Zgadzam się z tobą w 100%, ale tu myslę, że Xaviemu chodzilo o to że zasłużyliśmy na remis w dwumeczu - w pierwszym spotkaniu to my byliśmy stroną dominującą. Jakkolwiek samo mówienie "zasłużyliśmy" w futbolu jest trochę śmieszne
W pierwszym meczu zasłużyli na więcej, w tym mieli okazje, ale Atletico miało ich 3x tyle. A Xaviemu Kris powinien uświadomić jak należy SOE wypowiadać po porażkach chociaż druga część była już poprawna.
Tylko różnica jest jedna. W Polsce uprawnieni do głosowania są wszyscy - także ci, którzy mają wszystko w d... Tutaj mówimy o ludziach którzy bopłacają miesięczną składkę. Nie robia tego o tak - powinni być zainteresowani sprawami klubu.
0
Sprzedawać i tak bysmy mogli
0
Zgadzam się z tobą w 100%, ale tu myslę, że Xaviemu chodzilo o to że zasłużyliśmy na remis w dwumeczu - w pierwszym spotkaniu to my byliśmy stroną dominującą. Jakkolwiek samo mówienie "zasłużyliśmy" w futbolu jest trochę śmieszne
0
Japońscy turyści maja takie same prawo do obejrzenia meczu jak polscy. I w większości równie żywiołowo kibicują
0
Mam nadzieję że w ostatniej kolejce ligowej zobaczymy równie dobre widowisko, lepszą skuteczność i odwrotny wynik.
0
Ja naliczylem tych sytuacji TRZY: Messi Neymar i Xavi właśnie...
1
W pierwszym meczu zasłużyli na więcej, w tym mieli okazje, ale Atletico miało ich 3x tyle. A Xaviemu Kris powinien uświadomić jak należy SOE wypowiadać po porażkach chociaż druga część była już poprawna.
1
Lubie Di Marię, ale straszny z niego "nurek"
0
To samo chciałem napisać, 100% racji
0
Jak zobaczyłem zdjęcie Czawiego w sali konferencyjnej to z lekka się przeraziłem, ale na szczęściie wypowiedział się z sensem ;)
0
Wdech??
5
Tylko różnica jest jedna. W Polsce uprawnieni do głosowania są wszyscy - także ci, którzy mają wszystko w d... Tutaj mówimy o ludziach którzy bopłacają miesięczną składkę. Nie robia tego o tak - powinni być zainteresowani sprawami klubu.
0
Baskowie, podobnie jak Katalończycy, nie pałają szczególną miłością do Realu i Madrytu ogólnie. Już rozumiesz?
4
20:00 - 36.965 - 31,17%Jestem negatywnie zaskoczony niską frekwencją. Ludzi którzy płacą pieniądze klubowi powinni wziąć takie sprawy w swoje ręce
0
Ja tutaj widze dużo lamentu. Czy to że Bayern dzisiaj przegrał oznacza że przegra z ManU?
0
Mecz przegrany nie może być gorszy od zwycięstwa
0
Najpierw pisaliście wygrać jak najmniejszym nakładem sił a teraz spinacie się niesamowicie. Najważniejsze 3 pkt
0
19:00 - 35804 socios - 30,19%
1
Figueras pechowiec meczu. Najpierw karny a teraz samobój.
0
bo przegrywa TYLKO jedną bramką
0
http://www.fcbarca.com/54256-pytanie-ktore-padnie-podczas-referendum-ws-stadionu.html A co do futbolhd to kiedyś z tej stronki korzystałem, ale teraz zniechęcili mnie przesadnym natłokiem reklam. Czy się opłaca - nie wiem.
0
Jaka frekwencja po 18:00? Ktoś tu się chyba zapatrzył w mecz :)
0
Czy mi się wydaje czy Atleti strzeliło w tej samej minucie meczu?
0
Obyś miał racje :)
0
Też mi się to niepodoba, chociaż widak nalepsze to zmiana pozytywna - nie trzeba już się przekopywać przez nic niewnoszące komentarze.
0
Brak zaangażowania to pokazał dziś Bayern. Tylko że oni mogą sobie na to pozwolić.
1
Kibice: Ręce precz od La Masii! Badzo dobrze, popieram
0
Pewnie tak będzie, ale wolałbym też zobaczyć taki finał. Pokonać The Special Five na portugalskiej ziemi - bezcenne.
0
Raczej za dzieci głosują ich rodzice - Milan też jest socio więc teorytycznie ma prawo głosu
0
Fani Arsenalu sporo narzekają że atmosfera na Highbury była znacznie lepsza... A z tym Poznaniem to dowaliłeś :D
0
Zabrakłoby tylko bocznych obrońców