Na tej stronie jest ZNACZNIE więcej inteligentnych kibiców ale niestety często giną w tłoku idiotycznych wpisów
"Nie nowina, że głupi mądrego przegadał", jak napisał Krasicki :(
Przepraszam za off-top, ale mam taką prośbę do redakcji, aby z okazji dużej imprezy, jaką z pewnością są Mistrzostwa Świata w handball'u napisać artykuł o zawodnikach tej nieznanej zbyt szeroko w Polsce sekcji naszego klubu :)
Z Pedro nie trafiłeś, podobnie jak Adriano ogromnie szanuje go za pogodzenie się z rolą rezerwowego i nigdy go nie krytykowałem. A Douglas...cóż - tu się zgodzę że to przeciętniak, ale nie krytykowałem JEGO, ale zarząd ZA JEGO SPROWADZENIE.
Tu nie chodzi o to czy Messi z punktu widzenia moralnego mógłby tam odejsc, ale o wzgledy sportowe i finansowe, choć ja dopisalbym jeszcze Bayern, Chelsea, i ewentualnie PSG. Tylko ze watpie aby Messi w ogóle chcial tam odejść. Z druga czescia wypowiedzi zgadzam się w 100%
Zwróćcie uwagę na fakt, że Messi mógłby sobie nie przyjść na każdy inny trening -pół biedy. Ale, na Boga, na reklamowany przez klub od dawna trening otwarty? tak się nie powinien zachowywać kapitan...
0
Dlaczego mecz z Sociedad u siebie miałby być jakoś specjalnie ciężki? Oni są mocni u siebie, a i tak mieli furę szczęścia...
1
Na tej stronie jest ZNACZNIE więcej inteligentnych kibiców ale niestety często giną w tłoku idiotycznych wpisów
"Nie nowina, że głupi mądrego przegadał", jak napisał Krasicki :(
1
Cholera, na konferencjach Barcy słowo "Anoeta" pada już częściej niż Cam Nou, jjeszcze się tym periodistom ne znudziło? xD
0
Po okienku transferowym? To Montoya dalej nie powoływany xD
0
A jeśli nie, to wszędzie Chiny albo Rosja ;)
0
Myślę że każdej z tych drużyn ciężko się gra z każdą, a najbardziej wyraźna różnica jest w derbach Madrytu. Na korzyść kogo- sami widzicie :D
0
Ancelotti nie zmieni Bale ani CR7 tylko najlepiej grającego napastnika. No ale to bardzo dobrze dla nas :)
0
A co miał Enrique powiedzieć? "Zubi kupił mi jakiś szmelc, ale to nie moja wina"?
0
A co ma piernik do wiatraka? Swoją drogą ta "islamizacja Europy" to już jest pojęciem grubo nad wyraz...
0
Widzicie, koledzy z forum. Nie znacie się na futbolu. Zna się tylko Bartomeu ;)
0
Wie ktoś kiedy zbiera się Komisja Dyscyplinarna?
1
Przepraszam za off-top, ale mam taką prośbę do redakcji, aby z okazji dużej imprezy, jaką z pewnością są Mistrzostwa Świata w handball'u napisać artykuł o zawodnikach tej nieznanej zbyt szeroko w Polsce sekcji naszego klubu :)
0
To jego CZWARTA czerwona kartka TYLKO w barwach Realu. Dolicz do tego incydent z Godinem, spiny z Gran Derbi itd. Jednorazoqwego?
0
Myślę ze Ronaldo dostanie min. 3 mecze zawieszenia, a bez niego z Sociedad,Sevilla i Atleti Real na traci trochę punktów.
0
Gimenez na ławce - Ney lubi to :D
0
A to zaskakujące i, jakby nie patrzeć, nie najlepiej świadczy to o postawie zespołu
0
To prawda, ale czasami to potrafi utrudnić zadanie. Generalnie taką sobie wybrał pozycję i taki klub.
0
WSpólczuję Bravo, bo średnią ocen ma chyba jedną ze słabszych, a spisuje się bez zarzutu. On dostaje niższe noty za klasę rywala, a reszta nie.
0
Niech na razie nie przychodzi, bo będzie zakładnikiem Bartomeu w wyborach
6
Sidnei: "Zawsze marzylem, żeby strzelać gole dla Barcelony" ;)
0
Z Pedro nie trafiłeś, podobnie jak Adriano ogromnie szanuje go za pogodzenie się z rolą rezerwowego i nigdy go nie krytykowałem. A Douglas...cóż - tu się zgodzę że to przeciętniak, ale nie krytykowałem JEGO, ale zarząd ZA JEGO SPROWADZENIE.
0
Ale co mają wywiady z piłkarzami do tych książek bo nie rozumiem
1
Piłkarze przeciętni grają w Ekstraklasie, a nie w FC Barcelonie
0
Tu nie chodzi o to czy Messi z punktu widzenia moralnego mógłby tam odejsc, ale o wzgledy sportowe i finansowe, choć ja dopisalbym jeszcze Bayern, Chelsea, i ewentualnie PSG. Tylko ze watpie aby Messi w ogóle chcial tam odejść. Z druga czescia wypowiedzi zgadzam się w 100%
1
Może i to co mówi to bzdury, ale prosze, zachowajcie minimum szacunku do współtwórcy naszych wielkich sukcesów :)
0
Rotacje Carlo: wystaw wszystkie gwiazdy z amatorami na KMŚ. Posadzki na ławce w meczu z Atletico
0
A co mieli powiedzieć? xD
0
Naprawdę w to wierzysz?
0
Akurat z tym Montoyą trochę kulą w płot trafiłeś, ostatnio gra w wyjściowym składzie i jakoś naszym zbawcą nie jest ;)
1
Zwróćcie uwagę na fakt, że Messi mógłby sobie nie przyjść na każdy inny trening -pół biedy. Ale, na Boga, na reklamowany przez klub od dawna trening otwarty? tak się nie powinien zachowywać kapitan...