m_brionic
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na Camp Nou widoczność, ale też i słyszalność jest znakomita, pamiętajmy o tym :)
0
termina drugiej kolejki 29.08 źle wpisany, bo to jest poniedziałek, chyba że jest to już pewne i rzeczywiście grają w ten poniedziałek.
Wie ktoś może, kiedy będą dokładnie rozpisane kolejki? Na soboty, niedziele itd?
0
A ja z całego serca życze Realowi FC Kopenhagi na święta :)
0
no najwyższa pora Panowie :) Już dawno temu powinni tu być (Crackovia) :D
0
Może tutaj ktoś coś odpowie.
Mam pytanko, czy orientujecie sięco to za inicjatywa z trębaczem na Camp Nou? Pamiętacie, przez cały mecz wygrywał hymn + jakieś inne melodie. Co ciekawe w Alicante również był trębacz, więc zakładam, że to jakiś spisek Gol TV albo federacji? Wie ktoś coś więcej?
0
a wie ktoś coś na temat trębacza grającego podczas meczu?
Na stadionie w Alicante również był trębacz, więc zakładam, że to jakiś większy spisek realizatorski. Czy ktoś posiada jakieś info na ten temat?
0
misk00
"Ciekawe, ile jeszcze będzie komentarzy, jak to w Polsce jest źle. Wyjedźcie, proste. "
Człowieku, a kto mówił, że w Polsce jest źle. Po prostu jest inaczej, może nawet normalniej?:)
0
Co na tym zdjęciu robi Boniek 0_o ? :) (po prawej stronie)
0
Nie wiem jak wam drodzy użytkownicy, ale mi po tym drugim hat-tricku, wszystkie wypowiedzi skierowane do Leo, strasznie przypominają FM'a ;)
Kto grał ten wie :P
0
Pamiętacie jak Żeluś sobie raz karnego nie strzelił a Benzemie udało się to dobić? Biedny Żeluś był tak zażenowany tym gfakte, że nawet nie pobiegł składać gratulacji!
Messi, Wielki Człowiek, Wielki Piłkarz w Małym Ciele!
0
czyżby Real przekupił szamana? :)
Nic się nie stało, będzie już tylko lepiej!
0
JaCule
Chelsea renoma ... i kto tu się ośmiesza? Renomą nazywasz petrodolara?
0
Po to system demokratyczne trwa, aby mógł trwać mimo zmieniających się pokoleń, cenię Pepa, ale jego sukcesy i charyzma nie powinny zaburzać tego całkiem przecież dobrze funkcjonującego piłkarskiego "państwa"
0
(ś.p) "Śuper Plajer" :P
0
Cziki to teraz "Mr. Napinka" :)
0
Ranking ciut niesprawiedliwy, ale pierwsza pozycja Ikera to nie jest znowu aż taki skandal, nie zapominajcie kto przecież jest nr 1 w reprezentacji Hiszpanii, a jak gra repra Hiszpanii i jak niewiele bramek traci to sami wiecie, po prostu dla Ikera pracuje tutaj nie tylko Real (który pracuje kiepsko) lecz także repra, która już pracuje całkiem pokaźnie :)
Pozdro i nie unoście się bo wam żyłki popękają :)
0
będę wdzięczny za linę na maila siorpacz@gmail.com, w robocie siedze i gg lipa :)
0
Avlesovi i Zlatanowi brakuje Messiego, Pedro miażdży, powinni jakąś klauzulę w kontrakt mu wstawić bo szejki się szybko zgłoszą jak dalej tak pójdzie :)
0
z Alcorconem byłby na pewno wielki mecz! Taka ledwo żywa Sevilla to nie to samo co wielki Alcorcon!
0
Taka prawda że Boski Mou chce się dossać do stołeczka w ManU, podobnież to ostatni sezon Fergiego. Jakoś nie wyobrażam sobie Pepa na miejscu Fergiego.
0
Pamiętajcie wszak, że nagrody te są demokratycznie przyznawane (głosowanie trenerów etc.) więc stąd takie wyniki :)
0
portero, nie ucz ojca dzieci robić :) Wszak Pep jest miłośnikiem wielkiej literatury i poezji, o interpretacji i ironii wie niemalże wszystko :)
0
a ile Zlatanów w tym sezonie Zlatan już zaliczył? ( 1 ZLT - 1 Zlatan = 1 bramka + 1 asysta)
0
Choroba ta jest straszna, ale z każdą chorobą można walczyć, najlepszym tego przykładem Steven Hawking, dowiedział się, że ma tą chorobę 45 lat temu, nie poddał się i jest jednym z największych fizyków teoretycznych w historii, wystarczy wierzyć!
0
Pohang Steelers, spoko może zrobią znowu human LCD, dla tych którzy nie wiedzą o co chodzi polecam link!.
http://www.youtube. com/watch?v=zpTJISyKGrA
naprawdę warto obczaić, za pierwszym razem SZOK
0
"mejd" jak najbardziej oddaje charakter Barcelony, wszak taśmowo tworzymy najlepszych :)
0
caspian44
A są na to jakieś dowody po za artykułami pisanymi przez zapalonych alter-globalistów popijających coca colę?
0
to nie były zdrowaśki, gośc jest muslimem :)
0
chalenger
Jak jesteś w stanie dowieść, że partia załóżmy na to PiS, jest w posiadaniu udziałów w wydawnictwach to powinieneś zasuwać do prokuratury, gdyż jak wiesz partie nie mogą tak sobie współwładać wszystkim. Pamiętaj mówimy o osobowości prawnej partii a nie jej członkach ok? Odnośnie nazwisk, to że tak powiem, żal, dla mnie może być tam nawet i Adolf Hitler wśród współwłaścicieli, ale dalej PARTIE NIE MAJĄ ŻADNYCH UDZIAŁÓW W TYGODNIKACH W POLSCE BO NIE MOGĄ MIEĆ, popraw to i będzie git, bo na razie to czysta manipulacja jest.
Co do rm znów zacytuję Zamoyski kanclerz rzekł: "Kiedyby to mogło być, abyście wszyscy mogli być papieżnikami, dałbym za to połowę zdrowia mojego, żebym drugą połową żyjąc, cieszył się z tej świętej jedności. Ale jeśli kto będzie wam gwałt czynił, dam wszystko swe zdrowie przy was, abym na tą niewolę nie patrzył".
To jest demokracja, w demokracji należy szanować poglądy innych, powinieneś być dumny z tego, że taki ciemnogród w Polsce się uchował, bo jest to wyrazem poszanowania wolności słowa, ale twój poprzedni post wspaniale daje przykład jak pewna grupa ludzi aka "wykształciuchy" ma w poważaniu demokrację i prawa obywatelskie, za dużo Adasia i Bronisława :)
0
"opiniotwórcze tygodniki nie były własnościowo powiązane z partiami politycznymi"
Choćbyś użył nie wiem jak zaawansowanej logiki peowca, jasno wynika z tego zdania iz uwazasz, ze np. PiS ma udziały w wydawcach rzepy lub wprostu, a to ze RM sobie gada o polityce to nie twoj zakichany interesik koles. No chyba ze maszx pretensje o to ze rzepa i wprost wogole istnieja, to od dzis mozesz zaczac kupowac 15 egz. GW, ale to na nie wiele sie zda:) Ty po porstu nie jestes w stanie zrozumiec jakie brednie wypisujesz, rozumiem Cię, PO itp :)