0

Dlaczego mecz z Sociedad u siebie miałby być jakoś specjalnie ciężki? Oni są mocni u siebie, a i tak mieli furę szczęścia...

1

Na tej stronie jest ZNACZNIE więcej inteligentnych kibiców ale niestety często giną w tłoku idiotycznych wpisów
"Nie nowina, że głupi mądrego przegadał", jak napisał Krasicki :(

1

Cholera, na konferencjach Barcy słowo "Anoeta" pada już częściej niż Cam Nou, jjeszcze się tym periodistom ne znudziło? xD

0

Po okienku transferowym? To Montoya dalej nie powoływany xD

0

A jeśli nie, to wszędzie Chiny albo Rosja ;)

0

Myślę że każdej z tych drużyn ciężko się gra z każdą, a najbardziej wyraźna różnica jest w derbach Madrytu. Na korzyść kogo- sami widzicie :D

0

Ancelotti nie zmieni Bale ani CR7 tylko najlepiej grającego napastnika. No ale to bardzo dobrze dla nas :)

0

A co miał Enrique powiedzieć? "Zubi kupił mi jakiś szmelc, ale to nie moja wina"?

0

A co ma piernik do wiatraka? Swoją drogą ta "islamizacja Europy" to już jest pojęciem grubo nad wyraz...

0

Widzicie, koledzy z forum. Nie znacie się na futbolu. Zna się tylko Bartomeu ;)

0

Wie ktoś kiedy zbiera się Komisja Dyscyplinarna?

1

Przepraszam za off-top, ale mam taką prośbę do redakcji, aby z okazji dużej imprezy, jaką z pewnością są Mistrzostwa Świata w handball'u napisać artykuł o zawodnikach tej nieznanej zbyt szeroko w Polsce sekcji naszego klubu :)

0

To jego CZWARTA czerwona kartka TYLKO w barwach Realu. Dolicz do tego incydent z Godinem, spiny z Gran Derbi itd. Jednorazoqwego?

0

Myślę ze Ronaldo dostanie min. 3 mecze zawieszenia, a bez niego z Sociedad,Sevilla i Atleti Real na traci trochę punktów.

0

Gimenez na ławce - Ney lubi to :D

0

A to zaskakujące i, jakby nie patrzeć, nie najlepiej świadczy to o postawie zespołu

0

To prawda, ale czasami to potrafi utrudnić zadanie. Generalnie taką sobie wybrał pozycję i taki klub.

0

WSpólczuję Bravo, bo średnią ocen ma chyba jedną ze słabszych, a spisuje się bez zarzutu. On dostaje niższe noty za klasę rywala, a reszta nie.

0

Niech na razie nie przychodzi, bo będzie zakładnikiem Bartomeu w wyborach

6

Sidnei: "Zawsze marzylem, żeby strzelać gole dla Barcelony" ;)

0

Z Pedro nie trafiłeś, podobnie jak Adriano ogromnie szanuje go za pogodzenie się z rolą rezerwowego i nigdy go nie krytykowałem. A Douglas...cóż - tu się zgodzę że to przeciętniak, ale nie krytykowałem JEGO, ale zarząd ZA JEGO SPROWADZENIE.

0

Ale co mają wywiady z piłkarzami do tych książek bo nie rozumiem

1

Piłkarze przeciętni grają w Ekstraklasie, a nie w FC Barcelonie

0

Tu nie chodzi o to czy Messi z punktu widzenia moralnego mógłby tam odejsc, ale o wzgledy sportowe i finansowe, choć ja dopisalbym jeszcze Bayern, Chelsea, i ewentualnie PSG. Tylko ze watpie aby Messi w ogóle chcial tam odejść. Z druga czescia wypowiedzi zgadzam się w 100%

1

Może i to co mówi to bzdury, ale prosze, zachowajcie minimum szacunku do współtwórcy naszych wielkich sukcesów :)

0

Rotacje Carlo: wystaw wszystkie gwiazdy z amatorami na KMŚ. Posadzki na ławce w meczu z Atletico

0

A co mieli powiedzieć? xD

0

Naprawdę w to wierzysz?

0

Akurat z tym Montoyą trochę kulą w płot trafiłeś, ostatnio gra w wyjściowym składzie i jakoś naszym zbawcą nie jest ;)

1

Zwróćcie uwagę na fakt, że Messi mógłby sobie nie przyjść na każdy inny trening -pół biedy. Ale, na Boga, na reklamowany przez klub od dawna trening otwarty? tak się nie powinien zachowywać kapitan...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?