2

@Aragorn33 Tymczasem Konfederacja organizuje antyukraiński wiec, gdzie powielają rosyjską propagandę i występuje jakiś gość z naszywką "Każdy Polak antysemitą". Zresztą napiszę o tym osobny komentarz. Obrzydliwa partia.

2

@tristan87 No. I. Git.

:)

2

@tristan87 Dlaczego. Piszesz. Jak. Borek.

4

@Sulimo "Nie wiem kto wpadl na pomysl La Bamby ale ewidentnie zasluzył na podwyżke xd"

@Moderacja tak tylko oznaczam

4

@Arden "Co ja mam z nimi grać, tiki taki?"

2

@JimMorrisonFCB Tak, poniżej masz oryginalny wpis byłego posła i sekretarza stanu Kownackiego, który to wrzucił...

twitter.com/BAleksowska/status/1816431623828595022

3

Hahaha, graphic design is my passion :D

twitter.com/rzep8/status/1816432907885453493

4

@Comentateiro "Otóż dla Ciebie i Waszej konserwatywnej ferajny. Ale Wy nie stanowicie większości."

https://img.joemonster.org/upload/rcu/16691077235b7c826196456_13336542934.jpg

8

@bartas97 Właśnie te ceny są już absurdalne i nieopłacalne. Ogólnie McDonald's lubię, parę rzeczy mi tam smakuje, ale 20-30 zł za burgera, gdzie w burgerowni mamy za podobną cenę lepiej i smaczniej to już jest mocne przegięcie. Geneza fastfoodów się zupełnie zatraciła.

0

@krol211 ¯\_(ツ)_/¯

3

@krol211 W skrócie: "Mordo, jak chcesz Nico to nie mamy hajsu na nikogo innego, więc weź tam powiedz na konfie, że wszystko jest git, dobrze jest, dobrze robią i pozdrawiasz dobrych chłopaków z La Masii" - Laporta do Flicka rano

3

@FranciscoZubra Ładnie zaorałeś, ale do nich to i tak nie trafi. Zawsze będzie jakieś "ale". Im bliżej do chwalenia PiSu niż do chwalenia PO, pamiętaj.

1

@reloaded Ich lerne seit meiner Kindheit Deutsch und Tusk ist mein Anführer

55

Mocno śmiechłem :D

twitter.com/qwosiuu/status/1816170118776537135

0

@Transu96 w sumie nie wiem co odpisać, ale najważniejsze, że powiadomienie poszło

0

@FcPortoFan1999 No i zajebiscie.

4

Czy jestem jedynym użytkownikiem fcbarca.com, który nikogo nie ignoruje? Są użytkownicy, z którymi się zgadzam, są z którymi można pośmieszkować i są, którzy pierdzielą głupoty i można się pośmiać. FCBarca All Inclusive.

4

@Kgorecki2500 "Można. Gdyby to było złe to Bóg by inaczej świat stworzył."

2

@MesQueUnClub96 Przepraszam.

23

@Luciano99
Inteligencja - @MesQueUnClub96

1

1

@zodiak_10 Que Miras Bobo?

6

Dramat... @Sulimo niech jakiś wulkan w końcu j**nie, bo to globalne ocieplenie nas wykończy

twitter.com/thepolandnews_/status/1816143724117712967

6

@Comentateiro Łoo, pomyliłeś odwagę z odważnikiem, szykuj się na kolejne miesiące bez wypłaty i nadgodziny

0

@partymaker To fajnie ;)

11

Jedziemy panowieeeeeee!!!!!11

twitter.com/BarcaUniversal/status/1816091862526025801

2

@pt9 @Luciano99 znalazłem Ci nowych pracowników, to jak potrafią tłumaczyć robotę to jest iście wyjątkowe

2

@Culer9002 To pomylą odwagę z odważnikiem. Czekam.

6

Jakiś czas temu szukałem ekipy, która ogarnie budowę domu - na odzew długo nie trzeba było czekać, ekipa od @Luciano99 szybko wzięła się do roboty. Dziś dumny i szczęśliwy @Kessie przesłał mi pierwsze efekty prac.

https://zapodaj.net/plik-52uAbGQ4XS

Wy k***a weźcie się lepiej zajmijcie tylko tą wulkanizacją... leci jedna gwiazdka na googlu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?