0

@Pedri16Future Dla mnie luz, lubię siedzieć w nocy, praca mi na to pozwala, więc i tak zobaczę :)

1

Podobno o 1:40 rozgrzewka, a o 2:20 mecz.

0

@BARCA1899Messi Czyli nie zagramy.

1

Kibice wracajo, czyli że dobrze jest, dobrze robią

4

Swoją drogą piękny i typowo barceloński jackpot byłby gdyby ten mecz odwołali:
- media pieprzą, że z transferu Nico nici i sieją negatywizm parę godzin przed pierwszym meczem sezonu i pierwszym meczem nowego trenera
- piszą, że De Jong chce nas wydymać
- długo oczekiwany mecz odwołany, bo w USA jak zwykle pogoda leci w kulki

Ogólnie to tak to dzisiaj wygląda :D

twitter.com/janopileczce/status/1817848541605175337

3

Tymczasem Lenglet czyści Haalanda, Grealisha i to całe City, a ze łba po rożnym daje zwycięstwo i tak wygląda jego cały sezon w Barcelonie, a Flick oficjalnie zostaje geniuszem, bo robi z Lengleta i Oriola graczy klasy światowych, a Araujo zmienia swój system wartości i można go już normalnie krytykować.

A teraz idę posprzątać, bo się zes*ałem.

0

@FcPortoFan1999 A to wybacz, wydawało mi się, że pracujesz na zewnątrz. Pomyliłem Cię chyba z kimś innym, kto tutaj pisał, że pracuje gdy mu 40 stopni wali na jape :)

@ShawnC Zazdro!

0

@PatrykBarca "Jak nie jest zdrowa? Witamina D."

https://www.synevo.pl/jak-bezpiecznie-przetrwac-upaly/
https://www.synevo.pl/jak-upaly-wplywaja-na-nasze-zdrowie/

"Gdy słupki na termometrach wędrują w górę, powyżej 25 stopni Celsjusza, organizmowi trudniej utrzymać stałą temperaturę ciała. Nawet zdrowe osoby mogą odczuwać osłabienie i borykać się negatywnymi skutkami upałów: zasłabnięcia, omdlenia, udary cieplne, poparzenia słoneczne. W gorące dni dochodzi też do największej liczby utonięć, ponieważ wiele osób szuka ochłody nad wodą, niestety nierzadko zapominając o ostrożności."

A co do argumentu Zimbabwe to nie zdajesz sobie sprawy z paru czynników jak np. zupełnie inny klimat i inne przystosowanie organizmu osób tam żyjących niż nas. Ale nawet dla nich jest to raczej niełatwa sprawa i bardzo możliwe, że właśnie Ci ludzie jak i np. Hiszpanie będą za kilkadziesiąt lat emigrować ze względu na zbyt wysokie temperatury.

4

Mafia: Definitive Edition w przyszłym miesiącu w Game Passie!

twitter.com/XboxGamePass/status/1818376415391129653

1

@konrad1661 Napisałbym o pewnym klubie z Hiszpanii, któremu kibicujemy, ale co ja tam wiem

3

@michal26 Dzięki, postaram się wybrać! Ale już pewnie wrzesień/październik. W kontakcie :)

@Culer9002 No to mnie tak striggerowało, że już musi być ten pierwszy raz. A jak już jeden poszedł to zaraz kurła tam będą setki...

@PatrykBarca Nie no nie wiem, może to, że taka pogoda nie jest zdrowa, oraz "jeziorko, piwko, leżak" raczej jest rzadkością jeśli pracujesz w tygodniu lub/i masz inne obowiązki, szczególnie gdy pracujesz jak @FcPortoFan1999 na zewnątrz...

4

@Kapitan hawk W takim razie niech ten 30 000 komentarz nie odwiedzie Cię od faktu, że Lionel Andrés Messi Cuccittini jest najlepszym piłkarzem w historii, Cristiano Ronaldo jest wiecznie drugi, a Real Madryt to najbardziej propagandowy, bezczelny i pozorny klub w historii.

1

@Yamal_Williams I cyk zgłoszone i do ignorowanych

0

This is fine.

twitter.com/K_Kielczewski/status/1818006726505062461

5

Widzę, że media usilnie starają się obrzydzić pierwszy mecz Hansiego Flicka w roli trenera FC Barcelony. W ogóle zajebisty pomysł katalońskich mediów i dziennikarzy żeby parę godzin przed meczem zalewać nas tyloma negatywnymi informacjami. Zawsze mieliście łeb do interesów!

4

@MesQueUnClub_87 Ale KO. Ogólnie lubię Laportę, ale ma parę cech niezwykle irytujących, w tym pie**olenie pod publikę co prawdopodobnie ma się nijak do rzeczywistości. A coraz bardziej jest to wszystko irytujące, męczące i właśnie m.in. to zabija przyjemność z kibicowania temu klubowi.

3

Może i nie będzie Nico, ale za to panuje optymizm i następne tygodnie będą kluczowe.

3

@kanver_ Ja mam dość tych idiotycznych informacji od mediów. Co sezon trener "X" jest zadowolony w presezonie z zawodnika "Y", wszystko jest super, dobrze jest, dobrze robią, a w sezonie już tak to dobrze nie wygląda. Cierpliwie trzeba czekać jak to rzeczywiście będzie wyglądać.

6

Ale od Gundogana to mi wara, on zostaje i uj

twitter.com/BarcaTimes/status/1818351807359598857

1

@MesQueUnClub_87 ¯\_(ツ)_/¯

2

Szkoda będzie jeśli Nico jednak nie przyjdzie, bo taki zawodnik byłby ultra wzmocnieniem. Ale cóż, jakoś już przywykłem, że w Barcelonie od długiego czasu więcej jest pechowych sytuacji aniżeli szczęśliwych...

No nic, ale jedno jest pewne: jarania się Flickiem i pierwszym jego meczem w nocy mi nic nie zabierze!

PS. Swoją drogą Deco póki co co negocjacje to porażka :D

0

@MesQueUnClub_87 Nie wiem czy bym dawał Araujo za jego ostatnie zachowanie, spinę z Gundoganem, czy nieodpowiedzialność w meczu Urugwaju.

5

Widać, że Zlatan za Pepem nie przepada :D

twitter.com/FC_series/status/1818009563955601760

0

@FcPortoFan1999 Ze wszystkich języków świata wybrałeś język faktów. A im bliżej tym informacja będzie jeszcze lepsza!

5

Oficjalnie: do świąt Bożego Narodzenia pozostało już tylko 21 tygodni!

14

@Cule1234 No i bardzo k***a dobrze, teraz lub nigdy, a nie jak Real z Mbappe

5

@patrys218 O wow... :vvvvvv

1

@Kapitan hawk Haha, co śmiechłem :D

3

@Kapitan hawk Znowu w Maroko? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?