0

No grają super, ale ja wciąż nie rozumiem czemu za Bartrę wszedł Busi a nie 10 minut później Vermaelen :/

0

Z Rakiticiem coś nie tak że znowu na ławie? :/

0

Jak to czytam zaczynam cieszyc się ze jestem obecnie w Turcji i oglądan streama z angielskim komentarzem ;)

0

Xavi to już trzeci...

0

Zwykle nie komentuję tego, co dzieje się na fioletowej, ale naszła mnie ciekawa refleksja. Narzekają, że dla Cristiano są inne kary niż dla reszty. TO PRAWDA!!! Jego zawieszają na 2 mecze za uderzenie rywala...

1

Zawsze gdy czytam coś takiego zastanawiam się czy naprawdę zdobycie jednego Pucharu LM stawia w ich oczach tą drużynę ponad Real di Stefano czy Barcę Pepa

1

Jeśli miałbym wybrać jednego z tej dwójki nie zastanawiałbym się nawet przez minutę - na pewno Veratti

0

No to popadasz ze skrajności w skrajność niestety

1

Idealny skład:
ter Stegen - Alves, Pique, Bartra, Alba - Masche, Xavi, Rakitić - Messi Suarez Neymar

0

Chciałbym zobaczyc co zrobiłby Carlo bez Isco i Kroosa w środku pola :)

0

Moglby mi ktoś powiedzieć kto z Realu ma 4 żółte kartki? ;)

0

Chcesz powiedzieć że nie lubisz znajomych tylko dlatego że są za Realem? Trochę smiesznie, ale co ja tam wiem :>

0

Ze wszystkim się zgodzę, ale wstawienie tu derbów Katalonii to już lekka przesada. Szkoda że nie napisali jeszcze że jest najlepszym strzelcem meczów z Rayo, Getafe i Huescą
Tak czy inaczej, gratulacje dla naszego boga futbolu :)

0

Uważam podobnie i nie rozumiem czemu zostanie liderem jest dla większości tu takie ważne. Za bycie liderem po x kolejkach nikt trofeów nie przyznaje, a Barca musi robić swoje i nie oglądać się na rywali.

0

przecież też gra...

0

tyle samo (6) miał jakiś tydzień temu, ale nie śledzę zbytnio Serie A więc nie wiem czy czasem jeszcze nie strzelił. Raczej nie

0

Chciałem zwrócić uwagę, że tytuł jest nienajlepiej sformułowany i sugeruje jakby Paco już wiedział że przegra ;)
A co do tego pana powiem tylko jedno - mam nadzieję że zostanie następcą Del Bosque, choć nie jestem pewien czy reprezentacja to materiał dla niego.

2

Sory koleś, ale gadasz totalne bzdury. Chyba nie zrozumiałeś o co chodzi Paco.

0

W tym momencie mamy jednego DM-a, który w dodatku od trzech lat gra głównie na środku obrony. A krzyczeliście: SPRZEDAĆ SONGA!!! :/

0

Jaki ty jesteś żałosny....

0

Ja na ich miejscu bym wolał przez chwilę mieć pół najładniejszego stadionu w mieście dla siebie ;) A na poważnie - tak, Atletico grało finał właśnie na Bernabeu i to tam przełamali się i stali się wielką drużyną ( choć to już moja opinia)

0

LOL, przecież wtedy stadion jest dzielony pół na pół, tak jak było gdy Atletico grało z Realem na Bernabeu. A Espanyol woli żeby kibice tłukli się przez pół Hiszpanii? To dość mało inteligentnie z ich strony.

11

Uważam, ze stadion na finał powinien być wyznaczony jeszcze przed sezonem, tak jak w Lidze Mistrzów. Ucięłoby to takie głupie dywagacje

0

Naprawdę. A ja nie miałbym naprawdę nic przeciwko i CIESZYŁBYM SIĘ, że tak duża impreza odbywa się właśnie w Katalonii. A jeśli to Real okazałby się najlepszy? Cóż, trudno...

1

Bartra w ostatnim meczu może i się nie popisał, ale wcześniej grał bardzo solidnie, zwłaszcza z PSG był jednym z lepszych na boisku :)

0

Oj, spokojnie, jak będziecie się tak licytować to jeszcze książkę napiszecie :D

1

Pozycja Iniesty w kanadyjce to niestety jakaś kpina jest... :(

8

Marcelo? Bo strzelił ładną bramkę? Bo w defensywie to się chłopak niezbyt napracował.
O Ronaldo sie nie wypowiem, bo jeszcze poszedłbym do więzienia ;)

2

"nie pomaga w tefensywie" i dlatego jest liderem odbiorów? Ciekawe...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?