54

@Trojanek23 @VegetaPolska nie przelogowałeś się

3

@Rust_Cohle A gdzie bób, homar, włoszczyzna?
@mekston jak sobie zarobi u wujka

5

Ale ładnie pograli w tej akcji.

twitter.com/Barca_Buzz/status/1818454183848055289

11

Grube :D

twitter.com/KubaYNWA/status/1818169672296001796

1

Właśnie dlatego powinniśmy mieć w d*pie te wszystkie informacje o Nico. Moim zdaniem tutaj raczej nie przyjdzie ze względu na to, że to długo trwa, ale wciąż nic nie jest przesądzone. Czekamy...

twitter.com/ReshadFCB/status/1818634639755375097

0

@NeKenI Zgłoszone.

6

Pomijając opis, który zawiera parę błędów (bo to chyba była bardziej jawna współpraca, a reklamę puszczono tylko w jednym kraju), to cudowna jest ta reklama, mimo że ja jestem #teamcola :)

twitter.com/Monika09079027/status/1818552191998693622

3

@tbas poza tym trzeba pamiętać o tym, że następne sekundy/minuty/godziny/dni/weekendy/tygodnie/miesiące/lata/dekady/wieki będą kluczowe

0

Marzeniem jest się kiedyś wybrać do Szwajcarii, mam wrażenie, że to bardzo fajne państwo do życia i zwiedzania.

twitter.com/darshan/status/1818300764923826218

0

Ej, podobno tam karne są jakieś jeszcze :D
EDIT: Barcelona wygrywa 4:1 po karnych, co tam się odjaniepawliło to ja nawet nie wiem

twitter.com/BarcaTimes/status/1818472758675644743

2

Lewy dramatyczne te decyzje, zamiast podawać to strzela... mam nadzieje, że Flick go jakoś ogarnie, bo aż przykro patrzeć.

Ogólnie spoko mecz, sporo pozytywów, które ofc w sumie nic nie mówią o drużynie. Czekamy na następne mecze, ale przyjemnie się to oglądało :)

0

Ale to ładnie zagrali :O
Pablo Torre i Pau Victor kapitalne 46 minut

0

Ładna akcja City trzeba przyznać, dobrze przycisnęli. Mimo tego IMO nie wygląda to źle, trzeba pamiętać, że gramy w jakimś totalnie rezerwowym składzie, a i tak staramy się grać skoncentrowani i w zależności od sytuacji atakować, wprowadzać pressing etc.

PS. Poza tym wiadomo, Flick out ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@karci0 No ciężko się dziwić patrząc na składy...

1

Ezzz, jedziemy z nimi na mięciutko, ładna akcja :)

9

Pep i Lewy - bardzo miłe obrazki :)

2

"A to dzisiejszy kapitan Barcelony Clement Lenglet" - i ten delikatny śmiech Święcickiego... :D

0

No i znowu k***a pada, a idźcie w p**du
EDIT: Piłkarze wyszli na rozgrzewkę, osom, aż mi drgnął

3

@nuevojugador Też tak uważam, niestety...

1

Więc mówicie, że wciąż jest jakaś minimalna szansa?

twitter.com/BarcaTimes/status/1818406635607363624

3

0

@Witekk10 Czuję, że muszę to odespać i to coraz bardziej, więc trochę jestem w momencie, gdzie staram się zmienić swoje przyzwyczajenia. Ale nie diametralnie, tylko... trochę :)

A na co dzień to bardziej kawa i yerba. Energetyków nie tykam.

2

Ale bym se obejrzał taką Barcelonę Flicka...

0

@Pedri16Future Dla mnie luz, lubię siedzieć w nocy, praca mi na to pozwala, więc i tak zobaczę :)

1

Podobno o 1:40 rozgrzewka, a o 2:20 mecz.

0

@BARCA1899Messi Czyli nie zagramy.

1

Kibice wracajo, czyli że dobrze jest, dobrze robią

4

Swoją drogą piękny i typowo barceloński jackpot byłby gdyby ten mecz odwołali:
- media pieprzą, że z transferu Nico nici i sieją negatywizm parę godzin przed pierwszym meczem sezonu i pierwszym meczem nowego trenera
- piszą, że De Jong chce nas wydymać
- długo oczekiwany mecz odwołany, bo w USA jak zwykle pogoda leci w kulki

Ogólnie to tak to dzisiaj wygląda :D

twitter.com/janopileczce/status/1817848541605175337

3

Tymczasem Lenglet czyści Haalanda, Grealisha i to całe City, a ze łba po rożnym daje zwycięstwo i tak wygląda jego cały sezon w Barcelonie, a Flick oficjalnie zostaje geniuszem, bo robi z Lengleta i Oriola graczy klasy światowych, a Araujo zmienia swój system wartości i można go już normalnie krytykować.

A teraz idę posprzątać, bo się zes*ałem.

0

@FcPortoFan1999 A to wybacz, wydawało mi się, że pracujesz na zewnątrz. Pomyliłem Cię chyba z kimś innym, kto tutaj pisał, że pracuje gdy mu 40 stopni wali na jape :)

@ShawnC Zazdro!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?