Wszystko fajnie, ale przydalby sie jeszcze jeden obronca gdyby:
-Alves i Pique nie odnalezli starej formy
-Mathieu się nie zaadoptował
- Vermaelen był nadal czesciej kontuzjowany niż zdolny do gry
-Napastnicy rywala byli wyżsi od Mascherano
-Mathieu musiał grac na lewej stronie lub zachorowal na raka płuc.
Przy fatum krazacym nad naszymi defensorami Blind byłby ciekawą opcja, ale wazniejsze sprawy to Cuadrado i ktoś do ataku za Deulofeu (ciezko mi sobie wyobrazić że sezon zaczniemy strasząc w tej formacji Messim, Pedro, Adamą i Munirem)
Wyjątkowo głupi transfer moim zdaniem, jak nie po sezonie to za rok sprzedamy go za max. 2/3 tej kwoty. Niezwykle ciekawe czemu Zubi zainteresowałsię tym piłkarzem dopiero po incydencie na mistrzostwach... Swoją drogą Bartomeu niesamowicie mnie zawiódł nie dotrzymując słowa w kwestii odejści Alexisa, myślę że dziennikarze mu to wypomną bardzo szybko, a do tej pory radził sobie nieźle jako prezydent.
Te 3 sezony Alexisa skojarzyły mi się z 3 obrazkami - najpierw Alexis siedzący na murawie i płączący po meczu z Chelsea, potem kjego niemoc strzelecka z ostatniego sezonu a teraz jego piękny gol z Realem i "czileńo tokopijano" komentatorów z Rac1 :D Dzięki8 za wszystko, Alexis!
Dziwnie się będzie oglądało w przyszłym sezonie ligę hiszpańską bez Victora, Courtoisa i (pewnie) Casilliasa w bramce. Jeszcze Navas i wszyscy czołowi bramkarze ligi ostatnich sezonów :(
Ja bym wziął i postawił jeszcze kilka warunków - podpisać kontrakt z Thiago jako pierwszym bramkarzem i Antonellą jako nowym trenerem. Do tego Messi zastępuje Qatar na koszulce i dopłacamy mu jak UNICEF-owi
Może i prawie wszystkie bzdury są kłamstwem, ale mówi się, że statystyki (w tym także przebiegnięte km) nie kłamią. P.S.: Nie dyskredytuję zasług Leo z przeszłości tylko mówie o tym, co jest teraz
A ja się zastanawiam nad kadrą Hiszpanów na Mundial, del Bosque ma ją ogłosić 25. maja. Oto moja lista piłkarzy, którzy mogą myśleć o powołaniu:
Bramkarze:
Casilias, Reina, Lopez, De Gea, Asenjo, Casilla (6)
Obrońcy:
Ramos, Carvajal, Bartra, Pique, Alba, Arbeloa, Juanfran, Martinez, I. Martinez, Raul Albiol (10)
Pomocnicy:
Xabi Alonso, Illarmendi, Busquets, Thiago, Xavi, Iniesta, Fabregas, Koke, Raul Garcia, Gabi, Silva, Isco, Mata, Cazorla, Navas (15)
Napastnicy:
Pedro, Torres, Costa, Villa, Negredo, Soldado, Adrian Lopez, Llorente (8)
Razem 39 graczy - będzie spora konkurencja.
0
Wszystko fajnie, ale przydalby sie jeszcze jeden obronca gdyby:
-Alves i Pique nie odnalezli starej formy
-Mathieu się nie zaadoptował
- Vermaelen był nadal czesciej kontuzjowany niż zdolny do gry
-Napastnicy rywala byli wyżsi od Mascherano
-Mathieu musiał grac na lewej stronie lub zachorowal na raka płuc.
Przy fatum krazacym nad naszymi defensorami Blind byłby ciekawą opcja, ale wazniejsze sprawy to Cuadrado i ktoś do ataku za Deulofeu (ciezko mi sobie wyobrazić że sezon zaczniemy strasząc w tej formacji Messim, Pedro, Adamą i Munirem)
0
Weź pod uwagę że ALexis jest sporo młodszy i mniej "problematyczny" :)
0
Tak, ale w tym okresie ZWIĘKSZYŁO SIĘ nasze zainteresowanie, a powinno być odwrotnie
0
Przypuszczam tak na postawie przygod ostatnich klasycznych "9"
0
Gdybyśmy go WYMIENILI może nawet pochwaliłbym ten ruch ale my zapłąciliśmy za niego 2x tyle, a Suarez nie zacznie z nami presezonu...
0
JA? Nie, a czemu? Chociaż mam nadzieję że Barca :)
0
Klasę Varana pokazał Alexis w Gran Derbi na Camp Nou i Hummels na mundialu...
0
Wyjątkowo głupi transfer moim zdaniem, jak nie po sezonie to za rok sprzedamy go za max. 2/3 tej kwoty. Niezwykle ciekawe czemu Zubi zainteresowałsię tym piłkarzem dopiero po incydencie na mistrzostwach... Swoją drogą Bartomeu niesamowicie mnie zawiódł nie dotrzymując słowa w kwestii odejści Alexisa, myślę że dziennikarze mu to wypomną bardzo szybko, a do tej pory radził sobie nieźle jako prezydent.
0
Te 3 sezony Alexisa skojarzyły mi się z 3 obrazkami - najpierw Alexis siedzący na murawie i płączący po meczu z Chelsea, potem kjego niemoc strzelecka z ostatniego sezonu a teraz jego piękny gol z Realem i "czileńo tokopijano" komentatorów z Rac1 :D Dzięki8 za wszystko, Alexis!
0
Najczęściej faulowanym jak na razie piłkarzem Mundialu jest...Alexis (24 razy)
0
Dziwnie się będzie oglądało w przyszłym sezonie ligę hiszpańską bez Victora, Courtoisa i (pewnie) Casilliasa w bramce. Jeszcze Navas i wszyscy czołowi bramkarze ligi ostatnich sezonów :(
0
O to ma przechlapane - do Barcy nie przyjdzie a do Realu go Piękny nie wpuści :D
0
Jordi też nie grał bardzo źle, choc do poziomu Euro sporo mu brakowało
1
Nie wiem jakim cudem zagrał we wszystkich trzech meczach...chyba za strzeloną bramkę :)
0
Nie dało się wyciągnąć od Romka tego 1,5M, stać go a nie musiałby wtedy dorabiać lokalnego rywala
3
Ciekawe ile osób w lidze typerów obstawiło wynik meczu Hiszpanii :D
1
Cuadrado gra świetnie, zwłaszcza jego pierwsze 20 in. było niesamowite.
0
Jak w półfinale Euro z Portugalią Cesc strzelił od słupka to już wtedy prawie zawału dostałem. A teraz to wyraźnie nie wiedział co z tą piłką zrobić.
1
Takie potraktowanie kilku graczy to największy wyrzuaki do niego mam.
0
Życzyłbym sobie tego, ale wątpię :)
1
Ja bym wziął i postawił jeszcze kilka warunków - podpisać kontrakt z Thiago jako pierwszym bramkarzem i Antonellą jako nowym trenerem. Do tego Messi zastępuje Qatar na koszulce i dopłacamy mu jak UNICEF-owi
0
Może i prawie wszystkie bzdury są kłamstwem, ale mówi się, że statystyki (w tym także przebiegnięte km) nie kłamią. P.S.: Nie dyskredytuję zasług Leo z przeszłości tylko mówie o tym, co jest teraz
8
Muller? Chyba sobie żartują
0
Nacho??
0
Pep ostatnio często wystawia go na stoperze, a na DP jest za duży tłok aby się przebił moim zdaniem.
1
Ty chyba sobie żartujesz? Gabi w pierwszym składzie? W życiu. A Pedro, Busquets i Xabi będą grali w podstawowej 11 będzie grał
3
Ja nikogo nie powoływałem, tylko pisałem KTO MOŻE MYŚLEĆ O POWOŁANIU - czytanie ze zrozumieniem :)
0
A ja się zastanawiam nad kadrą Hiszpanów na Mundial, del Bosque ma ją ogłosić 25. maja. Oto moja lista piłkarzy, którzy mogą myśleć o powołaniu:
Bramkarze:
Casilias, Reina, Lopez, De Gea, Asenjo, Casilla (6)
Obrońcy:
Ramos, Carvajal, Bartra, Pique, Alba, Arbeloa, Juanfran, Martinez, I. Martinez, Raul Albiol (10)
Pomocnicy:
Xabi Alonso, Illarmendi, Busquets, Thiago, Xavi, Iniesta, Fabregas, Koke, Raul Garcia, Gabi, Silva, Isco, Mata, Cazorla, Navas (15)
Napastnicy:
Pedro, Torres, Costa, Villa, Negredo, Soldado, Adrian Lopez, Llorente (8)
Razem 39 graczy - będzie spora konkurencja.
0
NA jakim kanale leci liga mistrzów piłkarzy ręcznych? Bo final four to koniecznie muszę obejrzeć :)
14
Musisz się pogodzić z tym że nowy stadion będzie pewnie imienia Qataru :(