Ciężka sytuacja dla niego, bałem się bardzo że obejmie stanowisko Zubiego i zniechęci do siebie cules, a następnie będzie wykorzystany przez Bartomeu w machinie wyborczej. Na szczęście jest inteligentny, choć teraz może mu być ciężko znaleźć nowe zajęcie, choć ja widziałbym go w sztabie La Roja.
No nie wytrzymam, kwestionujesz umiejętności Neymara na tyle żeby porównywać go do tego anonimowego piłkarza? :D Przecież chyba Ney już udowodnił, że problemem nie jest to, że jest w Barcelonie, tylko jego cena.
Zupełnie nie rozumiem ludzi czepiających się tutaj naszego prezydenta, choć sam za nim nie przepadam. Przecież jego OBOWIĄZKIEM jest bronienie klubu przed ogromną NIESPRAWIEDLIWOŚCIĄ ze strony fifa. Czego oczekujecie, że stuli głowę i powie wszystko jest ok?
32% na Masche przywołało mi na myśl jego swietny występ na Bernabeu (3-4). Ludzie bez przesady - Mundial jedno, a Barcelona drugie. Dla mnie 4.; po Albioe, Bartrze i Pique
Dziś narzekacie na tragiczny obraz gry, a po meczu z Valencią chwaliliście zawodników za zaangażowanie i determinacje. A wtedy obraz gry był równie słaby niestety.
Moja drużyna, choć dość mocno kierowałem się własnymi sympatiami :)
Courtois - Alaba, Ramos, Godin, Zabaleta - Rakitic, di Maria, Modric - Sanchez, Lewandowski, Messi
Messi bardzo słaby , CR7 również, tylko tyle że wykorzystał karnego. Za to ten mecz pokazał jak obiecująca może być współpraca Messi- Neymar-Suarez. Dziwi mnie decyzja o Xavim w wyjściowej 11, niewiele dał drużynie, lecz wg. mnie to Rakitić powinien wejść za Suareza, bo, tak jak lubie tego gracza, to ostatnia forma Pedro to tragedia. No i Alba też mógłby wiele dać w ofensywie. Liczę że w jednym z najblizszych meczów Lucho da szanse Bartrze, bo Pique jest strasznie niestabilny, a Masche powinien powędrować na DM - Busi wczoraj grał tragicznie. No a Realowi wbrew pozorom pomógł brak Bale'a - Isco Man of the Match
1
Może jeszcze niech zrobią z niego grającego trenera, żeby sam mógł ustalać skład? No sory, ale bez przesady...
0
Może i nie zabłysnął tym transferem, ale wydaje mi się że nie należy tak obrażać człowieka, o którym wie się bądź co bądź bardzo mało.
0
Ciężka sytuacja dla niego, bałem się bardzo że obejmie stanowisko Zubiego i zniechęci do siebie cules, a następnie będzie wykorzystany przez Bartomeu w machinie wyborczej. Na szczęście jest inteligentny, choć teraz może mu być ciężko znaleźć nowe zajęcie, choć ja widziałbym go w sztabie La Roja.
0
No nie wytrzymam, kwestionujesz umiejętności Neymara na tyle żeby porównywać go do tego anonimowego piłkarza? :D Przecież chyba Ney już udowodnił, że problemem nie jest to, że jest w Barcelonie, tylko jego cena.
0
Zupełnie nie rozumiem ludzi czepiających się tutaj naszego prezydenta, choć sam za nim nie przepadam. Przecież jego OBOWIĄZKIEM jest bronienie klubu przed ogromną NIESPRAWIEDLIWOŚCIĄ ze strony fifa. Czego oczekujecie, że stuli głowę i powie wszystko jest ok?
0
32% na Masche przywołało mi na myśl jego swietny występ na Bernabeu (3-4). Ludzie bez przesady - Mundial jedno, a Barcelona drugie. Dla mnie 4.; po Albioe, Bartrze i Pique
0
Słabo się rozstała? Sprzedanie go w takiej promocji to słabe rozstanie??
0
Widać niektórzy na tej stronie bardziej rozpamiętują jego rzekome nieszczęście niż on sam :)
0
Myślę że wszyscy przyzwyczaili się że to sonda na NAJLEPSZEGO zawodnika :)
0
I myślę że na przyszłość można się wstrzymywać z przemianowywaniem stadionów na nazwisko naszego cracka, bo to chyba leko przesadny zachwyt
1
Dziś narzekacie na tragiczny obraz gry, a po meczu z Valencią chwaliliście zawodników za zaangażowanie i determinacje. A wtedy obraz gry był równie słaby niestety.
0
Mimo mojej sympatii do niego Mascherano zasłużył na obnizenie oceny za głupia strate przed nasza bramką w II polowie
0
Bardzo cieszy mnie wynik, ale znacznie bardziej dobra zmiana Pedro (wreszcie) i gol po rzucie rożnym (też wreszcie)
0
A poza tym Sortello pisał o byciu najlepszym NA SWOJEJ POZYCJI
0
Messi ma strzelić 50 goli a Ney i Luis po 30?? To chyba nierealne, choć chciałbym się mylić ;)
0
Na sam papier na komunikaty oficjalne już trochę pójdzie ;)
0
A najlepszym piłkarzem ubiegłego sezonu BPL nie został czasem Suarez?
0
W sumie kto ma jakiś dowód że jest obrońcą? Przecież ostatnio grał tam pół roku temu :P
0
Właśnie o to mi chodziło ;) Atak obiektywnie bez dwóch zdań Messi -Suarez- Ronaldo :)
0
P.s. Jak zobaczyłem Soriano i Beto przecierałem oczy ze zdumienia :D
1
Moja drużyna, choć dość mocno kierowałem się własnymi sympatiami :)
Courtois - Alaba, Ramos, Godin, Zabaleta - Rakitic, di Maria, Modric - Sanchez, Lewandowski, Messi
0
To samo chciałem napisać :D
0
Przecież Alves to klubowy DJ :P Na tamto stanowisko proponowałbym Papę Neymara ;)
0
Ciekawe czy jak Pique powie że Messi jest najlepszy to urazi Rooney'a XD
1
Od kiedy Rakitić to PO? :O
0
Grał słabo, to prawda, ale CR7 równie słabo
0
Messi bardzo słaby , CR7 również, tylko tyle że wykorzystał karnego. Za to ten mecz pokazał jak obiecująca może być współpraca Messi- Neymar-Suarez. Dziwi mnie decyzja o Xavim w wyjściowej 11, niewiele dał drużynie, lecz wg. mnie to Rakitić powinien wejść za Suareza, bo, tak jak lubie tego gracza, to ostatnia forma Pedro to tragedia. No i Alba też mógłby wiele dać w ofensywie. Liczę że w jednym z najblizszych meczów Lucho da szanse Bartrze, bo Pique jest strasznie niestabilny, a Masche powinien powędrować na DM - Busi wczoraj grał tragicznie. No a Realowi wbrew pozorom pomógł brak Bale'a - Isco Man of the Match
1
Pique był bardzo niestabilny, ale nie grał bardzo źle
4
Bardzo fajnie, lecz nie rozumiem do końca sensu tej nagrody...
1
No właśnie jestem bardzo ciekawy jaka będzie jego końcówka sezonu :)