m_brionic
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a propos ceny za El Prat to w pre-sezonie podczas meczu z Liverpoolem na Polsat Sport też gdzieś przewinęła mi się zbliżona kwota, a że polskie stadiony na euro są takie drogie to przecież nic dziwnego, z państwowego idzie na nie a państwowe lubi drożej płacić, visca el prywatni inwestorzy
0
Ja sam ślązakiem nie jestem, ale mieszkam na tym Śląsku i wolałbym żeby było lepiej, nie chodzi o oderwanie się od Polski, tylko o zwyczajną autonomię w niektórych sprawach co jak wszyscy wiecie w przypadku Katalonii sprawdziło się wspaniale, ludzie na Śląsku mimo wszystko nieco inaczej podchodzą do kwestii narodowości, ale mają też trochę polskiego myślenia w głowach i zamiast stworzyć taką perełkę jak FC Barcelona to i tak zawsze wszystko spie..... Komuna mimo wszystko wyprała ludziom łby, ale co Was tu będę zanudzał :)
0
robo
ale już pojechali Liverpool 3-0 więc nie wiem czy im nie zresetowało poziomu szczęścia do - 20%
0
gordoniasty jesteś ze Śląska? Nie? Pewnie mieszkasz w jakimś Krasnymstawie albo Ostrowi Mazowieckiej, jak nie wiesz co mówić to mów nie wyraźnie bądź wcale.
0
A u Nas na Śląsku ludzie są tak lewi, że mogą się ograniczyć jedynia do maszerowania pod sejmem śląskim i darcia się, że Śląsk chce wiecej pieniędzy, powinni brać przykjład z Katalonii.
0
"Jedyną rzeczą jakiej nam brakuje to wyeliminowanie bólu, kiedy gracz biega"
Jeżeli ktoś śledził wcześniejsze newsy to wynika z tego, że wcześniej czy spał czy siedział i tak go bolało, czyli pewnie jechał na tabletach, teraz przy treningu z piłką/bez już tylko boli, więc i tak jest postęp, ja tam wierzę, że się wykuruje chłopak, sztab medyczny Barcy jest jednym z najlepszych na świecie, więc powinien dać rade, GL Gaby!
0
aczkolwiek z mieszanymi uczuciami, jednak liczę na Espanyol, tmy bardziej że pre-sezon mieli całkiem niezły, Nakamura pokaże żelkom jak się gra :D
0
Był news że usunęli ból, w tym newsie jest o odczuwanym bólu podczas biegania, ot szczegóły, ludzie jak będziecie brali kredyty to uważajcie na OWU
0
Pamiętajmy o tym że Titi biegał przez jakieś 100 min po kartoflisku i do końca też nie wiemy czy jego ścięgna są OK, więc niech siedzi
Toure też szalał długo miał kilka bolesnych starć (Szczur) więc niech sobie wypocznie
Xavi mógłby zostać zmieniony jakby na ławie był Alcantara, szkoda że chłopaka nie ma, czekamy na niego
0
optymista
Mam nadzieję, że nasz klub nie powiedział jeszcze ostatniego słowa, bo w tej kwestii (mojej kobiety) możemy mieć jeszcze asa w rękawie - "mmmmmmmm Fabreeeegas" :P
0
malinowa
Możesz przeprowadzić przed moją kobietą jakiś lekki tutorial w "kobiecim" języku, tak aby również pokochała football tak jak Ty? Z moimi kumplami staraliśmy się na 1000 różnych sposobó zachęcić ją, nawet przystojni piłarze nie pomagali :P
0
malinowa
Możesz przeprowadzić przed moją kobietą jakiś lekki tutorial w "kobiecim" języku, tak aby również pokochała football tak jak Ty? Z moimi kumplami staraliśmy się na 1000 różnych sposobó zachęcić ją, nawet przystojni piłarze nie pomagali :P
0
ej btw. powiedz ktoś, jak to w końcu z Ibra i Eto była, Barca zapłaciła Interowi 46 a Inter zapłacił 18 czy inter nie zapłacił nic ? Czyli czy Barca wydała 46 czy 28 ?
0
blaugranaucle19
Ale to raczej Pep jest z nimi na każdym treningu i to raczej Pep dobrze wie, dlaczego miałby zostać ywpożyczony, pewnie ma jeszcze braki w defensywie no i jest z nim kiepściutko przy wyprowadzaniu piłek, Caceres dobrze bronił ale słabiutko rozgrywał
0
Każde zwycięstwo w nadchodzącym sezonie powinno nas niezwykle cieszyć, nieważne czy będzie to 1:0 czy 5:0, bo ten sezon będzie inny, każdy zespół będzie starał się wspiąć na wyżyny aby chociaż troszkę pognębić Wielką Barcelonę, cieszmy się zatem i radujmy z każdego dobrego meczu!
0
a Xavi? a Puyol? Nie mają potmowstwa? Całe życie poświęcili Barcie? B w ich weku to już czas najwyższy minął pare latek temu :)
0
A pozatym Prawo Webstera chyba nie działa w sytuacji chęcia przejścia do klubu z tego samego kraju ..
0
Dobra, a na jakiej podstawie FIFA orzekła tak a nie inaczej? Mógłby ktoś kumaty rozjaśnić sprawę? Prawo Webstera to to nie jest bo musiałaby być zaznaczona koniecnzość pokrycia wynagrodzenia, więc niby czemu tak?
0
Henry poprostu lubi New York, jest obywatelem świata, perfect włada hamerykańskim angielskim, doskonale zna się z tamtejszymi elitami i bardzo chce mieszkać na stałe w NYC
0
a propos rm
Juve 2:1 Real - Pewnych rzeczy kupić nie można, za wszystkie inne przepłaci Perez :0
sry za ten text ale nawet mnie ubawił :D
0
Nie no, swój pozna swego, kozaki welcome, jak Dani zaliczy z 10 asytst na głowie Zlatka to będą jak Pinky & Brain :)
0
Carreras taki tenor zdaje się był, tylko że on śpiewał, nie kojarze żeby na czymś grał? Na trąbce? Chyba że na perce gdzieś pomykał cichaczem w piwnicy ? Ktoś zna tego zawodnika?
0
Przy bramce Bojana z finału CdR znać było but mistrza, od razu widać było kto go tego nauczył :)
0
Sry za double post i ot, ale jakiś kibic/grupa kibiców FC Internazzionale zrobiła naprawdę dobry film o nim, no chya że jest nagrany przez agenta to pozdro dla niego ::)
0
Perez powinien się teraz zastanowić nad modelem ekonomicznym co nieco! :) hi hi
0
"Widaomość z ostatniej chwili! Real Madryt szykuje bombę transferową! Nowy-stary prezes Florentino Perez, na konferencji prasowej zapowiedział iż zfinalizowano zakontraktowanie nowego piłkarza na następny sezon. Brazylijski geniusz piłarski Ricardo Żaden, będzie od przyszłego sezonu rozgrywał piłkę a ataku królewskich. "Jestem bardzo zadowolony z tego transferu" Komentuje sprawę prezes. "Myślę, że będzie to prawdziwa bomba i godna odpowiedź na znakomity sezon Barcy". Ricard Żaden natomiast nie krył radości z podpisanej umowy "Mam nadzieję nawiązać wspaniałą rywalizację z Leo Messim, kibice powinni juz zacierać ręce, to będzie wspaniały sezon"
0
apropos Daniego :)
0
jako że meczyk za chwile to proponuje się rozerwać przy kabarecie z pod znaku FCB :)
nazywają się chyba Cracovia, tłumaczone by się zdało :)
0
a mi się widzi że większość ludzi tutaj myli Boixos Nois z Boixos Oi!
0
robokochambarce no nie wiem na ME w Beneluxie wszyscy się spodziewali dewastacji ze strony Angoli i nie obyło się bez :) Na euro 2012 wszyscy się spodziewają dewastacji wszystkich przez nas i na bank się nie obejdzie :D Polska - Niemcy w grupie na Śląskim i Polska - Anglia w półfinale na Śląskim, na samą myśl aż ciary biją po plerach, coś pięknego by było, przynajmniej w jednym aspekcie mielibyśmy złoto :)