macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Bo Ekstraklasa to piłka dla prawdziwych mężczyzn, a nie dla jakichś paziów na Euro co nie @FcPortoFan1999?
twitter.com/Oskar_M04/status/1807137136736411716
5
dania była daniem dla niemiec hehe kumacie?
5
@Pawel13sz No oby, ale na razie nie psuj napinki, ostatnio trwało to 2 tygodnie, więc przynajmniej do sierpnia to będzie trwać, a to i tak dłużej.
5
Rudiger niby taki zadowolony, ale jak zobaczy Barcelonę Flicka to już nie będzie taki do przodu
2
@Solenya Raczej ciężko. Moim zdaniem tak jak jest teraz jest git - chociaż wyjście z 3-go miejsca jest absurdalne.
4
@Gall_Anonim Jaki nick miałeś wcześniej? Skąd pochodzisz? Czyim wyborcom jesteś?
1
@okiemtypera_lucaxx95 Jakaś alternatywa dla "śmiesznych drabinek"? Przecież w losowaniu również mógłby być taki scenariusz.
7
Myślicie, że Donald Tusk jest zadowolony z dzisiejszej gry reprezentacji Niemiec?
Dla mnie to tzw. Uśmiechnięte Niemcy fajnoniemców.
4
@Rust_Cohle
1. Piłka nożna
2. Siatkówka
3. Harry Potter
4. Żużel
5. Liverpool
4
To w sumie krótko ta siatkówka była sportem narodowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@Adran360 To przestań pisać takie głupoty mordo, bo pójdziesz 3 raz przez rekordową liczbę zgłoszeń
10
@Adran360 @wpwelement zrób z nim coś bo nie wyczymie
2
Tych Włochów to repka Probierza porobiłaby z palcem w d*pie
4
Ten kto dał Viniego zamiast Neymara na tym sławnym muralu powinien mieć zakaz kibicowania swojej reprezentacji.
twitter.com/nocontextfooty/status/1806928403418800433
5
Own Goal się skończył...
7
@Comentateiro @tbas Szczerze, to cudnie zaoraliście merytoryką te kretynizmy. Szanuję w uj.
1
Ależ cudnie to Szwajcarzy zagrali
1
@KamQiX Raczej póki co cisza, jedynie są spekulacje, że do września jakieś screeny się pojawią, a drugi trailer listopad-grudzień patrząc na to jakie Rockstar ma podejście do marketingu i jak to wyglądało w przeszłości.
Czekamy... Plotki były, że screeny miały się pojawić w maju, ale możliwe, że Rockstar zmienił plany przez dociekliwość fanów, którzy odkryli zmiany na stronie etc.
Podejrzewam, że marketing GTA 6 wjedzie bardziej po drugim zwiastunie, a na pełnej od wiosny 2025.
4
Współczuję trochę grom, które wyjdą w 2025 roku, nie tylko jesienią. Aczkolwiek np. Death Stranding 2 na pewno będzie mieć spore grono odbiorców.
twitter.com/GTAVI_Countdown/status/1806808117956489364
1
@Stagiryta Kolumbia, Urugwaj i Argentyna - główni faworyci do CA. Liczę, że Argentyna, ale jeśli skończy się na zwycięstwie Urugwaju, to nie będę narzekać - dobry futbol, paru naszych + Bielsa.
0
@qchulainn Oj, myślę, że gdybyś się bardziej zagłębił w komentarze tutaj, to byłbyś przerażony, zniesmaczony, załamany i walczyłbyś z pogardą wobec ludzi, bo z jednej strony nie chcesz być pogardliwy, a z drugiej nie mieści Ci się w głowie jakie ludzie mogą mieć rasistowskie, ksenofobiczne i skrajnie zacofane podejście.
Tak więc z doświadczenia proponuję byś czytał jak najmniej La Ramblii :)
0
@AdrianJaniak Faktycznie lepiej! Ale IMO za Flicka przybierze jeszcze trochę masy etc. Poza tym było trochę zawodników, którzy mówili, że nie dojeżdżamy fizycznie i że w Barcelonie mało się pracuje na siłowni. Moim zdaniem powinni w końcu do zmienić, czasy się zmieniły i trzeba więcej pracy w fizyczność włożyć i Flick powinien być idealnym protagonistą by to zmienić.
1
@FcPortoFan1999 Moja narzeczona ogląda ostatnio znowu serial "Glee" i tam jest aktor, który wygląda jak brat De Jonga :D
Chord Overstreet
https://www.hollywoodreporter.com/wp-content/uploads/2011/12/308GLEE_Ep308Sc11_302_a_p.jpg?w=2000&h=1126&crop=1
1
@misterio De Jong wygląda trochę jak na planie filmu High School Musical :D
4
@Eric_Abidal_22 "Glosowalem dwa razy na Konfederacje."
Ehh, jak bardzo brakuje osób związanych z Konfederacją piszących tak z sensem i spokojem jak Ty...
14
Przecież jak to Flick zobaczy w lipcu to na zawał zejdzie...
twitter.com/BarcaUniversal/status/1806579499712004581
6
@Luciano99 "Jowita coś tam majaczy w pokoju obok"
Masz poprawione - "Jowita coś tam majaczy w hangarze obok"
10
@Tasde "Najpierw wywalili się o stolik (...)" - czy jest szansa, że w końcu ten stolik został wywrócony? Bo chyba tylko tak mogą ten stolik wywrócić, ale zawsze to coś ¯\_(ツ)_/¯
6
@Kgorecki2500 Ale KO:
twitter.com/ExplicitePL/status/1806377907331477679
2
@Kgorecki2500 Osobiście, to lubię jeszcze bardziej!