go krytykować. Seryjnie. W necie, bo najłatwiej...

0

Mogę dać sobie rękę uciąć, że gdyby to była Champions League to by nie strzelili. Zresztą defensywa to najsłabsza formacja w tym meczu (najbardziej rezerwowa). A co Champions League to liczę że Legia (o ile jakimś cudem awansuje) zagra z Barcą.

0

Sprzedać cały skład bo stracili gola!! Kto strzeli ten ułaskawiony!!!

0

Teraz wszyscy chwalą Montoyę, a przed chwilą "dno"...

0

Ty lepiej się módl żeby Bae nie był droższy od Kristiano bo jeszcze się obrazi :D

0

@Wormsik pierwszy mądry komentarz. Hipokryci krytykują a sami by się rzucili jak na mięso

0

Ale te fanki są lekko żenujące, traktują ich jak jakieś one direction, to dla nich nie piłkarze tylko "ciacha" i wgl. Spróbuj z którąś z nich pogadać o Barcy, dyskusja skończy się na: "ach, ale oni są przystojni"

0

Co ty Miki :)?

0

A Real przebije szejków i transfer Kaki :D

0

już sie spozniles ;)

0

Sam też byś tak zrobił ;)

0

Wiem, że Brazylia ale nie wiedziałem, że jest aż takiej klasy zawodnikiem że ma takie znajomości :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?