4

@Bartas7VeB Znowu: dla nas bardzo dobrze. Niech spokojnie wróci do zdrowia.

19

Balonik po tym meczu będzie już wielkości uda @jowita

25

Zalewski to technicznie naprawdę mocno odbiega od niektórych zawodników, ogląda się go z dużą przyjemnością

1

Ale Kopyto Borka musiało teraz opaść

0

#ProbierzDoCzerwca

1

@Rust_Cohle I to nam wygra Euro, ezz

2

Ten Arda Guler niby taki dobry, a gdyby mu zabrać piłkę to już nie

3

Ale ładna akcja poszła trzeba przyznać, szkoda że nie wykorzystali tej setki.

1

@Rust_Cohle Halo @wpwelement gdzie tu sie banuje

1

Polacy dzisiaj grają w 30 fpsach, dajcie im normalnego PCta a nie jakąś śmieszną konsolke

6

@Culer9002 @Rust_Cohle zdania ekspertów jak zwykle podzielone

1

@Hosh I mimo bycia skszydłowym

8

Na miejscu FIFY za***ałbym kalendarz jeszcze większą ilością meczów, bo przecież kontuzji m.in. w Realu, City, Barcelonie czy w ofc również w reprezentacjach było za mało na przestrzeni sezonu.

6

@norbi77 Znalazłem idealną muzykę do fanatycznego bronienia Konfederacji przez najbardziej śmieszną grupę społeczną na La Bambie, polecam posłuchać, wybitny utwór:


1

@Sulimo Z tego co się orientuje, to był taki piłkarz - K*tas i otarł (hehe) się chyba o Ekstraklasę - do zweryfikowania :D

@Kgorecki2500 mam nadzieje, że spadnie do 69

8

Szwagier @Luciano99 Marek, który ma Stację Paliw LPG też jest po tych samych piniondzach co Lucek, szanuję.

twitter.com/Ben3kk/status/1799847670564933909

3

@Transu96 O kurrr, ale sztos, nie znałem tego wcześniej

3

Będzie? Czy klasycznie obejdziemy się ze smakiem i zostaniemy z Roberto i Oriolem?

twitter.com/ArtaneKris/status/1800055763777245263

3

@Faro A my musimy grać każdy mecz, bo brakuje nam hajsu. Ale spoko, z Flickiem to oni po miesiącu będą mogli grać po 120 minut dziennie.

2

@wojopancer Ja jednak bardziej czekam na Igrzyska Euro w Arabii.

2

@Popitek12 Polska Partia Kapitana Grzmota?

2

@July_6_BcN Akurat sprawa z marchewką była na prośbę portugalskiego rządu, bo w tamtym kraju z marchewki robi się marmoladę, a od strony finansowej Portugalczykom bardziej pasowało by marchewka była zaklasyfikowana jako... owoc. Tak więc w każdym na pierwszy rzut oka idiotycznym pomyśle jest jakaś głębsza sprawa, która de facto mówi o tym, że Unia często wychodzi na przeciw potrzebom gospodarczym różnych krajów.

https://www.vwa.co.uk/blog/food-safety-hygiene-news/five-bizarre-eu-food-rules-eu/

1

@Kapitan hawk No widzisz, każdy znajdzie coś dla siebie :D

0

A w ten piękny tydzień wchodzimy z taką nutą:


4

@Aferzysta Nie, ale z pewnością wygra Copa America w USA.

1

@Arden Moim zdaniem w końcu odejdzie. Dał klubowi parę świetnych chwil i zawsze będzie "nasz", ale zdecydowanie jego poziom był za często wręcz żenujący w ostatnich latach i klub powinien dołożyć wszelkich starań by ten skład odświeżyć z zawodników przesiąkniętych myśleniem przegrywa, bo niestety Roberto idealnie się w to wpisuje.

4

Kibice Barcelony gdy Sergi Roberto rzeczywiście opuści klub:
https://giphy.com/gifs/zCME2Cd20Czvy

3

@Arden Potem przyjdzie co do czego, przyjdzie jakiś mecz, popełni jakiś amatorski błąd, powie w wywiadzie "no trudno, wyciągniemy wnioski" i tak co roku :D

2

@Radioactive9705 @!34RC3!_0N4 najlepszego! ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?