1

Właśnie włączyłem to zaraz ulubieniec @Popitek12 ładuje na 1:0

1

@Bobo25 Tak, ale dogranie Kounde też fantastyczne co było kluczowe do sytuacji Thurama, a o tym już ani słowa.

Poza tym wspomnienie Toniego Kroosa w meczu Francji z Belgią jest w uj śmieszne :D

10

Niesamowity jest ten PR piłkarzy Realu. Od lat, bo Rakitić też był często niedoceniany.

twitter.com/DoniecMati/status/1807833914938917307

0

Ale mnie zmęczył ten mecz, a oglądałem tylko łącznie z 30 minut. Dość. Na szczęście kolejny nudny mecz dopiero o 21.

0

Jeszcze brakuje żeby tak w ostatnich 30 sekundach Lukaku zmarnował jakąś setkę :D

2

No i git, dogrywka w takim meczu byłaby zbrodnią przeciwko piłce nożnej.

0

Mam nadzieje, że FIFA i UEFA napie**olą jeszcze więcej meczów w roku dzięki czemu mecze będą jeszcze nudniejsze.

7

Mecz dla koneserów, tzw. piłkarskie szachy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

Po wczorajszym meczu Hiszpanii ten mecz wygląda jak materiał z wersji beta FIFY puszczony z prędkością 0.25...

Pie***e, zaraz wyłączam.

1

@mekston No tak MŚ Argentyny / Messiego = pech dla kibiców Barcelony i ich podejścia do piłki na następne 50 lat :D

0

7

Szkoda będzie jeśli to Euro wygra Francja / Anglia / Belgia czy np. Portugalia. Fajnie byłoby gdyby ten turniej wygrała drużyna grająca porywający i odważny futbol w stylu Hiszpanii, czy Niemiec. Po pragmatycznym i szczęśliwym Realu w LM mam duży niedosyt zwycięstwa ryzykownego, odważnego i radosnego futbolu.

3

@Stinger_ Jeden z najładniejszych hymnów, factos

0

@FcPortoFan1999 To już wiesz mordeczko

0

@mekston To też, ale dla mnie nie przede wszystkim.

2

No i w sumie nie wiadomo kto byłby gorszym rywalem dla Portugalii. Chyba jednak Francja, więc raczej jestem za Francuzami (#nikogo). Niechęć do Portugalii silniejsza :)

5

@Deviler Oho, widzę że biznes @Luciano99 się rozwija, do wulkanizacji doszło opylanie aut nielegalnie sprowadzonych z Niemiec. Szanuję w uj, EY Przedsiębiorca Roku 2024 już znany.

2

@NeroTFP1 Może i Real z tym całym Mekambe nie będzie mieć szans w lidze, ale za to w Lidze Mistrzów także.

7

Barcelona pod wodzą Flicka już we wrześniu

twitter.com/shitpost_2077/status/1807496829304741982

5

@Kondziubarca @wpwelement zrobisz coś z nim, czy mam zgłaszać?

0

@DamianBarcaCule Nie, po prostu parodiuję

13

"Nico. Williams. Barcelona." - Mateusz Borek
Jak to pięknie brzmi.

7

GRZEJEMY!!!!111
Niech te łby z zarządu czują presję.

twitter.com/JBlasi_/status/1804875565301723623
twitter.com/NanaBediide13/status/1804880934749065264
twitter.com/DennisKyei13/status/1804878139522199998
twitter.com/zembyos/status/1804876141913579648

30

Brawo Hiszpania, bawiłem się chyba póki co najlepiej na tym turnieju pod względem stylu, cudny futbol :)

3

@Gibbon_FCB Z jednej strony rozumiem o co Ci chodzi, Gruzini mieli dobry pomysł na mecz i zagrali nawet lepiej niż... Anglia :D

Z drugiej strony Hiszpania mogłaby tutaj spokojnie wygrać z 8:1...

8

Dobra, nie ma co czekać na tych łbów z zarządu, robimy zrzute na Nico. Na priv wyślę Wam numer konta, ale pamiętajcie im szybciej zbierzemy 50 mln tym lepiej.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

9

Olmo z bramką, tymczasem w biurach Barcelony:
https://i.imgflip.com/5se3p.jpg?a477432

16

Ależ zajebiście się tych Hiszpanów ogląda. To jest przepaść po tej żenującej Anglii.

4

Olmo wygląda karykaturalnie niczym Morata w stosunku do Yamala, a tym bardziej Nico.

3

Naprawdę będę bardzo wściekły na ten klub, jeśli oni wybiorą kogoś za kilkadziesiąt mln, a nie Nico. Przecież 50 mln to promocja i trochę mi się nie chce wierzyć, że nas zupełnie na to nie stać, skoro w gorszych czasach byliśmy w stanie kupić np. Roque za 40, czy Ferrana...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?