macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@okiemtypera_lucaxx95 xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
4
Spadłem z fotela.
11
@MesQueUnClub96 To wszystko przemyślane było, Laporta geniusz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
7
@MOLESTA " bo tak wyglada prawdziwe kibicowanie, a nie nadstawianie dupy i udawanie ze sie jest jedynymi sprawiedliwymi swiata."
Co? Prawdziwe kibicowanie to zaślepienie, a wręcz fanatyzm? Sorki, ale ja mam zdecydowanie inną definicję prawdziwego kibicowania i chciałbym dostrzegać idiotyczne zachowanie zawodników, którym kibicuję i ich móc krytykować, gdy jest za co, a bronić gdy jest taka potrzeba.
PS. I właśnie może tym się różnimy od wielu kibiców Realu. I ja jestem z tego dumny, nawet jeśli przez to nasz PR często nie jest tak ogromny jak ich klubu.
32
Araujo z zawodnika, z którego byłem dumny i imponował swoją walecznością stał się zawodnikiem, którego coraz mniej lubię i to nie tylko w Barcelonie. Obrażanie się o słowa Gundogana, idiotyczne, wręcz amatorskie błędy, do tego totalnie nie wytrzymuje presji. Niestety w ostatnim roku ciężko go lubić... Jeśli za Flicka się nie ogarnie, to realnie rozważałbym sprzedaż, mimo jego niewątpliwie dużego talentu.
twitter.com/meizdi/status/1809840941781459404
twitter.com/qwosiuu/status/1809763032316236131
15
Amen!
twitter.com/m_borzecki/status/1809692601450455507
6
Cudna Hiszpania!
twitter.com/PSGINT1/status/1809406347978347005
5
@Lionel_Messi10 Ale CR miał na pewno gorsze zespoły, poza tym jest skszydłowym i gra z kontuzjom
4
@tomek8756 "Reżim Tuska" :vvvvvvvvvv
2
@Encore Ciężko się z tym nie zgodzić. Ale ich gra to częściej mnie odpycha niż przyciąga.
14
@Encore Pod względem osiąganych wyników na pewno, ale pod względem gry, to tak średnio. Bardzo nie lubię drużyn, czy to reprezentacji, czy to klubów, które mają kapitalny personalnie skład pozwalający na odważną, ryzykowną i dominującą grę, a grają tak pragmatycznie, zachowawczo i często się prześlizgują. Tak, również tak od wielu lat postrzegam Real.
2
@Pedri16Future @Rust_Cohle czemu nic nie mówisz, że napisałeś jakąś księge
0
@messaldo Cóż, zobaczymy jak teraz Ci pójdzie ;)
5
@Sulimo Zobacz sobie jego ostatnie komentarze - typ do utylizacji.
22
To jeszcze tak na dobry sen dla tych co idą kimać :)
Jakby to napisał C. Ronaldo: FACTOS.
twitter.com/ReshadFCB/status/1809347787324076504
2
@Encore Uuu... to trzeba na spokojnie usiąść, się zastanowić. Ciężko mi stwierdzić. Najważniejsze jest dla mnie dobre wrażenie drużyny, dobry styl i poczucie progresu. Chcę być z tego zespołu po prostu dumnym nawet po porażkach. A w kwestii trofeów, to na pewno walka do końca o mistrzostwo, puchar króla, a LM w zależności od losowania ćwerćfinał/półfinał. Ale nawet jak z City odpadniemy w 1/8 i będzie to wyrównany mecz i będziemy dumni z zespołu to narzekać nie będę. Czas pokaże na co się nastawiać, bo oczekiwania mogą się zmieniać.
4
@okiemtypera_lucaxx95 Cristiano Ronaldo to świetny piłkarz, bez wątpienia jeden z najlepszych w historii, ale również jest to piłkarz z niewiarygodnym PRem, który wiele razy ratował go w mediach, czy wykreował wiele mitów i pozornej wielkości. M.in. za to też nie lubię CRa, bo gdyby nie ten PR, to moim zdaniem nikt przy zdrowych zmysłach nie porównywałby go do wszechstronnego Messiego, a bardziej byłby porównywany do Suareza, Lewandowskiego, Ronaldo, czy innych wybitnych napastników.
5
Tak w ogóle, to przypominam, że w środę Barcelona zaczyna już presezon z Hansim Flickiem :)
Oczywiście kluczowi zawodnicy dotrą dużo później, ale i tak się jaram.
22
Uwielbiam jak rzeczywistość brutalnie weryfikuje tak butne, spięte i wyniosłe wypowiedzi :)
Jestem przekonany, że CR będzie próbował grać na następnym mundialu tylko po to by w razie czego podpiąć się pod sukces kolegów. Mam nadzieje jednak, że w Portugalii w końcu zmądrzeją i powiedzą Ronaldo, że to koniec. A CR w końcu musi się pogodzić, że nigdy Messiego już nie prześcignie.
twitter.com/ktp_fcb/status/1808151313940979839
6
Naprawdę cudne 24h pod względem piłkarskim - awansowali wszyscy, którym kibicowałem. Oby to było drobne preludium przed nadchodzącym sezonem klubowym!
5
@Popitek12 jak tam?
7
Nie no, zajebiście to się wszystko ułożyło:
- Hiszpania z awansem z najtrudniejszym możliwym rywalem
- Argentyna z awansem mimo problemów i słabszej formy Messiego (mimo, że w fazie grupowej został wybrany najlepszym zawodnikiem)
- Butna Portugalia odpada
- Cristiano 0 bramek, jedna asysta na Euro i milion strzałów, w tym parę żenujących wolnych, gdzie ofc nie mógł sobie odpuścić
Coś pięknego jak dla mnie. Dzisiaj wjedzie dobra Rioja by uczcić zwycięstwo pięknych Hiszpanów!
2
Czyli mówicie, że nie warto włączać meczu Portugalia - Francja? Swoją drogą ale bym się wk****ił, gdyby w półfinale grając taki paździerz Portugalia lub Francja ograła jakimś fartownym 1:0 lub w karnych Hiszpanię... a to niestety jest prawdopodobne. Liczę jednak, że futbol w końcu będzie dla mnie kibicowsko szczęśliwy.
4
Cudny meczyk bardzo wyrównanych zespołów. Propsy dla Hiszpanii, że wytrzymali i bardzo mądrze zagrali dogrywkę. Ten mecz idealnie zobrazował za co kocham piłkę. Hiszpania niech idzie po złoto, bardzo fajna drużyna :)
0
Beznadziejne zmiany De La Fuente. Hiszpania bezzebna, Ferran szkoda gadać. Jak Hiszpania odpadnie to powinna być spora krytyka trenera Hiszpanów, bo wręcz się prosiło by zostawił chociaż Nico.
2
@Adran360 Stary @Luciano99 jest z Ciebie dumny!
8
Dokładnie tak. Awans Hiszpanii i Francji. Amen.
twitter.com/TrollFootball/status/1809163338011599197
3
Uff... ale Argentyna MUSI zagrać lepiej w półfinałach. Messi również, bo dzisiaj jak Real - totalnie na farcie. Tak czy siak miło, że przeszli dalej, czekamy zatem na półfinał, do zobaczenia i dobranoc mordeczki!
3
Messi masuje sobie mięsień, ewidentnie tam nie jest tak jak być powinno
1
Emiliano WTF, coś pięknego, nie spieprzcie tego teraz