10

@MesQueUnClub96 Pokazują, po prostu Ty żadnych nie masz...

4

Jest już grubo po 22, więc można "bo gdyby nie można było to Bóg by inaczej stworzył świat".

Pewnie i fejk, ale śmiechłem.

twitter.com/gownomeming/status/1805123478250541294

3

@JimMorrisonFCB Dla mnie chyba IV była świetna.
@Kgorecki2500 Świetny trailer btw, ogólnie te zwiastuny "cefałki" są zwykle bardzo dobre.

0

Bardzo jestem ciekawy Argentyny dzisiaj i dyspozycji Messiego. Chile to nie jest łatwy przeciwnik, a Messi mimo, że klasycznie fajnie dyrygował grą i rozrzucał piłkę, to był jakiś nieswój w pierwszym meczu, głównie jeśli chodzi o nieskuteczność.

10

Bellingham, Vinicius, czy Mbappe słabsza forma, bo w końcu do nich doszło co im zrobi już niedługo Barcelona Flicka. Lepiej późno niż wcale.

0

@Popitek12 Dla Bernardo Silvy lub Felixa faktycznie warto.

0

@Barcasub Raczej nie, ale nie zostawić na pastwę losu, tylko pomóc w jakiś inny sposób (nie wiem jaki, nie zastanawiałem się nad tym). Ewentualnie jakoś ich lepiej sprawdzać. Legalni już jak najbardziej ok. Z drugiej strony nie widziałbym problemu, gdyby tych nielegalnych imigrantów nie było dużo i byliby przyjmowani z jakimś limitem. Ogólnie dla mnie nie jest to zero-jedynkowa sprawa. Zawsze byłem za multikulturowością i otwartością, ale możliwie mądrą i rozsądną, a nie wpuszczaniem kogo popadnie.

1

Lepiej włączyć Dania - Serbia, czy Anglia - Słowenia?

13

@Lucyfffer Ale oznaczaj - @AlexDark00

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

21

Jestem prostym człowiekiem - widzę pojazd na Viniciusa, wstawiam i propsuję.

twitter.com/MagicalXavi/status/1805549124735189439

7

@Luciano99 Nie zgodzę się, on nie zlekceważył, tylko Probierzowi zabrakło jednego elementu: Twojego starego w prime.

3

Mbappe nie dał rady m.in. 17 letniemu Cubarsiemu, Dawidowiczowi z Hellasu Verona, czy Bednarkowi z Southampton.

Parafrazując klasyka: Mbappe uja gra, w starciach klubowych lecimy z nim na mięciutko, zero strachu i Flick ogarnie.

A Polska moim zdaniem zasłużyła na ten choć jeden punkcik, momentami naprawdę fajnie ogląda się tę reprezentację, która gra odważnie piłką z Holandią, czy Francją. Kadra Probierza ma potencjał i trzymam kciuki za progres tej drużyny, bo naprawdę to może być ciekawa reprezentacja w następnych latach.

Austria za to TOP, może nie spore, ale jednak trochę zaskoczenie.

1

Oficjalnie: Dembele największym antypolakiem w dziejach. Jego prime to 2 tygodnie presezonu z Barceloną Lewandowskiego, dwumecz przeciwko Barcelonie Lewandowskiego oraz mecz z Polską Lewandowskiego na Euro.

Ale co ogarnął karnego z Argentyną to jego. Za to dozgonny szacuneczek.

7

@Herato Bo on to męczennik jest, a piłkarz to okazjonalnie i hobbystycznie.

7

Ale bym sobie zobaczył taką Barcelonę Flicka... a tu jeszcze ponad miesiąc :/

15

@PatrykBarca calafiori kalafiorowi nie równy

1

@Sulimo "Z czym chodzimy na roraty" - ja bym zaznaczył z sympatią pod rękę

4

@Luciano99 Onieśmieliłeś mnie zdjęciami @jowita na priv, do dziś nie mogę się podnieść

9

Nieśmiało przypominam, że dziś w nocy o 03:00 gra swój mecz Lionel Andrés Messi Cuccittini z reprezentacją Argentyny przeciwko reprezentacji Chille.

2

@Bobo25 No oby w maszynie Flicka miał tego farta jak Real

4

A moim zdaniem to nie było zamierzone :D
Nawet widać po mowie ciała i ruchu głowy, że chciał przyjąć w miejscu i był nieco zaskoczony jak ta piłka się zachowała.

twitter.com/brfootball/status/1805394460722733148

5

@TheCule Szkocja? Fajne chłopaki. Norwegia? Prawdopodobnie kraj ze ślicznymi, dzikimi, skandynawskimi terenami. Albania? Grali jak równy z równym z Hiszpanią i mają dużo bunkrów. Chorwacja? Uwielbiany przez Polaków kierunek wakacyjny.

Jak dla mnie TOP.

10

Towarzystwo nawet nie najgorsze...

twitter.com/TrollFootball/status/1805345592719159788

3

Bardzo ciekawi mnie historia stojąca za tym postem.

twitter.com/cudownefotograf/status/1804762309899764040

1

@MesQueUnClub96 Szkocja jeszcze ok, ale Węgry moim zdaniem grały porównywalną, a momentami lepszą piłkę, niż Polska.

2

Niestety patrząc na to jak grają inne reprezentacje to nasza jest po prostu najsłabsza ze wszystkich*. A najciekawsze jest to, że wiele osób, w tym ja twierdzi, że jakoś super tragicznie nie gramy i ta reprezentacja ma potencjał, więc zobaczcie z jak niskiego pułapu startujemy :D

Często nie mieści mi się to w głowie. Sporo zawodników grających za granicą, świetna infrastruktura piłkarska od lat, a polska piłka jako całość jest na zawstydzającym poziomie.

*oraz najgorsza technicznie, mimo to szacunek dla Probierza, że jego kadra stara się grać piłką co może pozytywnie wpłynąć na technikę piłkarzy, bo jak bardzo głupio by to nie brzmiało - będą bardziej oswojeni z piłką :D

6

To jaka reprezentacja będzie Marokiem w tym roku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@Lucerfi Jedno z najbardziej żenujących, nie na miejscu, głupich i idiotycznych porównań jakie tutaj widziałem, a było tego sporo. Dlaczego mnie nie dziwi, że coś tak prymitywnego napisała skrajna prawica. Gratulacje!

0

Sylvinho to ten, który wystąpił w finale LM w 2008 w drużynie Guardioli? Ale mi to teraz rozwaliło łeb...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?