macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@MesQueUnClub96 Pokazują, po prostu Ty żadnych nie masz...
4
Jest już grubo po 22, więc można "bo gdyby nie można było to Bóg by inaczej stworzył świat".
Pewnie i fejk, ale śmiechłem.
twitter.com/gownomeming/status/1805123478250541294
3
@JimMorrisonFCB Dla mnie chyba IV była świetna.
@Kgorecki2500 Świetny trailer btw, ogólnie te zwiastuny "cefałki" są zwykle bardzo dobre.
0
Bardzo jestem ciekawy Argentyny dzisiaj i dyspozycji Messiego. Chile to nie jest łatwy przeciwnik, a Messi mimo, że klasycznie fajnie dyrygował grą i rozrzucał piłkę, to był jakiś nieswój w pierwszym meczu, głównie jeśli chodzi o nieskuteczność.
10
Bellingham, Vinicius, czy Mbappe słabsza forma, bo w końcu do nich doszło co im zrobi już niedługo Barcelona Flicka. Lepiej późno niż wcale.
0
@Popitek12 Dla Bernardo Silvy lub Felixa faktycznie warto.
0
@Barcasub Raczej nie, ale nie zostawić na pastwę losu, tylko pomóc w jakiś inny sposób (nie wiem jaki, nie zastanawiałem się nad tym). Ewentualnie jakoś ich lepiej sprawdzać. Legalni już jak najbardziej ok. Z drugiej strony nie widziałbym problemu, gdyby tych nielegalnych imigrantów nie było dużo i byliby przyjmowani z jakimś limitem. Ogólnie dla mnie nie jest to zero-jedynkowa sprawa. Zawsze byłem za multikulturowością i otwartością, ale możliwie mądrą i rozsądną, a nie wpuszczaniem kogo popadnie.
1
Lepiej włączyć Dania - Serbia, czy Anglia - Słowenia?
13
@Lucyfffer Ale oznaczaj - @AlexDark00
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
21
Jestem prostym człowiekiem - widzę pojazd na Viniciusa, wstawiam i propsuję.
twitter.com/MagicalXavi/status/1805549124735189439
7
@Luciano99 Nie zgodzę się, on nie zlekceważył, tylko Probierzowi zabrakło jednego elementu: Twojego starego w prime.
3
Mbappe nie dał rady m.in. 17 letniemu Cubarsiemu, Dawidowiczowi z Hellasu Verona, czy Bednarkowi z Southampton.
Parafrazując klasyka: Mbappe uja gra, w starciach klubowych lecimy z nim na mięciutko, zero strachu i Flick ogarnie.
A Polska moim zdaniem zasłużyła na ten choć jeden punkcik, momentami naprawdę fajnie ogląda się tę reprezentację, która gra odważnie piłką z Holandią, czy Francją. Kadra Probierza ma potencjał i trzymam kciuki za progres tej drużyny, bo naprawdę to może być ciekawa reprezentacja w następnych latach.
Austria za to TOP, może nie spore, ale jednak trochę zaskoczenie.
1
Oficjalnie: Dembele największym antypolakiem w dziejach. Jego prime to 2 tygodnie presezonu z Barceloną Lewandowskiego, dwumecz przeciwko Barcelonie Lewandowskiego oraz mecz z Polską Lewandowskiego na Euro.
Ale co ogarnął karnego z Argentyną to jego. Za to dozgonny szacuneczek.
7
@Herato Bo on to męczennik jest, a piłkarz to okazjonalnie i hobbystycznie.
7
Ale bym sobie zobaczył taką Barcelonę Flicka... a tu jeszcze ponad miesiąc :/
15
@PatrykBarca calafiori kalafiorowi nie równy
1
@Sulimo "Z czym chodzimy na roraty" - ja bym zaznaczył z sympatią pod rękę
4
@Luciano99 Onieśmieliłeś mnie zdjęciami @jowita na priv, do dziś nie mogę się podnieść
9
Nieśmiało przypominam, że dziś w nocy o 03:00 gra swój mecz Lionel Andrés Messi Cuccittini z reprezentacją Argentyny przeciwko reprezentacji Chille.
2
@Bobo25 No oby w maszynie Flicka miał tego farta jak Real
4
A moim zdaniem to nie było zamierzone :D
Nawet widać po mowie ciała i ruchu głowy, że chciał przyjąć w miejscu i był nieco zaskoczony jak ta piłka się zachowała.
twitter.com/brfootball/status/1805394460722733148
5
@TheCule Szkocja? Fajne chłopaki. Norwegia? Prawdopodobnie kraj ze ślicznymi, dzikimi, skandynawskimi terenami. Albania? Grali jak równy z równym z Hiszpanią i mają dużo bunkrów. Chorwacja? Uwielbiany przez Polaków kierunek wakacyjny.
Jak dla mnie TOP.
10
Towarzystwo nawet nie najgorsze...
twitter.com/TrollFootball/status/1805345592719159788
3
Bardzo ciekawi mnie historia stojąca za tym postem.
twitter.com/cudownefotograf/status/1804762309899764040
1
@MesQueUnClub96 Szkocja jeszcze ok, ale Węgry moim zdaniem grały porównywalną, a momentami lepszą piłkę, niż Polska.
2
Niestety patrząc na to jak grają inne reprezentacje to nasza jest po prostu najsłabsza ze wszystkich*. A najciekawsze jest to, że wiele osób, w tym ja twierdzi, że jakoś super tragicznie nie gramy i ta reprezentacja ma potencjał, więc zobaczcie z jak niskiego pułapu startujemy :D
Często nie mieści mi się to w głowie. Sporo zawodników grających za granicą, świetna infrastruktura piłkarska od lat, a polska piłka jako całość jest na zawstydzającym poziomie.
*oraz najgorsza technicznie, mimo to szacunek dla Probierza, że jego kadra stara się grać piłką co może pozytywnie wpłynąć na technikę piłkarzy, bo jak bardzo głupio by to nie brzmiało - będą bardziej oswojeni z piłką :D
6
To jaka reprezentacja będzie Marokiem w tym roku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@Lucerfi Jedno z najbardziej żenujących, nie na miejscu, głupich i idiotycznych porównań jakie tutaj widziałem, a było tego sporo. Dlaczego mnie nie dziwi, że coś tak prymitywnego napisała skrajna prawica. Gratulacje!
0
Sylvinho to ten, który wystąpił w finale LM w 2008 w drużynie Guardioli? Ale mi to teraz rozwaliło łeb...