0

Nie wierzę w to. Skąd taka plotka?

0

Popłakać się nie popłakał, "był njiezadowolony" i miał smutną minę

0

wiem że się rozmarzyłem aale chciałbym aby wygrał Neuer albo Lahm

0

Może zostanę żle zrozumiany, ale o ile istnieje coś takiego jak dobry moment na kontuzję to Leo wybrał najlepszy ;) Liga Mistrzów załatwiona, ogórki w pucharze, w lidze poza Getafe i Villareal też brak drużyn z czołówki. Idealny moment by zwolnic miejsce dla rezerwowych.

0

Sprzedać go i kupić Reojsa, Wiedeferera, Gungana, Żiru i Ramosa. Ale najpierw trzeba zwolnić Zubizararetę

0

Moim zdaniem przesadzasz z życzeniami. Nie można od nich oczekiwać nie wiadomo czego, równie dobrzy mogliby dać życzenia z tłumacza google.

0

Naucz go swoich zwodó z fify Miki

0

Madrid cabron salud al campeon!!!

0

a kto by nie chciał, ale czas leci - jak nie teraz do za 3-4 lata. Teraz czas na młodzież :)

0

nawet??

0

Ja podziwiam go przede wszystkim za jego charakter, wystarczy sobie o nim poczytać

0

Wszyscy się spinają ci do Thiago. Zrobiłoby to wam większą ulgę widzieć go w koszulce ManU niż Bayernu??

0

Podobno wielki talent :) Nie rozwinał sie dlatego że w Barcelonie sie o niego nie troszczyli. W Realu eksploduje :) I uda sie na wypozyczenie bezzwrotne do Getafe

0

Madritista :)

0

Jest jakaś stronka typu relacja tekstowa po polsku / angielsku, ostatecznie hiszpańsku? Transmisja na żywo nie działa :(

0

Myslałem że jego talent eksplodował bo tak się o niego troszczą :)

0

Każdy niech wydaje kasę na co chce. Załosne to było gadanie Silvy, że jak bedzie mial nizsza pensje niż u szejków to nie bedzie miał za co wykarmić rodziny :)

0

Gra ten, który był od zawsze Madritistą? i jak go kibice przywitali? :)

0

O 13:45 CR7 przedłuży kontrakt do 2018. Zarobki 17 mln euro

0

Kogo sfaulowali, bo jestem poza domem?

0

Jestem ciekawy czy on sam wierzy w te bzdury co on opowiada :/
P.S.: Czy jakieś perełki z tej warszawskiej szkołki trafiły już do Katalonii?

0

Zauważyliście, że Messi ma zdecydowanie najmniej celnych podań z całej drużyny?

0

Zgadzam się że Alba się nie popisał, ale Costa też nie jest święty

0

Droga redakcjo!
Na ogół czytam waszą stronę z telefonu, poprzez Feedly + Pocket (android). Niestety - nowa forma ocen nie działa. Tekst się nie pokazuje. Czy nie dało by się czegoś z tym zrobić?

0

A kto powiedział że Lecia to słabsza drużyna?

0

Jest strasznie delikatny, jak Busquets gdy wchodził do Barcy. Niestety będą z niego śmiechy że symulant...

0

Jaki sens ma twój komentarz?? P.s W superpucharze uefa i kmś nie gramy :)

0

Każdy, ale o stawkę. Mecze towarzyskie to zabawa

0

Prawie na pewno nie :)

0

Femenia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?