macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BulaKG Dokładnie tak, głupi ja
0
@clyde U mnie to ciągle trwa, a też myślałem że się skończy po grudniu 2022. Nawet nie potrafię tego wytłumaczyć. Po prostu jego sposób bycia jest dla mnie zbyt irytujący bym przechodził obok tego już obojętnie.
26
Jeszcze k***a Ronaldo nie zbił piątki z kimś z ławki i pokazał swoją frustrację kopiąc wodę. Naprawdę nie cierpię gościa, wiecznie drugi, rozkapryszony dzieciak z ego wielkości @jowita.
9
Kvaradona co porobił, sztos
0
@damianex10 Możliwe ;)
12
"Kolejne pretensje Ronaldo"
"Tradycyjny obrazek dzisiaj. Bezradny."
Nienawidzę tego machania łapami u każdego, a w szczególności w tak zadufanym w sobie zawodniku jak CR. Jego porażki = moje zadowolenie. I odwrotnie. Na szczęście póki co jest po mojemu :)
5
No i pięknie!
Ryk radości na strefie kibica w moim mieście, która jest bardzo blisko mojego miejsca zamieszkania. Chyba Portugalia nie jest za bardzo lubiana :)
0
Pięknie, teraz wykorzystać :)
9
Swoją drogą moim zdaniem za mało się mówi o tym jak Argentyna wiele razy konstruuje akcje, bo faktycznie sporo akcji jest bardzo ładnych, składnych, z szybkimi wymianami piłki.
twitter.com/BarcaWorldwide/status/1805952814704980210
1
@Kgorecki2500 Cudowny klimat, uwielbiam :)
8
Popsuje Wam trochę humor w tę środę :)
twitter.com/janopileczce/status/1805939258848419897
0
@Barca_bwo Nawet mi o tym nie przypominaj...
35
Jeden z najlepszych naszych transferów w ostatnich latach. Uwielbiam gościa.
twitter.com/FCBarcelona/status/1805892466010140794
2
Thiago Messi.
twitter.com/Yoda4ever/status/1805605598240870528
6
Jednym z największych wyzwań Flicka to będzie odzyskanie Lewandowskiego, bo często aż przykro patrzeć na jego decyzje, zwlekanie, bardzo kiepskie strzały, machanie łapami po stracie do sędziego i mega irytujące przytrzymywanie piłki w połowie boiska.
twitter.com/OfPolski/status/1805683062052733379
7
@NeroTFP1 No i gdzie jest ten Wasz "GOAT" Messi?
0
@clyde Sigur Ros, Dub Pistols (ok. 15-18 lat).
3
Lautarooooo! Argentyna 1:0!
3
@Lionel_Messi10 @Laporta Dawaj Floriana do nas i nie mów że nie
3
@Encore No co ja mam Ci poradzić Enkor... trzeba było słuchać starego @Luciano99 to dziś byłbyś milionerem, ale nie, Ty za wszelką cenę słuchałeś @Rust_Cohle
5
Argentynie nawet remis tutaj styka, więc pod tym względem też spoko. Niesamowita jest ta intensywność, trochę jakbyś grał w PESa z najlepszych lat.
1
@Lionel_Messi10 Ładnie to rozegrali, niewiele brakło :)
2
@Lionel_Messi10 Oby!
@Encore opinia @Popitek12
1
No dobra, ale trzeba to w końcu powiedzieć: Messi póki co słabo.
EDIT: O, chomiki są zmieniane na fcbarca.com o 3:35
4
@Encore Oczywiście, że Kylian Lottin Mbappe nie ma racji i nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym.
1
@Pedri16Future O, dobra uwaga - również coś w tym jest. W pamięci mam grę Francuzów czy Anglików dzisiaj i to jest przepaść.
2
@Encore No są 50/50, ale ciężko nie mówić o większej intensywności i twardej grze w przypadku CA niż Euro. Euro cechuje się większą kulturą techniczno-taktyczną co jest bardzo fajne, a CA jest bardziej moim zdaniem fizyczna przez co wielu zawodnikom z Europy mogłoby to sprawiać dużą trudność. Argentyna ma ten przywilej, że potrafi się odnaleźć i tu i tu co skutkowało cudnym zwycięstwem w 2022.
1
Szczerze mówiąc wciąż uważam, że wiele najlepszych reprezentacji w Europie miałoby problem na Copa America ze względu na intensywność i twardą grę. Argentyna potrafi się dostosować do CA oraz ma świetnie uzdolnionych techniczno-taktycznie zawodników co moim zdaniem pomogło im na mundialu 2022.
Ale śmieszy mnie to umniejszanie Copa America nie mówiąc już o Mundialu co jest już totalnie idiotycznie i absurdalne. Moim zdaniem wielu zawodnikom z Europy trudno byłoby się odnaleźć w tak twardej i intensywnej grze.
4
@Don-Corleone Trochę się spóźniłeś, ale jak zawsze zajebisty wpis, więc leci zielony, pzdr!
1
@MesQueUnClub96 Również Dodi