Może zostanę żle zrozumiany, ale o ile istnieje coś takiego jak dobry moment na kontuzję to Leo wybrał najlepszy ;) Liga Mistrzów załatwiona, ogórki w pucharze, w lidze poza Getafe i Villareal też brak drużyn z czołówki. Idealny moment by zwolnic miejsce dla rezerwowych.
Podobno wielki talent :) Nie rozwinał sie dlatego że w Barcelonie sie o niego nie troszczyli. W Realu eksploduje :) I uda sie na wypozyczenie bezzwrotne do Getafe
Każdy niech wydaje kasę na co chce. Załosne to było gadanie Silvy, że jak bedzie mial nizsza pensje niż u szejków to nie bedzie miał za co wykarmić rodziny :)
Droga redakcjo!
Na ogół czytam waszą stronę z telefonu, poprzez Feedly + Pocket (android). Niestety - nowa forma ocen nie działa. Tekst się nie pokazuje. Czy nie dało by się czegoś z tym zrobić?
0
Nie wierzę w to. Skąd taka plotka?
0
Popłakać się nie popłakał, "był njiezadowolony" i miał smutną minę
0
wiem że się rozmarzyłem aale chciałbym aby wygrał Neuer albo Lahm
0
Może zostanę żle zrozumiany, ale o ile istnieje coś takiego jak dobry moment na kontuzję to Leo wybrał najlepszy ;) Liga Mistrzów załatwiona, ogórki w pucharze, w lidze poza Getafe i Villareal też brak drużyn z czołówki. Idealny moment by zwolnic miejsce dla rezerwowych.
0
Sprzedać go i kupić Reojsa, Wiedeferera, Gungana, Żiru i Ramosa. Ale najpierw trzeba zwolnić Zubizararetę
0
Moim zdaniem przesadzasz z życzeniami. Nie można od nich oczekiwać nie wiadomo czego, równie dobrzy mogliby dać życzenia z tłumacza google.
0
Naucz go swoich zwodó z fify Miki
0
Madrid cabron salud al campeon!!!
0
a kto by nie chciał, ale czas leci - jak nie teraz do za 3-4 lata. Teraz czas na młodzież :)
0
nawet??
0
Ja podziwiam go przede wszystkim za jego charakter, wystarczy sobie o nim poczytać
0
Wszyscy się spinają ci do Thiago. Zrobiłoby to wam większą ulgę widzieć go w koszulce ManU niż Bayernu??
0
Podobno wielki talent :) Nie rozwinał sie dlatego że w Barcelonie sie o niego nie troszczyli. W Realu eksploduje :) I uda sie na wypozyczenie bezzwrotne do Getafe
0
Madritista :)
0
Jest jakaś stronka typu relacja tekstowa po polsku / angielsku, ostatecznie hiszpańsku? Transmisja na żywo nie działa :(
0
Myslałem że jego talent eksplodował bo tak się o niego troszczą :)
0
Każdy niech wydaje kasę na co chce. Załosne to było gadanie Silvy, że jak bedzie mial nizsza pensje niż u szejków to nie bedzie miał za co wykarmić rodziny :)
0
Gra ten, który był od zawsze Madritistą? i jak go kibice przywitali? :)
0
O 13:45 CR7 przedłuży kontrakt do 2018. Zarobki 17 mln euro
0
Kogo sfaulowali, bo jestem poza domem?
0
Jestem ciekawy czy on sam wierzy w te bzdury co on opowiada :/
P.S.: Czy jakieś perełki z tej warszawskiej szkołki trafiły już do Katalonii?
0
Zauważyliście, że Messi ma zdecydowanie najmniej celnych podań z całej drużyny?
0
Zgadzam się że Alba się nie popisał, ale Costa też nie jest święty
0
Droga redakcjo!
Na ogół czytam waszą stronę z telefonu, poprzez Feedly + Pocket (android). Niestety - nowa forma ocen nie działa. Tekst się nie pokazuje. Czy nie dało by się czegoś z tym zrobić?
0
A kto powiedział że Lecia to słabsza drużyna?
0
Jest strasznie delikatny, jak Busquets gdy wchodził do Barcy. Niestety będą z niego śmiechy że symulant...
0
Jaki sens ma twój komentarz?? P.s W superpucharze uefa i kmś nie gramy :)
0
Każdy, ale o stawkę. Mecze towarzyskie to zabawa
0
Prawie na pewno nie :)
0
Femenia