macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tymczasem Napoli z nowym logo. W sumie nie wiem co o tym myśleć, z jednej strony forma podobna do wcześniejszej, tylko nowocześniejsza, z drugiej kompletnie brakuje duszy i wygląda jakby to ktoś zrobił w 15 minut. Szkoda, że nie poszli w coś ciekawszego formą.
twitter.com/CalcioNapoli24/status/1808773518445924651
34
Mati co zaorał, szapoba
twitter.com/DoniecMati/status/1808205033156366810
21
#łatwo
twitter.com/WhoScored/status/1808527369436622905
4
@Luciano99 Przecież to zdjęcie z wczoraj gdy @Deviler ją upił 30-ma Karmi, ale faktycznie jakaś taka wręcz chuda ta @jowita na zdjęciu, widać że fotoszopowane było
0
@FcPortoFan1999 Szkoda, że prawdopodobnie tylko to jest podobieństwem, bo w jakości to raczej jest kompletna przepaść.
0
@FcPortoFan1999 Nie mam pojęcia...
39
Ale żeście ekipę zmontowali...
twitter.com/DoniecMati/status/1808503355443982599
6
Srogo śmiechłem :D
twitter.com/lewuslol/status/1808406391826051505
3
@Zoker Pisałem też o tym nawet wczoraj, że mimo mojej sporej niechęci do CRa żenującym jest dla mnie wyśmiewanie go, że płakał. Plus, jak dla mnie to nie były łzy na pokaz - gdyby przez cały mecz nie był wręcz na skraju załamania nerwowego, a później się rozpłakał, to mógłbym w to uwierzyć, a tak to widać, że jego ten cały mecz trochę zmiażdżył psychicznie. I tutaj moim zdaniem to też świadczy o tym, że CR nie gra, bo tylko chce i ma z tego fun, tylko gra bo musi, bo wiecznie musi coś udowodnić i jak mu nie wychodzi, to pojawia się ogromna frustracja. A nie wychodzi mu bardzo często i również bardzo często będziemy widzieć u Portugalczyka taką frustrację.
3
@Kapitan hawk Wiem, dlatego wspominam :)
3
@Zoker Podobnie ma rację z krytyką Cristiano, którą świetnie przedstawił w materiale - o tym też warto wspomnieć.
0
@AFA Oby! Finał Argentyna - Urugwaj byłby chyba najatrakcyjniejszy i z fajnymi podtekstami - Araujo, Barcelona, ofc Messi, Bielsa etc.
4
Fajny materiał o ostatnim skomentowanym na tym Euro meczu przez Święcickiego. Ogólnie na tym Euro to najlepszy komentator. Wciąż uważam, że czasem w La Lidze faworyzuje trochę Real, jak i całe Eleven, ale nie można mu odmówić genialnego głosu, kapitalnego budowania emocji jak i świetnego słowotoku, porównań etc. - nie tylko podczas Euro.
0
@Faro Cudownie. Im mniej Viniciusa tym zdrowszy i radośniejszy futbol.
1
@patrys218 Dobranoc Tobie
3
@matirix20 Aktualnie tak wygląda paru userów po 30 sekundach Mai Strzelczyk w TV:
https://i.imgflip.com/2b3hkx.jpg
0
@AmigoBlancos 3 miejsce IMO
0
Póki co chyba najbardziej mi się podobał mecz Hiszpania - Gruzja przez moją miłość do stylu gry Hiszpanów, ale Austria - Turcja mocne drugie miejsce. Teraz się modlić, by te piątkowe hity znów nie zawiodły.
1
Dzisiejsze mecze fajnie zrekompensowały to co było wczoraj. Dobry dzień!
1
Cudny jest ten mecz :)
0
@FcPortoFan1999 Ja myślę, że w tej chwili to już ten najsłynniejszy...
1
Ale się tam wk***ili na niego, nigdy tak wk***ego Turka nie widziałem, nawet wtedy kiedy zrobili mi kebsa, przywieźli, a ja powiedziałem, że nie mam pieniędzy
0
@Faro Tutaj jednak są bardzo zamknięci.
0
@AmigoBlancos Jeśli przejdą - obyś miał rację.
5
@Popitek12 Niby nie ma świąt, ale w końcu mówisz ludzkim głosem, brawo!
19
Dla widowiska moim zdaniem lepiej, żeby awansowała Austria. Z Holandią może być dobry, otwarty mecz, bo obie ekipy lubią grać piłką. W meczu z Holandią pewnie Turcja się zamknie i konterki.
2
Tak jest! Btw te dzisiejsze mecze zawstydzająco przykrywają czapką to wczorajsze barachło
4
Mało piłkarzy śmieszy mnie równie co Dembele :D
twitter.com/ChaaliiyKay/status/1808052607711113672
0
Ale farciarze, białe koszulki to jednak zobowiązują jak żadne inne.
2
@Kgorecki2500 Bede żygoł, ale brzmi to mimo wszystko jak troll
EDIT: Chociaż niestety nie jest... obrzydliwe.