Superpuchar to mecz miedzy zwycięzca ligi i pucharu. Liha Katalonii nie istnieje, puchar zdobyla Barca, Espanyol nie wygrał nic, wiec skąd się tam wziął??
Normalny? Ze za takie zaxhowanie powinien być karany każdy, bez wzgledu na barwy klubowe Ps. Wiem ze spoznilem się z komentarzem ale jestem z komórki i nie mogę edytowac
Trzeba przyznać ze Real w trzech ostatnich dwumeczach świetnie wykorzystywal błędy rywali. Chelsea miało po prosty niesamowicie dużo darta, ale wygrali i trzeba to uszanowac.
Swoją drogą jestem ciekaw dzisiejszej inauguracji Bundesligi, Bayern w tym okienku nie wzmocnił się, a wręcz przeciwnie (Kroos) a i kontuzje ich nie omijają
No może faktycznie troche przesadzilem, ale Munir i Adama jeszcze sezon temu grali w Juvenilu, a teraz ty chcesz ich wystawiać w pierwszym składzie na czołowe drużyny?
A na obronę mamy w sumie 8 graczy na 4 pozycje, jest to wystarczająco, ale były już takie sytuacje, że 4 obrońców bylo kontuzjowanych
0
Jutro dołącza Masche i Suarez ;)
0
Według mnie Koke jest świetnym zawodnikiem, ale odnalzlby się w Barcelonie równie dobrze jak w La Roja niestety
0
Najlepszy mlody obronca świata nawet z Levante sobie nie pogra? Wybaczcie drobna prowokacje,ale aż mi go szkoda :)
1
Ależ ta reprezentacja Islandii świetnie zaczęła te eliminację, fajnie byłoby jakby sprawili sensację :)
0
To czemu Rakitić miał tyle goli i asyst w Sewilli?
0
Hahahah na fioletowej ogłosili, że "James zaczął się spłacać". Suarez też się spłaca, strzela Indonezji :D
0
Patrząc na mecz Realu pomimo wyniku jestem swiecie przekonany, ze ten sezon będzie dla nich nieudany
0
Superpuchar to mecz miedzy zwycięzca ligi i pucharu. Liha Katalonii nie istnieje, puchar zdobyla Barca, Espanyol nie wygrał nic, wiec skąd się tam wziął??
0
Precyzujac: nie dawaloby awansu, ale baraże.
0
Pytanie: czym różni się 10. LM od 9. LM
0
A eurosportu nie masz?
0
Zdecydowanie wole bvb niż juve czy city, ale zgodzę się ze to najcięższe drużyny w tym koszyku
0
Liczę na grupę z ex-Barcelonistami: Barca, Psg, Olympiakos i BATE
0
EuroSport od 17:45 :)
0
Tak, ale da tez komentatorzy którzy Nir imponują bardzo wiedza a dobrze się ich słucha, np. kolarstwo w Eurosporcie
0
A nawet 15 (bodajże) jak po dwóch kolejkachw 2008/09, niech tylko sezon zakończą tak samo ;)
0
Normalny? Ze za takie zaxhowanie powinien być karany każdy, bez wzgledu na barwy klubowe Ps. Wiem ze spoznilem się z komentarzem ale jestem z komórki i nie mogę edytowac
0
Trzeba przyznać ze Real w trzech ostatnich dwumeczach świetnie wykorzystywal błędy rywali. Chelsea miało po prosty niesamowicie dużo darta, ale wygrali i trzeba to uszanowac.
1
Jak to bez konsekwencji?? Przecież dostał AŻ żółta kartkę!
1
Jeśli moglbys mi również napisz :)
2
To samo pomyslalem, wtedy tez Atleti zaczęło II mecz batdzo mocno przez 10 minut
0
Nawet ci nie przeszkadzaja jego wrzutki a'la Alves? :)
0
Swoją drogą jestem ciekaw dzisiejszej inauguracji Bundesligi, Bayern w tym okienku nie wzmocnił się, a wręcz przeciwnie (Kroos) a i kontuzje ich nie omijają
0
Nie wiem skąd ta euforia na jego punkcie. Moim zdaniem zupełnie do nas nie pasuje
0
Bez Torresa to specjalnie by się nie osłabili :)
0
Naprawdę? Nie sądziłem że aż tyle, przeoczyć to musiałam w jego biografii, ale przyznasz kolego, że nie każdy jest Messim
0
A pamiętasz Puyola? Nie każdy musi się rozwijać tak spektakularnie jak Messi, Neymar czy Cesc :)
0
No może faktycznie troche przesadzilem, ale Munir i Adama jeszcze sezon temu grali w Juvenilu, a teraz ty chcesz ich wystawiać w pierwszym składzie na czołowe drużyny?
A na obronę mamy w sumie 8 graczy na 4 pozycje, jest to wystarczająco, ale były już takie sytuacje, że 4 obrońców bylo kontuzjowanych
0
https://vine.co/v/M39JAaeTFHL - spojrzenie Bale'a - bezcenne :)
A co do zakazu, to jak kupią Cuadrado to wcale się nim nie przejmę
0
Nie rozumiecie za grosz ironii :)
A na powaznie...Może Soriano?