macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
29
Nawet ładne te nowe stroje Realu
twitter.com/BarcaUniversal/status/1820098123416662358
7
@Kessie to wiemy, ale jak się hasztaguje?
4
@misterio Myśliwiec, Rożek, Astrofaza, Astronarium, Kasia Gandor, Kacper Pitala, SciFun... polski youtube ma naprawdę fantastycznych ludzi, którzy szerzą naukę opierając się na wiarygodnych danych i faktach. Oby coraz więcej ludzi oglądało te kanały.
6
@Rust_Cohle A potem Twoje konto.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@Pawlak1992 To nie jest dobry pomysł, bo często fajne komentarze i tak były minusowane przez trolli co wyglądało po prostu źle i psuło ogólny odbiór. Same herby są jak demokracja - nie są idealne, ale są najlepsze ze znanych opcji.
4
Totalnie nie ogarniam zachowania Lewandowskiego w wielu sytuacjach. Tak jakby... zgłupiał taktycznie abstrahując już od aspektów wiekowych. Udział w akcji na 2:0 bardzo dobry, ale to niestety pojedyncza sytuacja, bardzo często tak bezsensownie holuje piłkę, czy wybiera bardzo złe rozwiązania. Odzyskanie dobrego Lewandowskiego będzie cholernie trudne i moim zdaniem z dnia na dzień coraz trudniejsze...
twitter.com/DoniecMati/status/1820049461902504260
5
Uwielbiam takie detale :)
twitter.com/GTASixInfo/status/1819859139884884447
1
@TheNekro94 R.I.P.
8
No i zajebiście. Każde zwycięstwo z Realem cieszy, nawet jak to jest Puchar Tymbarka. Ogólnie póki co bardzo ekscytująca jest to Barcelona. Życzę sobie i Wam żeby takie same odczucia były jutro, za tydzień, miesiąc, pół roku czy rok. Dobranoc :)
7
No kilka niedociągnięć było w tym kryciu :D
0
Sergi Dominguez z Vinim zrobił przed chwilą to co powinien zrobić Araujo w meczu z PSG.
0
Ślicznie pograli :)
Cudowna ta młodzież, oby zdrowie i mądre prowadzenie kariery im dopisywało
0
Ładna akcja poszła teraz
2
Największym wyzwaniem Flicka nie będzie ogarnięcie Barcelony by grała dobrze i miała wyniki, a ogarnięcie Lewandowskiego :D
0
Real nawet w towarzyskim może więcej...
twitter.com/ReshadFCB/status/1819895828942934516
1
I cyk, rozkład jazdy znany...
1
Ale biało na tym stadionie, fuuu :/
2
Heh, ogólnie zajebisty ktoś miał pomysł, by dać te mecze na otwartych stadionach, mimo że w tym okresie w wielu stanach USA pogoda zazwyczaj szaleje i jest b. niepewna.
Swoją drogą poprzez zmiany klimatyczne i globalne ocieplenie niestety coraz częściej będziemy świadkami bardzo nieprzewidywalnych i chaotycznych zachowań pogody.
twitter.com/BarcaUniversal/status/1819853991209222434
7
@Popitek12 Tyle ile dojście @jowita do wagi 45 kg
2
@clyde Trzymaj się!
0
@Karzel Zatem macie coś wspólnego.
2
No i fajnie, niech sobie odpocznie, nabierze dystansu i wróci do trenowania w pełni sił. Ciężko jest mi mówić, że pierwsza era Xaviego w roli trenera była głównie negatywna. Moim zdaniem była bardziej średnia. Osobiście jestem mu wdzięczny za parę rzeczy (np. mistrzostwo i parę super zwycięstw z Realem) mimo, że oczywiście irytował również paroma sprawami (sztab, czy głupie konferencje). Ale mam nadzieje, że wróci do trenowania, bo wciąż wg. mnie ma spory potencjał i może się stać b. dobrym trenerem.
twitter.com/Barca_Buzz/status/1819348367513997527
0
@HypeR Zazdro. Ale skoro to ząb mądrości, to może w końcu będę mądrzejszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Kgorecki2500 https://s3g.wgrane.pl/video/2014/11/24/318903.jpg?st=hpDVSht_J2cj8Ca81GCHZQ&e=1722616473
4
Ale wyrzynająca się "8" w wieku 30 lat i później to jest takie sk****stwo od życia... jeszcze żeby rosła prosto, ale nie, bo po co...
1
@blakkudium Polecam jego drugi kanał "Jedyny Znawca Muzyki" - totalnie nie moje klimaty, ale mimo to dobrze się ogląda i można poeksplorować b. ciężkie nuty :)
1
@MesQueUnClub_87 Opcja nr. 2.
11
@Aragorn33 No i pięknie, oby tak było w rzeczywistości :)
1
@wojopancer Jak ktoś jest w stanie pod Igę to podpiąć to jest jak dla mnie po prostu totalnym, zawistnym idiotą. Iga zagrała słabo, ale to raczej jest wynik oczekiwań, a sugerowanie, że za mało płacą na Igrzyskach, więc zagrała słabo jest tak debilne, że brakuje mi słów.
M.in. właśnie takie zachowanie polskiego społeczeństwa mnie odpycha od niego i daje mi nasz bardzo krytyczny obraz.
2
@LambiPL geniusz, Laporta już dzwoni do Ciebie