No właśnie te fanki urody są żenujące, pokazywali je już w tv. Jak dla mnie one robią wstyd Polskiemu Barcelonismo - o piłce wiedzą tyle, że "oni są taaacy przystojni"
Zhejtujcie go jeszcze raz. Zazdrościcie mu czy co? Chcielibyście włożyć koszulkę, którą on nosi? Ja też bym chciał, ale to nie jest powód dla którego miałbym go krytykować. Seryjnie. W necie, bo najłatwiej...
Mogę dać sobie rękę uciąć, że gdyby to była Champions League to by nie strzelili. Zresztą defensywa to najsłabsza formacja w tym meczu (najbardziej rezerwowa). A co Champions League to liczę że Legia (o ile jakimś cudem awansuje) zagra z Barcą.
Ale te fanki są lekko żenujące, traktują ich jak jakieś one direction, to dla nich nie piłkarze tylko "ciacha" i wgl. Spróbuj z którąś z nich pogadać o Barcy, dyskusja skończy się na: "ach, ale oni są przystojni"
0
Porównaj sobie też kadry Barcy, Bayernu i BVB :)
0
11 zmian, 11 minut, 11 to jego numer. Przypadek - nie sądzę ;)
0
do Madritista Forever
0
Gratulacja dla ciebie za obiektywność, oby więcej takich kibiców
0
Napiszmy to jeszcze raz: NEYMAR NEYMAR NEYMAR!!!!!
0
Patrzebny nam klasowy napastnik. Moja lista życzeń:
1. Rasiak
2. Jeleń
3. Smolarek
4. Kosecki senior
0
a gdzie Rasiak???
0
Caratan piszesz sam do siebie??
0
Ja bym kupił Guardiolę jako grającego trenera.
0
Czy ty jesteś idiotą czy trolujesz??
0
on jest wart nie mniej od Bale'a :D
0
Jakby ktoś się nie zorientował to była ironia pod adresem niektórych osób na tej stronie ;)
0
Sprzedać Alexisa!!!! Drewno!!!!
0
Wyczucie czasu :D
0
Miało być do madritisty wyżej, system komentarzy szwankuję
0
Pogon Szczecin vs Lyon - remis
real madryt vs Lyon - remis (wymęczony)
I wszystko jasne :D
0
Byłbym w stanie to zrozumieć gdyby to był mecz o stawkę. Tak to obciach niestety :(
0
No właśnie te fanki urody są żenujące, pokazywali je już w tv. Jak dla mnie one robią wstyd Polskiemu Barcelonismo - o piłce wiedzą tyle, że "oni są taaacy przystojni"
0
Zhejtujcie go jeszcze raz. Zazdrościcie mu czy co? Chcielibyście włożyć koszulkę, którą on nosi? Ja też bym chciał, ale to nie jest powód dla którego miałbym go krytykować. Seryjnie. W necie, bo najłatwiej...
0
Mogę dać sobie rękę uciąć, że gdyby to była Champions League to by nie strzelili. Zresztą defensywa to najsłabsza formacja w tym meczu (najbardziej rezerwowa). A co Champions League to liczę że Legia (o ile jakimś cudem awansuje) zagra z Barcą.
0
Sprzedać cały skład bo stracili gola!! Kto strzeli ten ułaskawiony!!!
0
Teraz wszyscy chwalą Montoyę, a przed chwilą "dno"...
0
Ty lepiej się módl żeby Bae nie był droższy od Kristiano bo jeszcze się obrazi :D
0
@Wormsik pierwszy mądry komentarz. Hipokryci krytykują a sami by się rzucili jak na mięso
0
Ale te fanki są lekko żenujące, traktują ich jak jakieś one direction, to dla nich nie piłkarze tylko "ciacha" i wgl. Spróbuj z którąś z nich pogadać o Barcy, dyskusja skończy się na: "ach, ale oni są przystojni"
0
Co ty Miki :)?
0
A Real przebije szejków i transfer Kaki :D
0
już sie spozniles ;)
0
Sam też byś tak zrobił ;)
0
Wiem, że Brazylia ale nie wiedziałem, że jest aż takiej klasy zawodnikiem że ma takie znajomości :)