macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Bartas7VeB Znowu: dla nas bardzo dobrze. Niech spokojnie wróci do zdrowia.
19
Balonik po tym meczu będzie już wielkości uda @jowita
25
Zalewski to technicznie naprawdę mocno odbiega od niektórych zawodników, ogląda się go z dużą przyjemnością
1
Ale Kopyto Borka musiało teraz opaść
0
#ProbierzDoCzerwca
1
@Rust_Cohle I to nam wygra Euro, ezz
2
Ten Arda Guler niby taki dobry, a gdyby mu zabrać piłkę to już nie
3
Ale ładna akcja poszła trzeba przyznać, szkoda że nie wykorzystali tej setki.
1
@Rust_Cohle Halo @wpwelement gdzie tu sie banuje
1
Polacy dzisiaj grają w 30 fpsach, dajcie im normalnego PCta a nie jakąś śmieszną konsolke
6
@Culer9002 @Rust_Cohle zdania ekspertów jak zwykle podzielone
1
@Hosh I mimo bycia skszydłowym
8
Na miejscu FIFY za***ałbym kalendarz jeszcze większą ilością meczów, bo przecież kontuzji m.in. w Realu, City, Barcelonie czy w ofc również w reprezentacjach było za mało na przestrzeni sezonu.
6
@norbi77 Znalazłem idealną muzykę do fanatycznego bronienia Konfederacji przez najbardziej śmieszną grupę społeczną na La Bambie, polecam posłuchać, wybitny utwór:
1
@Sulimo Z tego co się orientuje, to był taki piłkarz - K*tas i otarł (hehe) się chyba o Ekstraklasę - do zweryfikowania :D
@Kgorecki2500 mam nadzieje, że spadnie do 69
8
Szwagier @Luciano99 Marek, który ma Stację Paliw LPG też jest po tych samych piniondzach co Lucek, szanuję.
twitter.com/Ben3kk/status/1799847670564933909
3
@Transu96 O kurrr, ale sztos, nie znałem tego wcześniej
3
Będzie? Czy klasycznie obejdziemy się ze smakiem i zostaniemy z Roberto i Oriolem?
twitter.com/ArtaneKris/status/1800055763777245263
3
@Faro A my musimy grać każdy mecz, bo brakuje nam hajsu. Ale spoko, z Flickiem to oni po miesiącu będą mogli grać po 120 minut dziennie.
2
@wojopancer Ja jednak bardziej czekam na Igrzyska Euro w Arabii.
2
@Popitek12 Polska Partia Kapitana Grzmota?
2
@July_6_BcN Akurat sprawa z marchewką była na prośbę portugalskiego rządu, bo w tamtym kraju z marchewki robi się marmoladę, a od strony finansowej Portugalczykom bardziej pasowało by marchewka była zaklasyfikowana jako... owoc. Tak więc w każdym na pierwszy rzut oka idiotycznym pomyśle jest jakaś głębsza sprawa, która de facto mówi o tym, że Unia często wychodzi na przeciw potrzebom gospodarczym różnych krajów.
https://www.vwa.co.uk/blog/food-safety-hygiene-news/five-bizarre-eu-food-rules-eu/
1
@Kapitan hawk No widzisz, każdy znajdzie coś dla siebie :D
5
@Kapitan hawk No dawaj mordo, fajnie jest!
https://ocdn.eu/images/pulscms/MWE7MDA_/3fa06790198b8cb0d0108bbe3b6e721b.jpg
0
A w ten piękny tydzień wchodzimy z taką nutą:
4
@Aferzysta Nie, ale z pewnością wygra Copa America w USA.
1
@Arden Moim zdaniem w końcu odejdzie. Dał klubowi parę świetnych chwil i zawsze będzie "nasz", ale zdecydowanie jego poziom był za często wręcz żenujący w ostatnich latach i klub powinien dołożyć wszelkich starań by ten skład odświeżyć z zawodników przesiąkniętych myśleniem przegrywa, bo niestety Roberto idealnie się w to wpisuje.
4
Kibice Barcelony gdy Sergi Roberto rzeczywiście opuści klub:
https://giphy.com/gifs/zCME2Cd20Czvy
3
@Arden Potem przyjdzie co do czego, przyjdzie jakiś mecz, popełni jakiś amatorski błąd, powie w wywiadzie "no trudno, wyciągniemy wnioski" i tak co roku :D
2
@Radioactive9705 @!34RC3!_0N4 najlepszego! ;)