29

Nawet ładne te nowe stroje Realu

twitter.com/BarcaUniversal/status/1820098123416662358

7

@Kessie to wiemy, ale jak się hasztaguje?

4

@misterio Myśliwiec, Rożek, Astrofaza, Astronarium, Kasia Gandor, Kacper Pitala, SciFun... polski youtube ma naprawdę fantastycznych ludzi, którzy szerzą naukę opierając się na wiarygodnych danych i faktach. Oby coraz więcej ludzi oglądało te kanały.

6

@Rust_Cohle A potem Twoje konto.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

@Pawlak1992 To nie jest dobry pomysł, bo często fajne komentarze i tak były minusowane przez trolli co wyglądało po prostu źle i psuło ogólny odbiór. Same herby są jak demokracja - nie są idealne, ale są najlepsze ze znanych opcji.

4

Totalnie nie ogarniam zachowania Lewandowskiego w wielu sytuacjach. Tak jakby... zgłupiał taktycznie abstrahując już od aspektów wiekowych. Udział w akcji na 2:0 bardzo dobry, ale to niestety pojedyncza sytuacja, bardzo często tak bezsensownie holuje piłkę, czy wybiera bardzo złe rozwiązania. Odzyskanie dobrego Lewandowskiego będzie cholernie trudne i moim zdaniem z dnia na dzień coraz trudniejsze...

twitter.com/DoniecMati/status/1820049461902504260

5

Uwielbiam takie detale :)

twitter.com/GTASixInfo/status/1819859139884884447

1

@TheNekro94 R.I.P.

8

No i zajebiście. Każde zwycięstwo z Realem cieszy, nawet jak to jest Puchar Tymbarka. Ogólnie póki co bardzo ekscytująca jest to Barcelona. Życzę sobie i Wam żeby takie same odczucia były jutro, za tydzień, miesiąc, pół roku czy rok. Dobranoc :)

7

No kilka niedociągnięć było w tym kryciu :D

0

Sergi Dominguez z Vinim zrobił przed chwilą to co powinien zrobić Araujo w meczu z PSG.

0

Ślicznie pograli :)
Cudowna ta młodzież, oby zdrowie i mądre prowadzenie kariery im dopisywało

0

Ładna akcja poszła teraz

2

Największym wyzwaniem Flicka nie będzie ogarnięcie Barcelony by grała dobrze i miała wyniki, a ogarnięcie Lewandowskiego :D

0

Real nawet w towarzyskim może więcej...

twitter.com/ReshadFCB/status/1819895828942934516

1

I cyk, rozkład jazdy znany...

1

Ale biało na tym stadionie, fuuu :/

2

Heh, ogólnie zajebisty ktoś miał pomysł, by dać te mecze na otwartych stadionach, mimo że w tym okresie w wielu stanach USA pogoda zazwyczaj szaleje i jest b. niepewna.

Swoją drogą poprzez zmiany klimatyczne i globalne ocieplenie niestety coraz częściej będziemy świadkami bardzo nieprzewidywalnych i chaotycznych zachowań pogody.

twitter.com/BarcaUniversal/status/1819853991209222434

7

@Popitek12 Tyle ile dojście @jowita do wagi 45 kg

2

@clyde Trzymaj się!

0

@Karzel Zatem macie coś wspólnego.

2

No i fajnie, niech sobie odpocznie, nabierze dystansu i wróci do trenowania w pełni sił. Ciężko jest mi mówić, że pierwsza era Xaviego w roli trenera była głównie negatywna. Moim zdaniem była bardziej średnia. Osobiście jestem mu wdzięczny za parę rzeczy (np. mistrzostwo i parę super zwycięstw z Realem) mimo, że oczywiście irytował również paroma sprawami (sztab, czy głupie konferencje). Ale mam nadzieje, że wróci do trenowania, bo wciąż wg. mnie ma spory potencjał i może się stać b. dobrym trenerem.

twitter.com/Barca_Buzz/status/1819348367513997527

0

@HypeR Zazdro. Ale skoro to ząb mądrości, to może w końcu będę mądrzejszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

Ale wyrzynająca się "8" w wieku 30 lat i później to jest takie sk****stwo od życia... jeszcze żeby rosła prosto, ale nie, bo po co...

1

@blakkudium Polecam jego drugi kanał "Jedyny Znawca Muzyki" - totalnie nie moje klimaty, ale mimo to dobrze się ogląda i można poeksplorować b. ciężkie nuty :)

1

@MesQueUnClub_87 Opcja nr. 2.

11

@Aragorn33 No i pięknie, oby tak było w rzeczywistości :)

1

@wojopancer Jak ktoś jest w stanie pod Igę to podpiąć to jest jak dla mnie po prostu totalnym, zawistnym idiotą. Iga zagrała słabo, ale to raczej jest wynik oczekiwań, a sugerowanie, że za mało płacą na Igrzyskach, więc zagrała słabo jest tak debilne, że brakuje mi słów.

M.in. właśnie takie zachowanie polskiego społeczeństwa mnie odpycha od niego i daje mi nasz bardzo krytyczny obraz.

2

@LambiPL geniusz, Laporta już dzwoni do Ciebie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?