1

OFICJALNIE: Eusebio (były trener Barcy B) nowym coachem RSSS.

No to wpadli z deszczu pod rynnę...

0

Tak, tak, tłumaczmy sobie dalej zrzekanie się prywatności i innych swobód obywatelskich tym, że nie mamy nic do ukrycia. Następnie proponuję likwidacji wolności słowa, bo nie masz nic do powiedzenia

0

Być może masz rację, ja uczciwie muszę przyznać że nie śledziłem jeszcze wtedy jego kariery, a i karnych w reprezentacji tez sobie nie przypominam :) Tak czy siak dziś uderzył ładnie

0

Z ciekawości - ile karnych Suarez strzelał zebyś mół tak powiedzieć? Bo ja sobie nie przypominam aby robił to ani w Barcelonie, ani w Liverpoolu (Gerrard)

0

Przełamał w tym znaczeniu, że przed jego zatrudnieniem Real nie był dla Barcy godnym rywalem, a on to zmienił.

0

Cóż, z tego co pamiętam Deulofeu lubił naśladować Ronaldo ;)

1

Oj, ostatnim zdaniem wykazujecie brak szacunku wobec wielkiego faworyta Lewandowskiego, ulubieńca Onetu ;)

6

Nic nie przeżywa. Gdyby to był koniec sezonu, to ok, ale póki co tak minimalna strata nic nie znaczy

0

Ale włąśnie jestem pewien, że bramkarze bardzo szybko to wyczują i do skuteczności Messiego (jakieś 90%), nie mówiąc już o najlepszych egzekutorach jedenastek, nie dorówna

4

Wy tak na serio z tym oddaniem karnych Neymarowi?? Przy całym szacunku do niego, ale już wolałbym żeby je Ter Stegen wykonywał niż oglądać te jego taneczne rozbiegi

1

I z pewnością MU go sprzeda :v

5

W 2010 roku del Bosque miał na bramkę trzech bramkarzy topowych europejskich klubów, zwycięzców LM. Dziś zawodnika Porto, kibica z Old Trafford i rezerwowego z Sevilli. Trochę symboliczny regres.

2

Oczywistą rzeczą jest, że tych ludzi trzeba sprawdzać pod względem bezpieczeństwa i edukować, ale mamy MORALNY OBOWIĄZEK pomóc ludziom, którzy nie mogą normalnie żyć w swoich krajach, zwłaszcza, że jest w tym też trochę naszej winy - to zachód przez lata destabilizował sytuację w tym regionie by czerpać wpływy z ropy

0

Może dlatego, że Katar jest zbyt małym krajem żeby przyjąć tyle ludzi, co? Przecież spora część tych imigrantów pracuje właśnie w tych kraajch, m. in. przy budowie stadionów na Mundial za marne grosze.

1

My mając 2 bardzo dobrych bramkarzy nie ściągniemy trzeciego tylko po to, żeby mieć głośny transfer w okienku ;)

0

Dziennikarz Marci głosuje na Messiego...koniec świata ;)

0

Ja na środku obrony postawiłbym na Mathieu i Vermę, a na DM na Masche. Busquets niech wyrocznię przed Atletico. Dziwią mnie tak słabe notowania Francuza, cały czas jest solidny, w odróżnieniu od Bartry, który początek sezony notuje delikatnie mówiąc słaby.

0

Cristiano dostał 3 mecze, choć i tak się z tobą zgadzam

0

Faktycznie, nie skojarzyłem, dzięki

0

Wie ktoś czemu nasi z czarnymi opaskami?

0

Przy tym strzale podcinką była piłka za linią czy nie bo na filmiku tak średnio to widać?

0

No raczej cięzko wyobrazić sobie inny powód odejscia z druzyny która właśnie zdobyła tryplet :)

0

Ja też bym nigdy nie pomyślał że Motta grał w Atleti :)

1

A czy dobrze pamiętam ze Rakitic dość ostro pojechał po Ardzie w prasie gdy ten rzucił butem w sędziego? Ciekawe jak się teraz będą dogadać xD

0

Właśnie o tym mówię - Barca, Real, Espanyol...

0

A on czasem nie grał też w juniorach Realu? Taki mini-Zlatan :')

0

Oj, to samo mówiono o bramkarzach, Mathieu i Rakiticiu. Ja tam jestem spokojny :D

0

Zapewne o to iż final z Arsenalem był w 2006 roku, a w 2009 graliśmy z MU

38

Ale wy macie żałośne pomysły. Raczej nikt nie przyjdzie na Camp Nou żeby przeglądać tablicę na fejsie, bo to mógłby sobie robić w domu, ale na miłość boską, moja wizyta tam była dla mnie wielkim przeżyciem i chciałem się podzielić fotką ze znajomymi. Teraz mógłbym to zrobić wprost z trybun, rewelacja! A pozostałe udogodnienia też bardzo fajne i pomysłowe. Nie tkwijmy w średniowieczu, panowie.

0

Ciekawe czy Blatter zapłacił Mu więcej niż Perez
EDIT: Przyznam że pisałem komentarz przed przeczytaniem. Nie trawię gościa, ale tu podjął słuszną decyzję

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?