macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@dzbanke "Zajmuje miejsce komuś lepszemu" - czyli komu?
0
Komentarz usunięty
0
@kanver_ Poza tym jednak jest dynamiczny z przodu i to dużo daje do atrakcyjności i właśnie liczb
6
Raphinia to jest taki zawodnik, że zagra parę meczów takich jak dzisiaj, a i tak zaliczy w takich meczach asystę, lub bramkę. Jak dla mnie to i tak bardzo wartościowy zawodnik i zdecydowanie powinien zostać.
0
Cudne podanie Gundo przed chwilą
0
@J4no W końcu w polu karnym, w końcu jako napastnik, w końcu jako wykończenie akcji. Czasem męczy to, że trzeba wszystko jak najbardziej doprecyzować...
0
Bardzo mam duże nadzieje na odczarowanie Lewego przez Flicka na ten sezon. Będzie to IMO b. trudne, ale nie niemożliwe.
3
Ślicznie Lewy! W końcu kapitalne zachowanie Polaka
1
Ciekawostka, która może nie ma związku z prawdą... a może ma: póki co lepiej wyglądaliśmy z młodymi i niedoświadczonymi zawodnikami niż z Raphinią, Lewandowskim, Ter Stegenem i Christensenem ¯\_(ツ)_/¯
3
Uu, no to #FlickOut, sezon stracony, nie ma co oglądać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Bardzo fajne zachowanie Lewego teraz, szkoda że Raphinia źle przyjął
1
Ale nas rozklepali, trzeba przyznać śliczna akcja Milanu. Lenglet w ogóle też bez jakiejkolwiek agresji, na totalnej wy***bce
0
Mam wrażenie, że Gaździe coś się język plącze :D
2
@blakkudium Totalnie w to nie wierzę... ale obrót tej sprawy bardzo by mnie uszczęśliwił :)
Nico to moim zdaniem jedyny brakujący element w tej układance. DM'ów będzie dwóch, Lewy jakoś pociągnie jeszcze ten sezon i wciąż wierzę, że Flick go ogarnie (choć będzie to super trudne), więc brakuje kogoś właśnie na tę pozycję. Moim zdaniem w Barcelonie powinni zrobić WSZYSTKO co w ich mocy by sprowadzić Nico. Niestety mam wątpliwości, że tak jest...
1
@Azi Taktyk na później.
1
@WiernyKibic111 Również krytykowałem ten ruch i wielu rzeczy nie rozumiem, ale każdy zawodnik powinien otrzymać wsparcie i szansę i ja chętnie Olmo to z mojej strony dam i cierpliwie będę oglądać go w akcji. Mam nadzieje, że wszyscy będziemy koniec końców zadowoleni.
1
@dafik85 "Olmo to Ferran 2"
Może jednak poczekajmy z takimi stwierdzeniami chociaż do połowy sezonu? Nie no, co ja piszę, uj tam, Olmo porażka, sprzedać póki coś wart
3
@Aragorn33 Poszedł na priv, bo możliwe, że też tutaj usuną :)
@Comentateiro Nie jestem fanem tego jak Stanowski pracuje, a w szczególności jego jako osoby - po prostu go nie lubię, ale mimo to uważam, że mistrzowsko to wszystko poprowadził. Zależało mu na tym, by przeciwnika skompromitować, zależało mu na tym by było to głośne, generowało wyświetlenia i to mu się w 100% udało.
2
@Kgorecki2500 Promocja całkiem spoko, ale mnie w ogóle ten film nie jara. Pamiętam, że kiedyś byłem na Prometeuszu i bardzo był dla mnie słaby - od tego momentu nie oglądam tego typu filmów.
3
Komentarz usunięty
1
@mleczkoo Hahahahahaha, że co? :D
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14691886#comment-14691886
1
@Popitek12 No na pewno nie taka jak pomiędzy CR7, a przyjacielem z Maroka
2
@Messibestplayerintheworld
1. RDR2
2. Wiedźmin 3
3. Valiant Hearts
4. Inside
5. GTA IV
To tak na szybko. W część sztosów niestety jeszcze nie grałem, więc możliwe że The Last of Us, czy God of War tutaj gdzieś za jakiś czas wleci. Cyberpunk 2077 na ławce rezerwowej.
@MesQueUnClub_87 Mimo, że niestety nie grałem, to oczywiście znam. Potężny ładunek emocjonalny.
19
Pełna zgoda.
twitter.com/JasonFromGTAsix/status/1819487282216259620
1
@Popitek12 Ogólnie nie, ale za tę ostatnią akcję tak.
1
@BorzyKrzys Dla niektórych na La Bambie na pewno.
5
No i na tym bym zakończył tę polemikę z Olmo. To już jest prawie nasz zawodnik i trzeba go jak najmocniej wspierać, tyle.
twitter.com/DoniecMati/status/1820805663242531310
0
@pioz123 Może, ale patrząc na to jak Barcelona funkcjonowała w ostatnich latach i jaki był chaos w różnych sprawach to niestety ciężko nie odnieść wrażenia, że zarząd trochę pokpił sprawę, a teraz będzie nam wciskać jakiś kit... ale mądrze - również postaram się wstrzymać z ostateczną oceną mimo przemyśleń i na razie cierpliwie czekać na rozwój wydarzeń i grę Olmo.
27
Dobra, uważam, że Olmo to bezsensowny transfer i z punktu widzenia piłkarskiego, kadrowego, czy marketingowego powinniśmy byli zrobić wszystko by sprowadzić tutaj Nico i na tym się skupić w 100%. Zresztą niektórzy piłkarze w wywiadach również dawali takie znaki. Ale skończyło się na Olmo. Za 60-70 mln. Piłkarzu z podatnością na kontuzje i piłkarzu na pozycje, gdzie jest paru zawodników.
Dla mnie totalny bezsens i kompromitacja, ALE może to ma jakiś głębszy sens i życzę sobie i Wam bym za jakiś czas bił się w pierś jak bardzo się myliłem. A Olmo jak każdemu zawodnikowi będę bardzo kibicować by nas po prostu zaskoczył.
Ale wszystko to wygląda... dziwnie i karykaturalnie. Tego Nico to nie mogę póki co odżałować.
0
@Mazi Dobra, rozumiem krytykować Laportę, ale to to już jest niezwykła odklejka :vvv