Zwykle nie komentuję tego, co dzieje się na fioletowej, ale naszła mnie ciekawa refleksja. Narzekają, że dla Cristiano są inne kary niż dla reszty. TO PRAWDA!!! Jego zawieszają na 2 mecze za uderzenie rywala...
Zawsze gdy czytam coś takiego zastanawiam się czy naprawdę zdobycie jednego Pucharu LM stawia w ich oczach tą drużynę ponad Real di Stefano czy Barcę Pepa
Ze wszystkim się zgodzę, ale wstawienie tu derbów Katalonii to już lekka przesada. Szkoda że nie napisali jeszcze że jest najlepszym strzelcem meczów z Rayo, Getafe i Huescą
Tak czy inaczej, gratulacje dla naszego boga futbolu :)
Uważam podobnie i nie rozumiem czemu zostanie liderem jest dla większości tu takie ważne. Za bycie liderem po x kolejkach nikt trofeów nie przyznaje, a Barca musi robić swoje i nie oglądać się na rywali.
Chciałem zwrócić uwagę, że tytuł jest nienajlepiej sformułowany i sugeruje jakby Paco już wiedział że przegra ;)
A co do tego pana powiem tylko jedno - mam nadzieję że zostanie następcą Del Bosque, choć nie jestem pewien czy reprezentacja to materiał dla niego.
Ja na ich miejscu bym wolał przez chwilę mieć pół najładniejszego stadionu w mieście dla siebie ;) A na poważnie - tak, Atletico grało finał właśnie na Bernabeu i to tam przełamali się i stali się wielką drużyną ( choć to już moja opinia)
LOL, przecież wtedy stadion jest dzielony pół na pół, tak jak było gdy Atletico grało z Realem na Bernabeu. A Espanyol woli żeby kibice tłukli się przez pół Hiszpanii? To dość mało inteligentnie z ich strony.
Naprawdę. A ja nie miałbym naprawdę nic przeciwko i CIESZYŁBYM SIĘ, że tak duża impreza odbywa się właśnie w Katalonii. A jeśli to Real okazałby się najlepszy? Cóż, trudno...
Marcelo? Bo strzelił ładną bramkę? Bo w defensywie to się chłopak niezbyt napracował.
O Ronaldo sie nie wypowiem, bo jeszcze poszedłbym do więzienia ;)
0
No grają super, ale ja wciąż nie rozumiem czemu za Bartrę wszedł Busi a nie 10 minut później Vermaelen :/
0
Widzieliście naszą stronę 404? http://www.fcbarca.com/63306-theo-walcott-w-tym-roku-kalendarzowym-bylismy-najlepszym-zespolem-w-europie.html?utm_source=hotTopics&utm_medium=hotTopics&utm_campaign=hotTopics Ja dziś trafiłem przypadkiem i padłem :D
0
Z Rakiticiem coś nie tak że znowu na ławie? :/
0
Jak to czytam zaczynam cieszyc się ze jestem obecnie w Turcji i oglądan streama z angielskim komentarzem ;)
0
Xavi to już trzeci...
0
Zwykle nie komentuję tego, co dzieje się na fioletowej, ale naszła mnie ciekawa refleksja. Narzekają, że dla Cristiano są inne kary niż dla reszty. TO PRAWDA!!! Jego zawieszają na 2 mecze za uderzenie rywala...
1
Zawsze gdy czytam coś takiego zastanawiam się czy naprawdę zdobycie jednego Pucharu LM stawia w ich oczach tą drużynę ponad Real di Stefano czy Barcę Pepa
1
Jeśli miałbym wybrać jednego z tej dwójki nie zastanawiałbym się nawet przez minutę - na pewno Veratti
0
No to popadasz ze skrajności w skrajność niestety
1
Idealny skład:
ter Stegen - Alves, Pique, Bartra, Alba - Masche, Xavi, Rakitić - Messi Suarez Neymar
0
Chciałbym zobaczyc co zrobiłby Carlo bez Isco i Kroosa w środku pola :)
0
Moglby mi ktoś powiedzieć kto z Realu ma 4 żółte kartki? ;)
0
Chcesz powiedzieć że nie lubisz znajomych tylko dlatego że są za Realem? Trochę smiesznie, ale co ja tam wiem :>
0
Ze wszystkim się zgodzę, ale wstawienie tu derbów Katalonii to już lekka przesada. Szkoda że nie napisali jeszcze że jest najlepszym strzelcem meczów z Rayo, Getafe i Huescą
Tak czy inaczej, gratulacje dla naszego boga futbolu :)
0
Uważam podobnie i nie rozumiem czemu zostanie liderem jest dla większości tu takie ważne. Za bycie liderem po x kolejkach nikt trofeów nie przyznaje, a Barca musi robić swoje i nie oglądać się na rywali.
0
przecież też gra...
0
tyle samo (6) miał jakiś tydzień temu, ale nie śledzę zbytnio Serie A więc nie wiem czy czasem jeszcze nie strzelił. Raczej nie
0
Chciałem zwrócić uwagę, że tytuł jest nienajlepiej sformułowany i sugeruje jakby Paco już wiedział że przegra ;)
A co do tego pana powiem tylko jedno - mam nadzieję że zostanie następcą Del Bosque, choć nie jestem pewien czy reprezentacja to materiał dla niego.
2
Sory koleś, ale gadasz totalne bzdury. Chyba nie zrozumiałeś o co chodzi Paco.
0
W tym momencie mamy jednego DM-a, który w dodatku od trzech lat gra głównie na środku obrony. A krzyczeliście: SPRZEDAĆ SONGA!!! :/
0
Jaki ty jesteś żałosny....
0
Ja na ich miejscu bym wolał przez chwilę mieć pół najładniejszego stadionu w mieście dla siebie ;) A na poważnie - tak, Atletico grało finał właśnie na Bernabeu i to tam przełamali się i stali się wielką drużyną ( choć to już moja opinia)
0
LOL, przecież wtedy stadion jest dzielony pół na pół, tak jak było gdy Atletico grało z Realem na Bernabeu. A Espanyol woli żeby kibice tłukli się przez pół Hiszpanii? To dość mało inteligentnie z ich strony.
11
Uważam, ze stadion na finał powinien być wyznaczony jeszcze przed sezonem, tak jak w Lidze Mistrzów. Ucięłoby to takie głupie dywagacje
0
Naprawdę. A ja nie miałbym naprawdę nic przeciwko i CIESZYŁBYM SIĘ, że tak duża impreza odbywa się właśnie w Katalonii. A jeśli to Real okazałby się najlepszy? Cóż, trudno...
1
Bartra w ostatnim meczu może i się nie popisał, ale wcześniej grał bardzo solidnie, zwłaszcza z PSG był jednym z lepszych na boisku :)
0
Oj, spokojnie, jak będziecie się tak licytować to jeszcze książkę napiszecie :D
1
Pozycja Iniesty w kanadyjce to niestety jakaś kpina jest... :(
8
Marcelo? Bo strzelił ładną bramkę? Bo w defensywie to się chłopak niezbyt napracował.
O Ronaldo sie nie wypowiem, bo jeszcze poszedłbym do więzienia ;)
2
"nie pomaga w tefensywie" i dlatego jest liderem odbiorów? Ciekawe...