macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Kolejna kompromitacja klubu na płaszczyznach instytucji i organizacji. Naprawdę mam ogromną nadzieję, że drużyna Flicka będzie nam sprawiać mnóstwo radości i przede wszystkim dawać nadzieję, bo od długiego czasu znaczna większość spraw związanych z Barceloną jest bardzo męcząca i irytująca...
twitter.com/memorabilia1899/status/1824521933377192298
1
@Kinginiesta Uwielbiam :D
0
@FcPortoFan1999 Tortex?
1
@Edoss Zgłoszone.
2
Majonez Kielecki z papryczką Chipotle - sztos. Dostępny w Lidlu, polecam każdemu kto wyznaje jedyny i prawdziwy majonez, a nie jakieś inne chore podrabiańce.
2
@AssisMoreira Ale i tak najważniejsze, że panuje optymizm.
6
@Kgorecki2500 Real, City, Bayern, Inter, PSG
30
Najlepsza "9" jaką miałem przyjemność oglądać.
twitter.com/Raphigrana/status/1823772590462161124
0
@koziar Placek mi się bardziej podoba
2
@Encore Ha, w punkt :D
3
@Sulimo Załamują mnie tacy ludzie... ogólnie to kiedyś mnie to śmieszyło, ale teraz staram się już nie czytać by nie pogarszać sobie zdania na temat naszego społeczeństwa :/
4
@Sulimo Zawsze mi to rozwalało głowę, góra 20km... masakra
5
Ezz, spokojny i pewny awans Wisły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
7
@blakkudium https://pbs.twimg.com/media/GVDJFkeWQAApFL0?format=jpg&name=small
1
@Faro Mnie też często podobała się gra Barcelony, mimo że mieli problem z bramkarzem, obroną, pomocą i atakiem
1
@domin682 Będę spokojniejszy jako Polak ;)
4
@Messibestplayerintheworld W punkt.
8
Macie na poprawę humoru. @Popitek12 a tak se oznaczam
twitter.com/GxlDeFerminn/status/1824068027450606055
1
@filip73
1. Pan IPAni - Browar Trzech Kumpli
2. Modern Drinking - Browar Pinta
3. Misty - Browar Trzech Kumpli
8
Przypominam, że sędzią meczu Mallorci z Realem będzie Soto Grado :)
Myślałem, że po przyjściu Mbappe przestaną kręcić z tej lidze, ale jednak Perez wciąż nie ma pewności. W sumie szanuję - trzeba dmuchać na zimne.
1
@barcanawieki Jeszcze jak!
4
@Lisek A ja uważam, że Nico tutaj chciał przyjść, ale nie miał odpowiedniej gwarancji rejestracji. Wypowiedź Olmo też nie jest pewna, mówił, że "ufa" że go zarejestrują, więc też on pewności nie ma, ale był po prostu w stanie na tej zasadzie tutaj przyjść. I tutaj nie dziwię się Nico - też chciałbym mieć pewność, której potencjalny klub o tak wielkiej renomie nie może mi zapewnić. Więc jak dla mnie klub spieprzył sprawę z rejestracjami, po raz kolejny. Pojutrze mecz z Valencią, a część zawodników wciąż czeka na rejestracje...
PS. Ale jak było naprawdę - tego chyba nigdy się nie dowiemy. Reasumując - trzeba zapomnieć, cierpliwie poczekać do 31-go sierpnia i mieć nadzieje, że Flick zrobi z tej drużyny kolektyw, niezależnie kogo ostatecznie będzie mieć. Mam nadzieje, że mecz z Valencią będzie miły preludium do dobrej gry drużyny. Obyśmy znowu się nie zawiedli (w kontekście całego sezonu).
12
Brak Nico Williamsa w Barcelonie przez moim zdaniem niewystarczającą umiejętność zarządu i nie zrobienie wszystkiego co można było zrobić odbije się negatywnie na tym sezonie i to będzie pozycja na której będzie widać największe braki w kluczowych momentach sezonu.
Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym, a Nico to jeszcze z parę miesięcy nie będę mógł odżałować... A mogło być tak pięknie...
8
@Pedri16Future No i pięknie to zaczyna wyglądać, oby Harris wygrała :)
4
@Lionel_Messi10 Ale by taki Stadion Narodowy w Warszawie siadł
1
@Kamiloza91 Moim zdaniem w lidze możemy powalczyć na spokojnie, jeśli każdy zawodnik da z siebie tyle ile powinien i będzie w końcu regularność. Natomiast w LM moim zdaniem zależy od losowania - Real na pewno na papierze jest dużo mocniejszy, ale jeśli Flickowi uda się zrobić z tej drużyny kolektyw, to możemy powalczyć o ligę i w bezpośrednich starciach. Natomiast uważam, że minie parę lat zanim dorównamy Realowi pod względem walki na każdym froncie.
19
Co on nam ratował w tamtym okresie...
twitter.com/BarcaTimes/status/1824081174706209159
8
@NeroTFP1 Dźwięk Windowsa XP i dźwięk GG to najbardziej kultowe dźwięki wczesnych lat 2000. Kiedyś to było...
2
@Adran360 Ale mnie razi, że te nazwy klubów nie są wyśrodkowane względem herbu...
3
@Pedri16Future Oby!