A co do tej sytuacji to potępiam zachowanie Busquetsa, jeżeli było celowe. A nie sądze aby było, kadr pokazuje wiele, ale film jeszcze więcej i widać tam że Busi patrzy się na Lopeza, z którym się wykłóca i nie kieruje wzroku w strone ziemi, gzie leży Pepe.
Ten błąd nie był skandaliczny. Ronaldo "siłą rozpędu poleciał do przodu i przewrócił się już kawałek za linią. Na powtórkach to było widać, ale weryfikacji wideo nie wprowadzą... Za pierwszy, ba nawet za drugim razem nawet ja tego nie zauważyłem (ale ja miał wolną transmisje w internecie)
O pomocy w powrocie do zdrowia już rtu pisano, ja bym jeszcze dodał że zorganizowałbym też mecz pożegnalny z jego nową drużyną jak Real zrobił z Raulem. Moze jecz udałoby się namówić Puyola - to byłoby godne pożegnanie dwóch wielkich kapitanów.
Jedyne o co można było mieć pretensje to to, że nie poinformował klubu po cichu, tylko oznajmił to publicznie, co utrudni(ło) Barcy ruchy na rynku transferowym. Ale to nie pora aby mu to wypominać
Pinto gra we wszystkich meczach Copa del Rey i gdy nie gra Valdes (kontuzja/zawieszenie) = często w presezonie (tak, wiem że to nie mecze o stawkę, ale jednak gra), czyli o ile nie odpadniemy wcześnie z Pucharu to gra KILKANAŚCIE meczy w sezonie.
Oczyma wyobraźni widzę jak Valdes wraca na mecz z Atletico, broni karnego i zapewnia nam zwycięstwo w lidze. :) Ale najpierw trzeba mieć nadzieje, że kontuzja nie jest poważna.
Na pierwszy rzut oka mecze wybrane dobrze. TVP1 transmituje mecze środowe, więc Barca konkurowała z ManU Bayern, o to który REWANŻ pokazać. Na pierwszy rzut oka to odbry wybór - nie oszukujmy się, Barca jest w tej chwili słabsza od Niemców, a ManU to wciąż większa marka od Atleti (choć jest w słabszej formie) i ma wielu fanów. Boje się jednak, że okaże się, że w tym meczu nie będzie co oglądać, bo już po pierwszym meczu rywalizacja będzie prawie rozstrzygnięta. Ostatnie pojedynki Barcy z Atleti były bardzo wyrównane, więc ja wybrałbym ten dwumecz.
2
Na razie frekwencja marna, ale zwiększy sie znacznie w godzinach meczowych.
1
A Martino, Messi, Alves czy Alexis mogą głosować?
1
A wiecie może jaka jest wymagana frekwencja?
0
Może w części masz rację, ale rola prezydenta nie jest grać podania na wolne pole, a zarządzać klubem.
0
Mało jest kobiet o imieniu Tomasz ;)
0
Hahahah świetne!
0
A co do tej sytuacji to potępiam zachowanie Busquetsa, jeżeli było celowe. A nie sądze aby było, kadr pokazuje wiele, ale film jeszcze więcej i widać tam że Busi patrzy się na Lopeza, z którym się wykłóca i nie kieruje wzroku w strone ziemi, gzie leży Pepe.
0
Hahahahahah no nie wytrzymam. Jego "uczciwość" i "nikt nie jest głupi" w jednym tekście.
0
To zasługą prezydenta ze "szybkość podań była niesamowita"?
0
Ja lubię ich głównie za rozsądną politykę transferową
0
a ja tak nie uwaqżam - czrewona kartka i rzut wolny to niby też podwójna kara :) Ale rozumiem o co ci chodzi, choć ja się z tym nie zgadzam
0
dodajmy że wielu apeluje o zniesienie tego przepisu, ale taki niestety jest i cóż zrobić
0
Ten błąd nie był skandaliczny. Ronaldo "siłą rozpędu poleciał do przodu i przewrócił się już kawałek za linią. Na powtórkach to było widać, ale weryfikacji wideo nie wprowadzą... Za pierwszy, ba nawet za drugim razem nawet ja tego nie zauważyłem (ale ja miał wolną transmisje w internecie)
0
Na nieco inny temat - oficjalna aplikacja od klubu - quiz sprwdzający wiedzę o Barcy - http://www.fcbarcelona.com/club/barca-2-0/detail/article/fcb-trivia-fans-the-new-application-allowing-you-to-demonstrate-your-barca-knowledge Ja już sciągam :)
0
O pomocy w powrocie do zdrowia już rtu pisano, ja bym jeszcze dodał że zorganizowałbym też mecz pożegnalny z jego nową drużyną jak Real zrobił z Raulem. Moze jecz udałoby się namówić Puyola - to byłoby godne pożegnanie dwóch wielkich kapitanów.
0
Jedyne o co można było mieć pretensje to to, że nie poinformował klubu po cichu, tylko oznajmił to publicznie, co utrudni(ło) Barcy ruchy na rynku transferowym. Ale to nie pora aby mu to wypominać
0
Chyba że przedłużyłby kontrakt na rok/dwa, a po powrocie do zdrowia normalnie grał do końca umowy
0
Nie zgodzę się z tym że nikt mu nie podziękował, bo tu troche przesadziłeś, ale reszta to prawda
0
Pinto gra we wszystkich meczach Copa del Rey i gdy nie gra Valdes (kontuzja/zawieszenie) = często w presezonie (tak, wiem że to nie mecze o stawkę, ale jednak gra), czyli o ile nie odpadniemy wcześnie z Pucharu to gra KILKANAŚCIE meczy w sezonie.
0
Masip/ Oier nie są aż tak słabi aby nie podołać roli zmiennika Pinto moim zdaniem
0
Oby tylko kontuzja nie zachamowała jego rozwoju.
0
Przepraszam, coś mi się pomyliło mocno. Tak czy inaczej to zupełnie inna sytuacja.
0
przecież Villa złamał rękę...
0
problem polega na tym że Messi miał światowej klasy zmienników, a kontuzja była w środku sezonu, a nie w jego punkcie kuliminacyjnym.
0
Oczyma wyobraźni widzę jak Valdes wraca na mecz z Atletico, broni karnego i zapewnia nam zwycięstwo w lidze. :) Ale najpierw trzeba mieć nadzieje, że kontuzja nie jest poważna.
0
Jese to już w ogóle szczęściarz, jak nie kontuzja to pożar. Wspólczuje mu niesamowicie, to taki młody, utalentowany zawodnik...
0
Zupełnie nie rozumiem tego porównania, którego użył Diego. Co ma piernik do wiatraka?
0
Obstawiam 4:2
0
Coraz węższą ławkę mają na ten mecz - Carvalaj, Jese i di Maria nie wystąpią
0
Na pierwszy rzut oka mecze wybrane dobrze. TVP1 transmituje mecze środowe, więc Barca konkurowała z ManU Bayern, o to który REWANŻ pokazać. Na pierwszy rzut oka to odbry wybór - nie oszukujmy się, Barca jest w tej chwili słabsza od Niemców, a ManU to wciąż większa marka od Atleti (choć jest w słabszej formie) i ma wielu fanów. Boje się jednak, że okaże się, że w tym meczu nie będzie co oglądać, bo już po pierwszym meczu rywalizacja będzie prawie rozstrzygnięta. Ostatnie pojedynki Barcy z Atleti były bardzo wyrównane, więc ja wybrałbym ten dwumecz.