10

Bo Ekstraklasa to piłka dla prawdziwych mężczyzn, a nie dla jakichś paziów na Euro co nie @FcPortoFan1999?

twitter.com/Oskar_M04/status/1807137136736411716

5

dania była daniem dla niemiec hehe kumacie?

5

@Pawel13sz No oby, ale na razie nie psuj napinki, ostatnio trwało to 2 tygodnie, więc przynajmniej do sierpnia to będzie trwać, a to i tak dłużej.

5

Rudiger niby taki zadowolony, ale jak zobaczy Barcelonę Flicka to już nie będzie taki do przodu

2

@Solenya Raczej ciężko. Moim zdaniem tak jak jest teraz jest git - chociaż wyjście z 3-go miejsca jest absurdalne.

4

@Gall_Anonim Jaki nick miałeś wcześniej? Skąd pochodzisz? Czyim wyborcom jesteś?

1

@okiemtypera_lucaxx95 Jakaś alternatywa dla "śmiesznych drabinek"? Przecież w losowaniu również mógłby być taki scenariusz.

7

Myślicie, że Donald Tusk jest zadowolony z dzisiejszej gry reprezentacji Niemiec?
Dla mnie to tzw. Uśmiechnięte Niemcy fajnoniemców.

4

@Rust_Cohle
1. Piłka nożna
2. Siatkówka
3. Harry Potter
4. Żużel
5. Liverpool

4

To w sumie krótko ta siatkówka była sportem narodowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@Adran360 To przestań pisać takie głupoty mordo, bo pójdziesz 3 raz przez rekordową liczbę zgłoszeń

10

@Adran360 @wpwelement zrób z nim coś bo nie wyczymie

2

Tych Włochów to repka Probierza porobiłaby z palcem w d*pie

4

Ten kto dał Viniego zamiast Neymara na tym sławnym muralu powinien mieć zakaz kibicowania swojej reprezentacji.

twitter.com/nocontextfooty/status/1806928403418800433

5

Own Goal się skończył...

7

@Comentateiro @tbas Szczerze, to cudnie zaoraliście merytoryką te kretynizmy. Szanuję w uj.

1

Ależ cudnie to Szwajcarzy zagrali

1

@KamQiX Raczej póki co cisza, jedynie są spekulacje, że do września jakieś screeny się pojawią, a drugi trailer listopad-grudzień patrząc na to jakie Rockstar ma podejście do marketingu i jak to wyglądało w przeszłości.

Czekamy... Plotki były, że screeny miały się pojawić w maju, ale możliwe, że Rockstar zmienił plany przez dociekliwość fanów, którzy odkryli zmiany na stronie etc.

Podejrzewam, że marketing GTA 6 wjedzie bardziej po drugim zwiastunie, a na pełnej od wiosny 2025.

4

Współczuję trochę grom, które wyjdą w 2025 roku, nie tylko jesienią. Aczkolwiek np. Death Stranding 2 na pewno będzie mieć spore grono odbiorców.

twitter.com/GTAVI_Countdown/status/1806808117956489364

1

@Stagiryta Kolumbia, Urugwaj i Argentyna - główni faworyci do CA. Liczę, że Argentyna, ale jeśli skończy się na zwycięstwie Urugwaju, to nie będę narzekać - dobry futbol, paru naszych + Bielsa.

0

@qchulainn Oj, myślę, że gdybyś się bardziej zagłębił w komentarze tutaj, to byłbyś przerażony, zniesmaczony, załamany i walczyłbyś z pogardą wobec ludzi, bo z jednej strony nie chcesz być pogardliwy, a z drugiej nie mieści Ci się w głowie jakie ludzie mogą mieć rasistowskie, ksenofobiczne i skrajnie zacofane podejście.

Tak więc z doświadczenia proponuję byś czytał jak najmniej La Ramblii :)

0

@AdrianJaniak Faktycznie lepiej! Ale IMO za Flicka przybierze jeszcze trochę masy etc. Poza tym było trochę zawodników, którzy mówili, że nie dojeżdżamy fizycznie i że w Barcelonie mało się pracuje na siłowni. Moim zdaniem powinni w końcu do zmienić, czasy się zmieniły i trzeba więcej pracy w fizyczność włożyć i Flick powinien być idealnym protagonistą by to zmienić.

1

@FcPortoFan1999 Moja narzeczona ogląda ostatnio znowu serial "Glee" i tam jest aktor, który wygląda jak brat De Jonga :D

Chord Overstreet
https://www.hollywoodreporter.com/wp-content/uploads/2011/12/308GLEE_Ep308Sc11_302_a_p.jpg?w=2000&h=1126&crop=1

1

@misterio De Jong wygląda trochę jak na planie filmu High School Musical :D

4

@Eric_Abidal_22 "Glosowalem dwa razy na Konfederacje."
Ehh, jak bardzo brakuje osób związanych z Konfederacją piszących tak z sensem i spokojem jak Ty...

14

Przecież jak to Flick zobaczy w lipcu to na zawał zejdzie...

twitter.com/BarcaUniversal/status/1806579499712004581

6

@Luciano99 "Jowita coś tam majaczy w pokoju obok"
Masz poprawione - "Jowita coś tam majaczy w hangarze obok"

10

@Tasde "Najpierw wywalili się o stolik (...)" - czy jest szansa, że w końcu ten stolik został wywrócony? Bo chyba tylko tak mogą ten stolik wywrócić, ale zawsze to coś ¯\_(ツ)_/¯

6

@Kgorecki2500 Ale KO:
twitter.com/ExplicitePL/status/1806377907331477679

2

@Kgorecki2500 Osobiście, to lubię jeszcze bardziej!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?