macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Aragorn33 Tymczasem Konfederacja organizuje antyukraiński wiec, gdzie powielają rosyjską propagandę i występuje jakiś gość z naszywką "Każdy Polak antysemitą". Zresztą napiszę o tym osobny komentarz. Obrzydliwa partia.
2
@tristan87 No. I. Git.
:)
2
@tristan87 Dlaczego. Piszesz. Jak. Borek.
4
@Sulimo "Nie wiem kto wpadl na pomysl La Bamby ale ewidentnie zasluzył na podwyżke xd"
@Moderacja tak tylko oznaczam
4
@Arden "Co ja mam z nimi grać, tiki taki?"
2
@JimMorrisonFCB Tak, poniżej masz oryginalny wpis byłego posła i sekretarza stanu Kownackiego, który to wrzucił...
twitter.com/BAleksowska/status/1816431623828595022
3
Hahaha, graphic design is my passion :D
twitter.com/rzep8/status/1816432907885453493
4
@Comentateiro "Otóż dla Ciebie i Waszej konserwatywnej ferajny. Ale Wy nie stanowicie większości."
https://img.joemonster.org/upload/rcu/16691077235b7c826196456_13336542934.jpg
8
@bartas97 Właśnie te ceny są już absurdalne i nieopłacalne. Ogólnie McDonald's lubię, parę rzeczy mi tam smakuje, ale 20-30 zł za burgera, gdzie w burgerowni mamy za podobną cenę lepiej i smaczniej to już jest mocne przegięcie. Geneza fastfoodów się zupełnie zatraciła.
0
@krol211 ¯\_(ツ)_/¯
3
@krol211 W skrócie: "Mordo, jak chcesz Nico to nie mamy hajsu na nikogo innego, więc weź tam powiedz na konfie, że wszystko jest git, dobrze jest, dobrze robią i pozdrawiasz dobrych chłopaków z La Masii" - Laporta do Flicka rano
3
@FranciscoZubra Ładnie zaorałeś, ale do nich to i tak nie trafi. Zawsze będzie jakieś "ale". Im bliżej do chwalenia PiSu niż do chwalenia PO, pamiętaj.
1
@reloaded Ich lerne seit meiner Kindheit Deutsch und Tusk ist mein Anführer
4
@Encore https://media.tenor.com/Z9On20UYfLUAAAAM/papiez-jan.gif
55
Mocno śmiechłem :D
twitter.com/qwosiuu/status/1816170118776537135
0
@Transu96 w sumie nie wiem co odpisać, ale najważniejsze, że powiadomienie poszło
0
@FcPortoFan1999 No i zajebiscie.
4
Czy jestem jedynym użytkownikiem fcbarca.com, który nikogo nie ignoruje? Są użytkownicy, z którymi się zgadzam, są z którymi można pośmieszkować i są, którzy pierdzielą głupoty i można się pośmiać. FCBarca All Inclusive.
4
@Kgorecki2500 "Można. Gdyby to było złe to Bóg by inaczej świat stworzył."
2
@MesQueUnClub96 Przepraszam.
23
@Luciano99
Inteligencja - @MesQueUnClub96
1
@BARCA1899Messi Amen!
1
@zodiak_10 Que Miras Bobo?
6
Dramat... @Sulimo niech jakiś wulkan w końcu j**nie, bo to globalne ocieplenie nas wykończy
twitter.com/thepolandnews_/status/1816143724117712967
6
@Comentateiro Łoo, pomyliłeś odwagę z odważnikiem, szykuj się na kolejne miesiące bez wypłaty i nadgodziny
0
@partymaker To fajnie ;)
11
Jedziemy panowieeeeeee!!!!!11
twitter.com/BarcaUniversal/status/1816091862526025801
2
@pt9 @Luciano99 znalazłem Ci nowych pracowników, to jak potrafią tłumaczyć robotę to jest iście wyjątkowe
2
@Culer9002 To pomylą odwagę z odważnikiem. Czekam.
6
Jakiś czas temu szukałem ekipy, która ogarnie budowę domu - na odzew długo nie trzeba było czekać, ekipa od @Luciano99 szybko wzięła się do roboty. Dziś dumny i szczęśliwy @Kessie przesłał mi pierwsze efekty prac.
https://zapodaj.net/plik-52uAbGQ4XS
Wy k***a weźcie się lepiej zajmijcie tylko tą wulkanizacją... leci jedna gwiazdka na googlu