macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pedri16Future Dla mnie luz, lubię siedzieć w nocy, praca mi na to pozwala, więc i tak zobaczę :)
1
Podobno o 1:40 rozgrzewka, a o 2:20 mecz.
0
@BARCA1899Messi Czyli nie zagramy.
1
Kibice wracajo, czyli że dobrze jest, dobrze robią
4
Swoją drogą piękny i typowo barceloński jackpot byłby gdyby ten mecz odwołali:
- media pieprzą, że z transferu Nico nici i sieją negatywizm parę godzin przed pierwszym meczem sezonu i pierwszym meczem nowego trenera
- piszą, że De Jong chce nas wydymać
- długo oczekiwany mecz odwołany, bo w USA jak zwykle pogoda leci w kulki
Ogólnie to tak to dzisiaj wygląda :D
twitter.com/janopileczce/status/1817848541605175337
3
Tymczasem Lenglet czyści Haalanda, Grealisha i to całe City, a ze łba po rożnym daje zwycięstwo i tak wygląda jego cały sezon w Barcelonie, a Flick oficjalnie zostaje geniuszem, bo robi z Lengleta i Oriola graczy klasy światowych, a Araujo zmienia swój system wartości i można go już normalnie krytykować.
A teraz idę posprzątać, bo się zes*ałem.
0
@FcPortoFan1999 A to wybacz, wydawało mi się, że pracujesz na zewnątrz. Pomyliłem Cię chyba z kimś innym, kto tutaj pisał, że pracuje gdy mu 40 stopni wali na jape :)
@ShawnC Zazdro!
0
@PatrykBarca "Jak nie jest zdrowa? Witamina D."
https://www.synevo.pl/jak-bezpiecznie-przetrwac-upaly/
https://www.synevo.pl/jak-upaly-wplywaja-na-nasze-zdrowie/
"Gdy słupki na termometrach wędrują w górę, powyżej 25 stopni Celsjusza, organizmowi trudniej utrzymać stałą temperaturę ciała. Nawet zdrowe osoby mogą odczuwać osłabienie i borykać się negatywnymi skutkami upałów: zasłabnięcia, omdlenia, udary cieplne, poparzenia słoneczne. W gorące dni dochodzi też do największej liczby utonięć, ponieważ wiele osób szuka ochłody nad wodą, niestety nierzadko zapominając o ostrożności."
A co do argumentu Zimbabwe to nie zdajesz sobie sprawy z paru czynników jak np. zupełnie inny klimat i inne przystosowanie organizmu osób tam żyjących niż nas. Ale nawet dla nich jest to raczej niełatwa sprawa i bardzo możliwe, że właśnie Ci ludzie jak i np. Hiszpanie będą za kilkadziesiąt lat emigrować ze względu na zbyt wysokie temperatury.
4
Mafia: Definitive Edition w przyszłym miesiącu w Game Passie!
twitter.com/XboxGamePass/status/1818376415391129653
1
@konrad1661 Napisałbym o pewnym klubie z Hiszpanii, któremu kibicujemy, ale co ja tam wiem
3
@michal26 Dzięki, postaram się wybrać! Ale już pewnie wrzesień/październik. W kontakcie :)
@Culer9002 No to mnie tak striggerowało, że już musi być ten pierwszy raz. A jak już jeden poszedł to zaraz kurła tam będą setki...
@PatrykBarca Nie no nie wiem, może to, że taka pogoda nie jest zdrowa, oraz "jeziorko, piwko, leżak" raczej jest rzadkością jeśli pracujesz w tygodniu lub/i masz inne obowiązki, szczególnie gdy pracujesz jak @FcPortoFan1999 na zewnątrz...
4
@Kapitan hawk W takim razie niech ten 30 000 komentarz nie odwiedzie Cię od faktu, że Lionel Andrés Messi Cuccittini jest najlepszym piłkarzem w historii, Cristiano Ronaldo jest wiecznie drugi, a Real Madryt to najbardziej propagandowy, bezczelny i pozorny klub w historii.
1
@Yamal_Williams I cyk zgłoszone i do ignorowanych
0
This is fine.
twitter.com/K_Kielczewski/status/1818006726505062461
5
Widzę, że media usilnie starają się obrzydzić pierwszy mecz Hansiego Flicka w roli trenera FC Barcelony. W ogóle zajebisty pomysł katalońskich mediów i dziennikarzy żeby parę godzin przed meczem zalewać nas tyloma negatywnymi informacjami. Zawsze mieliście łeb do interesów!
4
@MesQueUnClub_87 Ale KO. Ogólnie lubię Laportę, ale ma parę cech niezwykle irytujących, w tym pie**olenie pod publikę co prawdopodobnie ma się nijak do rzeczywistości. A coraz bardziej jest to wszystko irytujące, męczące i właśnie m.in. to zabija przyjemność z kibicowania temu klubowi.
0
@BorzyKrzys https://gifdb.com/images/high/michael-scott-grinning-14rpqn86yl5gd7rm.gif
3
Może i nie będzie Nico, ale za to panuje optymizm i następne tygodnie będą kluczowe.
3
@kanver_ Ja mam dość tych idiotycznych informacji od mediów. Co sezon trener "X" jest zadowolony w presezonie z zawodnika "Y", wszystko jest super, dobrze jest, dobrze robią, a w sezonie już tak to dobrze nie wygląda. Cierpliwie trzeba czekać jak to rzeczywiście będzie wyglądać.
6
Ale od Gundogana to mi wara, on zostaje i uj
twitter.com/BarcaTimes/status/1818351807359598857
1
@MesQueUnClub_87 ¯\_(ツ)_/¯
2
Szkoda będzie jeśli Nico jednak nie przyjdzie, bo taki zawodnik byłby ultra wzmocnieniem. Ale cóż, jakoś już przywykłem, że w Barcelonie od długiego czasu więcej jest pechowych sytuacji aniżeli szczęśliwych...
No nic, ale jedno jest pewne: jarania się Flickiem i pierwszym jego meczem w nocy mi nic nie zabierze!
PS. Swoją drogą Deco póki co co negocjacje to porażka :D
0
@MesQueUnClub_87 Nie wiem czy bym dawał Araujo za jego ostatnie zachowanie, spinę z Gundoganem, czy nieodpowiedzialność w meczu Urugwaju.
5
Widać, że Zlatan za Pepem nie przepada :D
twitter.com/FC_series/status/1818009563955601760
0
@FcPortoFan1999 Ze wszystkich języków świata wybrałeś język faktów. A im bliżej tym informacja będzie jeszcze lepsza!
5
Oficjalnie: do świąt Bożego Narodzenia pozostało już tylko 21 tygodni!
14
@Cule1234 No i bardzo k***a dobrze, teraz lub nigdy, a nie jak Real z Mbappe
5
@patrys218 O wow... :vvvvvv
1
@Kapitan hawk Haha, co śmiechłem :D
3
@Kapitan hawk Znowu w Maroko? ( ͡° ͜ʖ ͡°)