15

@MrKozamm

"Odkąd jestem w tym związku a jestem w nim bardzo długo tak jak pisałem, to od zawsze mi się wydaje że on robi wszystko żebym w końcu zniknął (...). Ja ją kocham bardzo, ale mam nieodparte wrażenie, że ona krótko mówiąc to w ogień za mną nie wskoczy."

Poryta sytuacja, ale te kwestie, które zacytowałem powyżej niestety mówią bardzo wiele o tej całej relacji. Zabrzmi to brutalnie, ale trzeba mieć swój honor i pod żadnym pozorem nie dać się stłamsić w takiej relacji. Jeśli dziewczyna wykazuje, że po 7 latach nie jest w stanie zrobić dla Ciebie wszystkiego, a jej rodzice, lub jeden rodzic robi wszystko by Wam, a w szczególności Tobie utrudnić życie, to ja bardzo poważnie bym się zastanowił nad tym związkiem i osobiście bardzo by mnie to odepchnęło. Nie chciałbym mieć takiej rodziny. Oczywiście to cholernie trudny krok, ale może warty do zrobienia w kontekście całego życia, bo to co napisałeś jest bardzo niepokojące.

Natomiast najważniejsze jest wg. mnie to byście szli razem z dziewczyną w swojej narracji. Można z tego wyjść obronną ręką - np. stanąć razem przeciw decyzji rozdziców, powiedzieć że nie chcecie tam mieszkać i ogarniecie sobie sami, a rodzice będą mogli mieszkanie po prostu komuś wynająć. Ale do tego potrzebne jest wzajemne zrozumienie, a niestety mam wrażenie, że Twojej dziewczynie jest tak wygodniej i stawia wygodę ponad Ciebie, miłość i inne rzeczy.

Mam nadzieje, że podejmiesz rozsądną decyzję, taką która nie będzie się za Tobą ciągnąć przez całe życie. Najpierw polecałbym jeszcze porozmawiać, powalczyć. Ale jak nic to nie da, to nie wyobrażam sobie być w takiej toksycznej relacji. Miej swój honor - poradzisz sobie!

2

@Bunk420
Super węch to nie jedyna supermoc, którą posiadają chomiki. Do ich niesamowitych zdolności również można zaliczyć niesamowity słuch. W przeciwieństwie do ludzi są w stanie usłyszeć dźwięki o wyjątkowo wysokiej częstotliwości.

Według badań naukowych chomiki są w stanie słyszeć dźwięki o częstotliwościach nawet do 100 kHz. Oznacza to, że słyszą one przedział ponaddźwiękowy, czyli takie dźwięki, których częstotliwość przewyższa 20 kHz — czyli maksymalną możliwą dla ludzkiego aparatu słuchowego. Dla chomików umiejętność słyszenia tak wysokich dźwięków jest bardzo ważna, ponieważ pozwala im na komunikację z innymi osobnikami z wykorzystaniem dźwięków poza zasięgiem słuchu innych zwierząt. Jest to dla nich również istotne narzędzie do wykrywania niebezpieczeństwa, np. w postaci drapieżnika zbliżającego się w ich kierunku. Dzięki temu są w stanie lepiej dostosować swoje zachowanie i uniknąć niebezpieczeństwa.

Jest to także niesamowite odkrycie w świecie nauki, ponieważ pozwala ono na przeprowadzenie badań i spojrzenie na akustykę z zupełnie innej strony.

0

Take-Two Interactive ma jutro call inwestorski. Ostatnio call zaowocował informacją, że GTA VI zadebiutuje jesienią 2025. Ciekawe, czy jutro dowiemy się czegoś nowego, lub pokażą coś więcej z gry (screeny, na zwiastun nie ma co liczyć). Byłoby miło :)

twitter.com/GameRollGTA/status/1820162422260285924

1

@TheNekro94 Konsekwentnie!

15

La Bamba taka sama, niezależnie czy to mecze siatkówki, piłki, czy Pucharu Tymbarku. Drużyna "X" przegrywa - syf, przegrają, ale są miażdżeni, ten źle, tamten do zmiany. Drużyna "X" nagle zaczyna odwracać mecz - ogień, turniej jest nasz, ale ich jedziemy, ten już git, tamten też.

Mijają mecze, lata, sezony, a wciąż od zera do bohatera i odwrotnie zamiast cierpliwie czekać na rozwój wydarzeń i podejść z większą dozą ostrożności. Ciekawe czy kiedyś to się jakkolwiek zmieni.

0

@BTW wtf ziomuś

0

@A4ron Niczym Tusk!

1

@Bulbulator Dlatego gdzieś tam tli mi się nadzieja, że jest to mimo wszystko potrzebny i przemyślany transfer. Oby tak rzeczywiscie było.

0

@tomek8756 Póki co dla mnie to jedynie pie***enie. Ale chciałbym się bardzo mylić...

16

Uuu... No dobra, na razie nie piszę #FlickOut, poczekam do Pucharu Gampera, ale jego posada wisi już na włosku. Wstyd.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

I cyk, Penia nie speniał!
Za to Kounde już tak :(

0

@CyPeK Ha, faktycznie, trochę tak :)
Ale oby z lepszą karierą :P

2

Quim Junyent bardzo fajnie dzisiaj wygląda, dużo energii i przede wszystkim spora gracja w grze i prowadzeniu piłki

8

W całym tym meczu trzeba pochwalić również pogodę, że nie odwaliła klasycznie amerykańskiej maniany, a pozwoliła zagrać normalny, zwykły mecz. Brawo!

1

Pau Victor druga siata, aż mi drgnął

1

@kanver_ Pierwsze trofeum za Flicka już w sierpniu, lecimy z nimi wszystkimi na mięciutko...

1

Tak właśnie w sezonie będą jechani wszyscy noszący białe koszulki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Ale ślicznie poklepali, brawo :)

3

@Faro A wg. mnie Gundo świetnie dzisiaj reguluje tempo gry i rozrzuca piłki. Rozsądnie przetrzymuje kiedy jest to potrzebne, a kiedy trzeba przyspieszyć to to robi. Od Gundo proszę się odgundować! :P

3

Ale bym se zobaczył takiego Daniego Olmo w Barcelonie...

0

Lewy dzisiaj zajebisty - obyśmy tak pisali jak najczęściej w ciągu sezonu

7

Ale fajny dźwięk był jak piłka obiła japę Pulisica. Ostatnio tak soczysty dźwięk usłyszałem jak @jowita rypła @Luciano99 za filtrowanie z @Sysia11

0

Ter Stegen jak za***ał :O

1

@dzbanke "Zajmuje miejsce komuś lepszemu" - czyli komu?

0

Komentarz usunięty

0

@kanver_ Poza tym jednak jest dynamiczny z przodu i to dużo daje do atrakcyjności i właśnie liczb

6

Raphinia to jest taki zawodnik, że zagra parę meczów takich jak dzisiaj, a i tak zaliczy w takich meczach asystę, lub bramkę. Jak dla mnie to i tak bardzo wartościowy zawodnik i zdecydowanie powinien zostać.

0

Cudne podanie Gundo przed chwilą

0

@J4no W końcu w polu karnym, w końcu jako napastnik, w końcu jako wykończenie akcji. Czasem męczy to, że trzeba wszystko jak najbardziej doprecyzować...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?