0

Jutro dołącza Masche i Suarez ;)

0

Według mnie Koke jest świetnym zawodnikiem, ale odnalzlby się w Barcelonie równie dobrze jak w La Roja niestety

0

Najlepszy mlody obronca świata nawet z Levante sobie nie pogra? Wybaczcie drobna prowokacje,ale aż mi go szkoda :)

1

Ależ ta reprezentacja Islandii świetnie zaczęła te eliminację, fajnie byłoby jakby sprawili sensację :)

0

To czemu Rakitić miał tyle goli i asyst w Sewilli?

0

Hahahah na fioletowej ogłosili, że "James zaczął się spłacać". Suarez też się spłaca, strzela Indonezji :D

0

Patrząc na mecz Realu pomimo wyniku jestem swiecie przekonany, ze ten sezon będzie dla nich nieudany

0

Superpuchar to mecz miedzy zwycięzca ligi i pucharu. Liha Katalonii nie istnieje, puchar zdobyla Barca, Espanyol nie wygrał nic, wiec skąd się tam wziął??

0

Precyzujac: nie dawaloby awansu, ale baraże.

0

Pytanie: czym różni się 10. LM od 9. LM

0

A eurosportu nie masz?

0

Zdecydowanie wole bvb niż juve czy city, ale zgodzę się ze to najcięższe drużyny w tym koszyku

0

Liczę na grupę z ex-Barcelonistami: Barca, Psg, Olympiakos i BATE

0

EuroSport od 17:45 :)

0

Tak, ale da tez komentatorzy którzy Nir imponują bardzo wiedza a dobrze się ich słucha, np. kolarstwo w Eurosporcie

0

A nawet 15 (bodajże) jak po dwóch kolejkachw 2008/09, niech tylko sezon zakończą tak samo ;)

0

Normalny? Ze za takie zaxhowanie powinien być karany każdy, bez wzgledu na barwy klubowe Ps. Wiem ze spoznilem się z komentarzem ale jestem z komórki i nie mogę edytowac

0

Trzeba przyznać ze Real w trzech ostatnich dwumeczach świetnie wykorzystywal błędy rywali. Chelsea miało po prosty niesamowicie dużo darta, ale wygrali i trzeba to uszanowac.

1

Jak to bez konsekwencji?? Przecież dostał AŻ żółta kartkę!

1

Jeśli moglbys mi również napisz :)

2

To samo pomyslalem, wtedy tez Atleti zaczęło II mecz batdzo mocno przez 10 minut

0

Nawet ci nie przeszkadzaja jego wrzutki a'la Alves? :)

0

Swoją drogą jestem ciekaw dzisiejszej inauguracji Bundesligi, Bayern w tym okienku nie wzmocnił się, a wręcz przeciwnie (Kroos) a i kontuzje ich nie omijają

0

Nie wiem skąd ta euforia na jego punkcie. Moim zdaniem zupełnie do nas nie pasuje

0

Bez Torresa to specjalnie by się nie osłabili :)

0

Naprawdę? Nie sądziłem że aż tyle, przeoczyć to musiałam w jego biografii, ale przyznasz kolego, że nie każdy jest Messim

0

A pamiętasz Puyola? Nie każdy musi się rozwijać tak spektakularnie jak Messi, Neymar czy Cesc :)

0

No może faktycznie troche przesadzilem, ale Munir i Adama jeszcze sezon temu grali w Juvenilu, a teraz ty chcesz ich wystawiać w pierwszym składzie na czołowe drużyny?
A na obronę mamy w sumie 8 graczy na 4 pozycje, jest to wystarczająco, ale były już takie sytuacje, że 4 obrońców bylo kontuzjowanych

0

https://vine.co/v/M39JAaeTFHL - spojrzenie Bale'a - bezcenne :)
A co do zakazu, to jak kupią Cuadrado to wcale się nim nie przejmę

0

Nie rozumiecie za grosz ironii :)
A na powaznie...Może Soriano?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?