0

@tristan87 Jasne, że tak, więc odpalaj :)

3

@Encore Komentator świetny, to fakt. PR sobie zniszczył przez social media, które wielu ludziom przysłaniają wszystko inne.

2

Świetny ten wywiad z Borkiem w podcaście Wojewódzki & Kędzierski. Borek wypadł tak, że ciężko nie poczuć sympatii do niego. Szkoda, że czasem tak się odpala na social mediach.

4

- Mamo chcę Wojciecha Szczęsnego w domu
- Ale my mamy Wojciecha Szczęsnego w domu
Wojciech Szczęsny w domu:

twitter.com/ArtaneKris/status/1800849260919099666

0

@Szklaner Nie chodzi tylko o to - mam dużą nadzieję, że jednak ogarnia, ale moje przypuszczenia opieram na różnych materiałach, gdzie zachowuje się dość zastanawiająco jakby zupełnie nie wiedział, gdzie się znajduje etc. Ale może jest tak jak sugerujesz - oby.

1

@Kgorecki2500 Ale od Kamyka to proszę się odkamykować!

4

USA to ma naprawdę przerąbane - albo dziadek, który totalnie nie ogarnia i prawdopodobnie za niego decyzyjny jest sztab ludzi, albo drugi dziadek, który jest skrajnym oszołomem. Współczuję, God Save America!

twitter.com/stonerjesus420/status/1800541428336279679

1

@FCB_dimiC Bo to już wersja Pro była, chciałem zrobić dobre wrażenie

1

@FCB_dimiC Z tą Twoją PS5 jechałem, nigdy więcej mordo, a PS5 zobaczysz jak świnia niebo, bo posłużyła jako kaucja

1

3

@TheNekro94 @Luciano99 Mamy czeledż dla @jowita

4

@Emhyr Mundial w RPA ora wszystkie mundiale pod względem klimatu, niesamowita była tam atmosfera i tęskno do tych czasów. Ale MŚ 2022 faktycznie najwyższa możliwa półka pod względem sportowym i TOP 1 w tym względzie.

PS. Jeszcze ta piłka Jabulani, która była mega nieprzewidywalna dla bramkarzy dzięki czemu padło mnóstwo absurdalnych bramek jak np. ta Van Bronckhorsta.

6

Polski Guardiola na razie daje radę. Nie wierzę w wyjście z grupy, ale jeśli pokażemy się z dobrej strony na tle najsilniejszych i ewentualnie przegramy minimalnie to będę zadowolony, bo plan minimum zostanie spełniony, a Probierz znów udowodni, że ma pomysł na tę kadrę.

twitter.com/mlodociany/status/1800268476054978572

2

@Popitek12 Ronaldo (2015)

3

@Aragorn33 "Świadomość wyborcy na tym polega, by zdawać sobie z tego sprawę."
Otóż to! Niestety trzeba być właśnie świadomym wyborcom, a nie fanatykiem, więc na La Bambie bardzo ciężko o coś takiego ¯\_(ツ)_/¯

Niemniej jednak dzięki takiej rzeczywistości mamy najwyższej jakości komediowe kino klasy B przy którym można się zajebiście bawić.

51

"No i tutaj się logujesz i masz La Rambla i tam wchodzisz i czytasz wszystko jak leci, potem podbijasz do mnie i na tej wiedzy budujemy potęgę FC Barcelona ok?"

twitter.com/ReshadFCB/status/1800543827075494245

6

@fart k***a, o tym nie pomyślałem

4

Borek musiał się znowu odpalić, tymczasem w podcaście Wojewódzki i Kędzierski wypadł naprawdę nieźle. Pierwszy komentarz pod materiałem: "Chyba najciekawszy, najnormalniejszy Borek od lat.".


0

0

@FcPortoFan1999 jo żech nie chcioł!

0

@FcPortoFan1999 Aaa przepraszam Cię bardzo, bo faktycznie takie określenie może być obraźliwe!

0

@Hosh Konfederaci z La Bamby na bank Białorusi, a reszta ma wyrąbane.

1

@Mario96w Tak, albo faktycznie jak napisał @Objectivo kolejna część, ale wydawało mi się, że remake. IMO wygląda ślicznie i to też może powalczyć:


14

2025 zapowiada się świetnie pod kątem elektronicznej rozrywki, a jeszcze pewnie dojdzie sporo intrygujących tytułów, które jeszcze nie są zapowiedziane. Z wróżenia z fusów i ze wzoru Hajto wychodzi mi, że o tytuł gry roku powalczą jak na razie głównie 3 produkcje: GTA VI, Death Stranding 2 oraz Ghost of Tsushima 2 (jeśli wyjdzie w 2025).

twitter.com/mrpyo1/status/1800282530953748825

24

Ale to jest sztos video :D

twitter.com/ktp_fcb/status/1800241338211791154

1

@MesQueUnClub_87 Dlatego też jego programów w TVN praktycznie w ogóle nie oglądam i też mi się nie podoba promowanie patologii, czy prymitywności. Ale podcast Wojewódzki & Kędzierski jest na zupełnie innym poziomie, więc polecam. Poza tym uważam, że Wojewódzki to bardzo inteligentny facet i świetny dziennikarz co często udowadnia właśnie w tym podcaście.

PS. Ostatnio Bosak był i wypadł bardzo dobrze ;)

0

O wow, Borek u Wojewódzkiego i Kędzierskiego. Pewnie na raty zobaczę, ale to nie przywilej, acz obowiązek!


7

Mocno śmiechłem :D

twitter.com/majkeI1999/status/1800246866929438812

5

No i zajebiście :)

twitter.com/czarkye/status/1800156695576142198

4

@Bartas7VeB Znowu: dla nas bardzo dobrze. Niech spokojnie wróci do zdrowia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?