2

@kamiVeB Ale Nico przejdzie do Barcelony. Szach-mat Kamil.

5

@tomek8756 Hahaha, prawie wszystko na odwrót :D
Ale cóż, zdarza się.

9

@Przemek2323 Ale oni są tam po***ani... obrzydliwe.

8

@Aragorn33 halo @wpwelement gdzie tu sie banuje

55

Jeśli oni nie będą razem w jednej drużynie, to nie wierzę w miłość.

twitter.com/ReshadFCB/status/1812598604940320904

10

@Kgorecki2500 Jeszcze Zidane, który zapoczątkował pakt z diabłem.

7

@Luciano99 Zdecydowanie, Yamal z wykończeniem ma póki co kłopot, ale i tak IMO to jest mały problem. Myślę, że to dość szybko ogarnie.

17

No to podsumujmy ostatnie tygodnie w piłce:
- najładniej grająca drużyna, czyli Hiszpania z 17 letnim Yamalem zwycięża w Euro 2024
- Francja, Anglia, Portugalia, czyli 3 przeze mnie najmniej lubiane reprezentacje z niczym
- Cristiano Ronaldo jednym z najgorszych zawodników na turnieju
- Mbappe dramatyczna forma
- legenda Realu - Kroos bardzo krytykowany za beznadziejne zachowanie w meczu z Hiszpanią
- prawie wszyscy piłkarze Barcelony grają zajebiście
- Nico Williams w Barcelonie coraz bardziej prawdopodobny
- Yamal najlepszym młodym piłkarzem turnieju, którym zachwyca się cały świat
- Yamal w wieku 17 lat najlepszym asystentem w historii (!!!) reprezentacji Hiszpanii na Euro
- Argentyna w finale CA...

...więc do pełni szczęścia brakuje "jedynie" zwycięstwa Argentyny.

Powtórzę: coś pięknego. Niech taki klimat trwa przynajmniej do czerwca 2025 :)

51

Haha, jakie KO :D
@Popitek12 opinia

twitter.com/OneFootball/status/1812582771392401668

11

Zajebiste obrazki. Oby za parę godzin tak było z Argentyną i Messim :)

8

W ogóle co tutaj takie dobre humory jakby Hiszpania wygrała Euro, a Yamal został mistrzem Europy w wieku 17 lat i był najlepszym (!) asystentem Hiszpanii w historii na turnieju Euro?

Kosecki Was wszystkich wyjaśnił niedawno, nawet mi Was nie żal. Yamal już nie ma o co grać, taka prawda.

6

Jeszcze Argentyna za 3h wjeżdża w Kolumbię jak @jowita w 50 śniadanie i będzie bardzo w pytę.

4

Oficjalnie: Futbol uratowany.
"El fútbol vuelve a casa" czy jakoś tak. Brawo piękna Hiszpanio!

0

Btw ten drugi komentator ewidentnie za Anglią :D

4

Ale to było zajebiste. A nie wierzyłem po zmianie Rodriego... Trzymać to teraz, a najlepiej podwyższyć, niech Anglia dzisiaj płacze!

1

Rodri schodzi, no to wiadomo jak to się już skończy...

4

@Culer9002 Ale ona pie****i

23

Anglia jest obrzydliwa. I nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym.

2

@papryk13 zaczekaj na opinie Dzikiego Trenera

46

No już, paletkarze wyciszać się, bo tutaj piłeczka już wchodzi powoli na pełnej.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@ObiwanKenobi Zatem macie coś wspólnego.

4

@TR3YWAY Szansa na to, że pod względem fizycznym będziemy wyglądali jak za Xaviego, czy ogólnie słabo jest faktycznie b. mała, ale póki co ostrożnie jeśli chodzi o oczekiwania, bo zaś przyjdzie październik i połowa La Bamby będzie już bagatelizować Flicka i jego sztab.

3

@Luciano99 Hehe, Ty to umiesz pożartować Lucek

1

@Kozinho. Oni nie potrzebują jutuba do generowanie zysków, poza tym wydaje mi się, że wyświetlenia to tam się średnio przekładają na duże zyski.

@FCB_dimiC Już pisałem byś poprosił pracowników Lucka. U mnie to już żeś sobie przegrał tę sprawę, gratulacje mordo! :D

GTA IV :)

17

@paweldunajecfcb Jak dla mnie zdecydowanie zamach przez jakiegoś totalnego sk****yna i oszołoma. Jak Trumpa nie lubię i uważam, że jego prezydentura może być niebezpieczna dla bezpieczeństwa krajów takich jak Polska tak tutaj dla mnie to jest dość oczywiste. Nie wierzę w jakieś spiski, po prostu jakiś idiota zrobił zamach i na szczęście, że nie skończyło się to tragiczniej.

Btw pisałem już o tym wczoraj, ale muszę powtórzyć: żenująco się patrzy na to jak Biden i jego środowisko z kretesem przegrywają fotel prezydenta. Dawno nie widziałem takiej nieudolności.

6

Tymczasem trailer GTA VI przebił parę godzin temu 200 mln wyświetleń. Niesamowita liczba.

twitter.com/TGGonYT/status/1812340035947303399

8

@Kapitan hawk Kto sieje burze, ten zbiera wiatr...

7

Naprawdę żenujące jest to jak Biden przegrywa z kretesem fotel prezydenta. Moim zdaniem będzie miazga i tylko jakiś cud z innym kandydatem może to uratować, ale to się pewnie nie wydarzy. Żenujące trzymanie się stołka, żenujące wystąpienie na debacie, żenujące pomyłki, a teraz jakiś oszołom otwiera ogień na wiecu Trumpa. Trump powinien być naprawdę wielkim wygranym za parę miesięcy.

3

@Adran360 Mimo wszystko to jest poświęcenie na które jestem gotów. Z drugiej strony Rodri będzie wysoko i moim zdaniem nie będzie "3" z Madrytu na podium, tylko Rodri tam powinien wskoczyć.

10

Hej, ja tylko chciałem przypomnieć, że dzisiaj Lamine Yamal w wieku 17 lat zostanie Mistrzem Europy.

Pozdrawiam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?