0

Sprzedawać i tak bysmy mogli

0

Zgadzam się z tobą w 100%, ale tu myslę, że Xaviemu chodzilo o to że zasłużyliśmy na remis w dwumeczu - w pierwszym spotkaniu to my byliśmy stroną dominującą. Jakkolwiek samo mówienie "zasłużyliśmy" w futbolu jest trochę śmieszne

0

Japońscy turyści maja takie same prawo do obejrzenia meczu jak polscy. I w większości równie żywiołowo kibicują

0

Mam nadzieję że w ostatniej kolejce ligowej zobaczymy równie dobre widowisko, lepszą skuteczność i odwrotny wynik.

0

Ja naliczylem tych sytuacji TRZY: Messi Neymar i Xavi właśnie...

1

W pierwszym meczu zasłużyli na więcej, w tym mieli okazje, ale Atletico miało ich 3x tyle. A Xaviemu Kris powinien uświadomić jak należy SOE wypowiadać po porażkach chociaż druga część była już poprawna.

1

Lubie Di Marię, ale straszny z niego "nurek"

0

To samo chciałem napisać, 100% racji

0

Jak zobaczyłem zdjęcie Czawiego w sali konferencyjnej to z lekka się przeraziłem, ale na szczęściie wypowiedział się z sensem ;)

0

Wdech??

5

Tylko różnica jest jedna. W Polsce uprawnieni do głosowania są wszyscy - także ci, którzy mają wszystko w d... Tutaj mówimy o ludziach którzy bopłacają miesięczną składkę. Nie robia tego o tak - powinni być zainteresowani sprawami klubu.

0

Baskowie, podobnie jak Katalończycy, nie pałają szczególną miłością do Realu i Madrytu ogólnie. Już rozumiesz?

4

20:00 - 36.965 - 31,17%Jestem negatywnie zaskoczony niską frekwencją. Ludzi którzy płacą pieniądze klubowi powinni wziąć takie sprawy w swoje ręce

0

Ja tutaj widze dużo lamentu. Czy to że Bayern dzisiaj przegrał oznacza że przegra z ManU?

0

Mecz przegrany nie może być gorszy od zwycięstwa

0

Najpierw pisaliście wygrać jak najmniejszym nakładem sił a teraz spinacie się niesamowicie. Najważniejsze 3 pkt

0

19:00 - 35804 socios - 30,19%

1

Figueras pechowiec meczu. Najpierw karny a teraz samobój.

0

bo przegrywa TYLKO jedną bramką

0

http://www.fcbarca.com/54256-pytanie-ktore-padnie-podczas-referendum-ws-stadionu.html A co do futbolhd to kiedyś z tej stronki korzystałem, ale teraz zniechęcili mnie przesadnym natłokiem reklam. Czy się opłaca - nie wiem.

0

Jaka frekwencja po 18:00? Ktoś tu się chyba zapatrzył w mecz :)

0

Czy mi się wydaje czy Atleti strzeliło w tej samej minucie meczu?

0

Obyś miał racje :)

0

Też mi się to niepodoba, chociaż widak nalepsze to zmiana pozytywna - nie trzeba już się przekopywać przez nic niewnoszące komentarze.

0

Brak zaangażowania to pokazał dziś Bayern. Tylko że oni mogą sobie na to pozwolić.

1

Kibice: Ręce precz od La Masii! Badzo dobrze, popieram

0

Pewnie tak będzie, ale wolałbym też zobaczyć taki finał. Pokonać The Special Five na portugalskiej ziemi - bezcenne.

0

Raczej za dzieci głosują ich rodzice - Milan też jest socio więc teorytycznie ma prawo głosu

0

Fani Arsenalu sporo narzekają że atmosfera na Highbury była znacznie lepsza... A z tym Poznaniem to dowaliłeś :D

0

Zabrakłoby tylko bocznych obrońców

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?