1

Jak tam Portugalia gra z Najpiękniejszym i samozwańczo Najlepszym Piłkarzem We Wszechświecie?

1

@tristan87 Aha, bo można się pomylić

0

@tristan87 Ale klub czy Rybus?

1

@arasz1819 Na część PiSowców i Konfederatów zadziała, zobaczysz :D

11

@Luciano99 @wpwelement nie słuchaj go, wczoraj @Kessie podesłał mi zdjęcie jak @Rust_Cohle i Lucek świętują opylenie opon @Sysia11 za 4 złote:
https://zapodaj.net/plik-jbEOU3LERf

1

@mkord Ćśśś, nie psuj mi zabawy... poza tym zgoda ;)

9

@Rust_Cohle Uuu... mówiłem 10 lat temu, że te gumki z Biedronki za 50 groszy to zły pomysł, to teraz cierp

16

@Rust_Cohle "chłopaczku" do elementa, który ma taką władzę
pomyliłeś odwagę z odważnikiem Kohel, wracaj do Dodiego

0

@Kgorecki2500 Nie, Paczul też grał kiedyś w jakiejś B klasie i nie może się wypowiadać.

2

Byliście kiedyś politykiem, że wypowiadacie się w tym temacie?

1

@insp1re Polecam "Swarovsky" lub "Yes".

0

@barca__rządzi
Turcja - Gruzja 2:0
Portugalia - Czechy 4:1 z 2 lub 3 bramkami CRa by wk****ić mnie i prawie całą La Bambę

1

@Kgorecki2500 Pisałem wczoraj: rząd w końcu zmienił się na lepszy, to nie dość, że o Polsce lepiej piszą, to jeszcze ten kraj się rozwija.

7

Wyciekło parę zdjęć z biura Rockstar Games, prawdopodobnie głównego - Rockstar North, które znajduje się w Edynburgu, oraz 3 zdjęcia gdzie pracowali nad GTA V.

W zasadzie nic szczególnego, ot zwykłe biuro, ale zawsze mnie ciekawiło jak Rockstar wygląda wewnątrz, bo jest to firma bardzo zamknięta, a takie zdjęcia ciężko jest znaleźć gdziekolwiek.

twitter.com/GTAGolden_/status/1802448966987940139
twitter.com/frizkedblizz/status/1802786972232286282

2

@JimMorrisonFCB W sumie nie wiem, wiem tylko, że ma swój własny browar. Ale nigdy nie testowałem.

15

Co śmiechłem :D

twitter.com/KorolukM/status/1801969582489358815

12

@Aferzysta Michniewicz obstawiał, że konto @Aferzysta jest zupełnie nowe na La Bambie, a Paczul go wyśmiał i powiedział, że chyba go po***ało i od tego wszystko się zaczęło

6

@Popitek12 Szkoda, że fani CRa tylko tak mogą zadowolić kobietę, no ale "cieszmy się z małych rzeczy" jak to kiedyś ktoś śpiewał.

0

@marcin62 Kiedyś Gonciarza dobrze się słuchało, czy oglądało. Świetny miał materiał np. na temat Czarnobyla. Niesamowicie się potem stoczył...

2

@Popitek12 Też uważam, że spotkanie Nomme Kalju z Talinna Kalev zapowiada się ekscytująco

0

@Albatros Może i nic nie pograły*, ale za to zachowanie też tragiczne

*Bellingham jedynym wyjątkiem

1

@MesQueUnClub96 To w jakich gustujesz? :D

7

@MesQueUnClub96 opinia

twitter.com/FakesForge/status/1802613853911482582

6

@Kgorecki2500 Wystarczyło zmienić rząd na lepszy i już o nas mówią z podziwem i w pozytywnym świetle ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@PizzerMan Podbijam mordo, powodzenia!

0

@Foro Dobry design, to taki, który podkreśla narzuconą tematykę i skojarzenia (w tym przypadku np. radość), ale się nie narzuca i nie jest dominujący ;)

1

@Rust_Cohle Piękny 2 bramki lub hat-trick i cała La Bamba wraz ze mną będzie mieć ból d*py. Ja to widzę, nie dam się kolejny raz oszukać, Real z LM, to CRowi będzie szło na tym turnieju.

4

Tak już poza piłką, to zajebiście mi się podoba branding tegorocznego Euro - śliczne kolory, bardzo radosne przedstawienie futbolu, bardzo ładne i płynne animacje, meczowe UI też świetnie zrealizowane, przede wszystkim czytelne i przejrzyste. Propsy!

twitter.com/vml_global/status/1801679831186186444

1

@Hosh I tak już do końca, amen!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?