Tak, tak, tłumaczmy sobie dalej zrzekanie się prywatności i innych swobód obywatelskich tym, że nie mamy nic do ukrycia. Następnie proponuję likwidacji wolności słowa, bo nie masz nic do powiedzenia
Być może masz rację, ja uczciwie muszę przyznać że nie śledziłem jeszcze wtedy jego kariery, a i karnych w reprezentacji tez sobie nie przypominam :) Tak czy siak dziś uderzył ładnie
Z ciekawości - ile karnych Suarez strzelał zebyś mół tak powiedzieć? Bo ja sobie nie przypominam aby robił to ani w Barcelonie, ani w Liverpoolu (Gerrard)
Ale włąśnie jestem pewien, że bramkarze bardzo szybko to wyczują i do skuteczności Messiego (jakieś 90%), nie mówiąc już o najlepszych egzekutorach jedenastek, nie dorówna
Wy tak na serio z tym oddaniem karnych Neymarowi?? Przy całym szacunku do niego, ale już wolałbym żeby je Ter Stegen wykonywał niż oglądać te jego taneczne rozbiegi
W 2010 roku del Bosque miał na bramkę trzech bramkarzy topowych europejskich klubów, zwycięzców LM. Dziś zawodnika Porto, kibica z Old Trafford i rezerwowego z Sevilli. Trochę symboliczny regres.
Oczywistą rzeczą jest, że tych ludzi trzeba sprawdzać pod względem bezpieczeństwa i edukować, ale mamy MORALNY OBOWIĄZEK pomóc ludziom, którzy nie mogą normalnie żyć w swoich krajach, zwłaszcza, że jest w tym też trochę naszej winy - to zachód przez lata destabilizował sytuację w tym regionie by czerpać wpływy z ropy
Może dlatego, że Katar jest zbyt małym krajem żeby przyjąć tyle ludzi, co? Przecież spora część tych imigrantów pracuje właśnie w tych kraajch, m. in. przy budowie stadionów na Mundial za marne grosze.
Ja na środku obrony postawiłbym na Mathieu i Vermę, a na DM na Masche. Busquets niech wyrocznię przed Atletico. Dziwią mnie tak słabe notowania Francuza, cały czas jest solidny, w odróżnieniu od Bartry, który początek sezony notuje delikatnie mówiąc słaby.
Ale wy macie żałośne pomysły. Raczej nikt nie przyjdzie na Camp Nou żeby przeglądać tablicę na fejsie, bo to mógłby sobie robić w domu, ale na miłość boską, moja wizyta tam była dla mnie wielkim przeżyciem i chciałem się podzielić fotką ze znajomymi. Teraz mógłbym to zrobić wprost z trybun, rewelacja! A pozostałe udogodnienia też bardzo fajne i pomysłowe. Nie tkwijmy w średniowieczu, panowie.
Ciekawe czy Blatter zapłacił Mu więcej niż Perez EDIT: Przyznam że pisałem komentarz przed przeczytaniem. Nie trawię gościa, ale tu podjął słuszną decyzję
1
OFICJALNIE: Eusebio (były trener Barcy B) nowym coachem RSSS.
No to wpadli z deszczu pod rynnę...
0
Tak, tak, tłumaczmy sobie dalej zrzekanie się prywatności i innych swobód obywatelskich tym, że nie mamy nic do ukrycia. Następnie proponuję likwidacji wolności słowa, bo nie masz nic do powiedzenia
0
Być może masz rację, ja uczciwie muszę przyznać że nie śledziłem jeszcze wtedy jego kariery, a i karnych w reprezentacji tez sobie nie przypominam :) Tak czy siak dziś uderzył ładnie
0
Z ciekawości - ile karnych Suarez strzelał zebyś mół tak powiedzieć? Bo ja sobie nie przypominam aby robił to ani w Barcelonie, ani w Liverpoolu (Gerrard)
0
Przełamał w tym znaczeniu, że przed jego zatrudnieniem Real nie był dla Barcy godnym rywalem, a on to zmienił.
0
Cóż, z tego co pamiętam Deulofeu lubił naśladować Ronaldo ;)
1
Oj, ostatnim zdaniem wykazujecie brak szacunku wobec wielkiego faworyta Lewandowskiego, ulubieńca Onetu ;)
6
Nic nie przeżywa. Gdyby to był koniec sezonu, to ok, ale póki co tak minimalna strata nic nie znaczy
0
Ale włąśnie jestem pewien, że bramkarze bardzo szybko to wyczują i do skuteczności Messiego (jakieś 90%), nie mówiąc już o najlepszych egzekutorach jedenastek, nie dorówna
4
Wy tak na serio z tym oddaniem karnych Neymarowi?? Przy całym szacunku do niego, ale już wolałbym żeby je Ter Stegen wykonywał niż oglądać te jego taneczne rozbiegi
1
I z pewnością MU go sprzeda :v
5
W 2010 roku del Bosque miał na bramkę trzech bramkarzy topowych europejskich klubów, zwycięzców LM. Dziś zawodnika Porto, kibica z Old Trafford i rezerwowego z Sevilli. Trochę symboliczny regres.
2
Oczywistą rzeczą jest, że tych ludzi trzeba sprawdzać pod względem bezpieczeństwa i edukować, ale mamy MORALNY OBOWIĄZEK pomóc ludziom, którzy nie mogą normalnie żyć w swoich krajach, zwłaszcza, że jest w tym też trochę naszej winy - to zachód przez lata destabilizował sytuację w tym regionie by czerpać wpływy z ropy
0
Może dlatego, że Katar jest zbyt małym krajem żeby przyjąć tyle ludzi, co? Przecież spora część tych imigrantów pracuje właśnie w tych kraajch, m. in. przy budowie stadionów na Mundial za marne grosze.
1
My mając 2 bardzo dobrych bramkarzy nie ściągniemy trzeciego tylko po to, żeby mieć głośny transfer w okienku ;)
0
Dziennikarz Marci głosuje na Messiego...koniec świata ;)
0
Ja na środku obrony postawiłbym na Mathieu i Vermę, a na DM na Masche. Busquets niech wyrocznię przed Atletico. Dziwią mnie tak słabe notowania Francuza, cały czas jest solidny, w odróżnieniu od Bartry, który początek sezony notuje delikatnie mówiąc słaby.
0
Cristiano dostał 3 mecze, choć i tak się z tobą zgadzam
0
Faktycznie, nie skojarzyłem, dzięki
0
Wie ktoś czemu nasi z czarnymi opaskami?
0
Przy tym strzale podcinką była piłka za linią czy nie bo na filmiku tak średnio to widać?
0
No raczej cięzko wyobrazić sobie inny powód odejscia z druzyny która właśnie zdobyła tryplet :)
0
Ja też bym nigdy nie pomyślał że Motta grał w Atleti :)
1
A czy dobrze pamiętam ze Rakitic dość ostro pojechał po Ardzie w prasie gdy ten rzucił butem w sędziego? Ciekawe jak się teraz będą dogadać xD
0
Właśnie o tym mówię - Barca, Real, Espanyol...
0
A on czasem nie grał też w juniorach Realu? Taki mini-Zlatan :')
0
Oj, to samo mówiono o bramkarzach, Mathieu i Rakiticiu. Ja tam jestem spokojny :D
0
Zapewne o to iż final z Arsenalem był w 2006 roku, a w 2009 graliśmy z MU
38
Ale wy macie żałośne pomysły. Raczej nikt nie przyjdzie na Camp Nou żeby przeglądać tablicę na fejsie, bo to mógłby sobie robić w domu, ale na miłość boską, moja wizyta tam była dla mnie wielkim przeżyciem i chciałem się podzielić fotką ze znajomymi. Teraz mógłbym to zrobić wprost z trybun, rewelacja! A pozostałe udogodnienia też bardzo fajne i pomysłowe. Nie tkwijmy w średniowieczu, panowie.
0
Ciekawe czy Blatter zapłacił Mu więcej niż Perez
EDIT: Przyznam że pisałem komentarz przed przeczytaniem. Nie trawię gościa, ale tu podjął słuszną decyzję