macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Właśnie włączyłem to zaraz ulubieniec @Popitek12 ładuje na 1:0
1
@Bobo25 Tak, ale dogranie Kounde też fantastyczne co było kluczowe do sytuacji Thurama, a o tym już ani słowa.
Poza tym wspomnienie Toniego Kroosa w meczu Francji z Belgią jest w uj śmieszne :D
10
Niesamowity jest ten PR piłkarzy Realu. Od lat, bo Rakitić też był często niedoceniany.
twitter.com/DoniecMati/status/1807833914938917307
0
Ale mnie zmęczył ten mecz, a oglądałem tylko łącznie z 30 minut. Dość. Na szczęście kolejny nudny mecz dopiero o 21.
0
Jeszcze brakuje żeby tak w ostatnich 30 sekundach Lukaku zmarnował jakąś setkę :D
2
No i git, dogrywka w takim meczu byłaby zbrodnią przeciwko piłce nożnej.
0
Mam nadzieje, że FIFA i UEFA napie**olą jeszcze więcej meczów w roku dzięki czemu mecze będą jeszcze nudniejsze.
7
Mecz dla koneserów, tzw. piłkarskie szachy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
Po wczorajszym meczu Hiszpanii ten mecz wygląda jak materiał z wersji beta FIFY puszczony z prędkością 0.25...
Pie***e, zaraz wyłączam.
1
@mekston No tak MŚ Argentyny / Messiego = pech dla kibiców Barcelony i ich podejścia do piłki na następne 50 lat :D
0
@FcPortoFan1999 Oby :)
7
Szkoda będzie jeśli to Euro wygra Francja / Anglia / Belgia czy np. Portugalia. Fajnie byłoby gdyby ten turniej wygrała drużyna grająca porywający i odważny futbol w stylu Hiszpanii, czy Niemiec. Po pragmatycznym i szczęśliwym Realu w LM mam duży niedosyt zwycięstwa ryzykownego, odważnego i radosnego futbolu.
3
@Stinger_ Jeden z najładniejszych hymnów, factos
0
@FcPortoFan1999 To już wiesz mordeczko
0
@mekston To też, ale dla mnie nie przede wszystkim.
2
No i w sumie nie wiadomo kto byłby gorszym rywalem dla Portugalii. Chyba jednak Francja, więc raczej jestem za Francuzami (#nikogo). Niechęć do Portugalii silniejsza :)
5
@Deviler Oho, widzę że biznes @Luciano99 się rozwija, do wulkanizacji doszło opylanie aut nielegalnie sprowadzonych z Niemiec. Szanuję w uj, EY Przedsiębiorca Roku 2024 już znany.
2
@NeroTFP1 Może i Real z tym całym Mekambe nie będzie mieć szans w lidze, ale za to w Lidze Mistrzów także.
7
Barcelona pod wodzą Flicka już we wrześniu
twitter.com/shitpost_2077/status/1807496829304741982
5
@Kondziubarca @wpwelement zrobisz coś z nim, czy mam zgłaszać?
0
@DamianBarcaCule Nie, po prostu parodiuję
13
"Nico. Williams. Barcelona." - Mateusz Borek
Jak to pięknie brzmi.
7
GRZEJEMY!!!!111
Niech te łby z zarządu czują presję.
twitter.com/JBlasi_/status/1804875565301723623
twitter.com/NanaBediide13/status/1804880934749065264
twitter.com/DennisKyei13/status/1804878139522199998
twitter.com/zembyos/status/1804876141913579648
30
Brawo Hiszpania, bawiłem się chyba póki co najlepiej na tym turnieju pod względem stylu, cudny futbol :)
3
@Gibbon_FCB Z jednej strony rozumiem o co Ci chodzi, Gruzini mieli dobry pomysł na mecz i zagrali nawet lepiej niż... Anglia :D
Z drugiej strony Hiszpania mogłaby tutaj spokojnie wygrać z 8:1...
8
Dobra, nie ma co czekać na tych łbów z zarządu, robimy zrzute na Nico. Na priv wyślę Wam numer konta, ale pamiętajcie im szybciej zbierzemy 50 mln tym lepiej.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
9
Olmo z bramką, tymczasem w biurach Barcelony:
https://i.imgflip.com/5se3p.jpg?a477432
16
Ależ zajebiście się tych Hiszpanów ogląda. To jest przepaść po tej żenującej Anglii.
4
Olmo wygląda karykaturalnie niczym Morata w stosunku do Yamala, a tym bardziej Nico.
3
Naprawdę będę bardzo wściekły na ten klub, jeśli oni wybiorą kogoś za kilkadziesiąt mln, a nie Nico. Przecież 50 mln to promocja i trochę mi się nie chce wierzyć, że nas zupełnie na to nie stać, skoro w gorszych czasach byliśmy w stanie kupić np. Roque za 40, czy Ferrana...