macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Peciak Oczywistym jest, że uzdrawianie Barcelony potrwa sporo czasu. Oczywistym jest, że trzeba zachować spokój i cierpliwość. Oczywistym jest, że Laporta mimo wszystko zrobił już sporo dla tego klubu. Ale równie oczywistym jest, że na przestrzeni całej kadencji miał sporo bardzo poważnych wpadek jak np. totalny chaos i mem z Xavim co wyglądało ogromnie nieprofesjonalnie.
Z wielu rzeczy zdaję sobie sprawę, ale ja tylko chciałbym by w Barcelonie było bardziej spokojnie i profesjonalnie. By klub nie był wystawiany na pośmiewisko co niestety parę razy miało miejsce za sprawą decyzji Laporty (abstrahując od aspektów sportowych). O to mam największy zarzut, że wiele decyzji jest populistycznych, chaotycznych i robionych na ostatnią chwilę.
Ale wciąż czekam cierpliwie mimo swoich krytycznych przemyśleń. Do 31-go sierpnia daję czas klubowi na ogarnięcie składu.
10
Ale to jest KO :D
twitter.com/MCFC_Saul/status/1825283120846827902
0
@michalgajdek Ok, rozumiem. Dzięki bardzo za odpowiedź ;)
3
@krol211 Media to najgorsze g***o. Nic nie robi tyle chaosu co te pseudomedia.
25
Haha no na pewno w to uwierzę :D
twitter.com/BarcaUniversal/status/1825515776540832047
0
Dobra, tak k***a na spokojnie: wszystko zależy od tego kto przyjdzie w ramach uzupełnienia składu jak Gundogan rzeczywiście odejdzie. I nie mam tutaj na myśli tej samej pozycji, ale właśnie LS, czy pozycji pivota. Jeśli przyjdzie Diaz (na Nico już raczej nie ma szans), lub jakiś bardzo dobry, młody zawodnik i ktoś z dobrą opinią na pozycję pivota, to część grzechów Laporty i zarządu zostanie odpuszczona.
Ale sposób w jaki to robią i tempo jest najbardziej irytujące...
0
@jacobFCB
6
@michalgajdek @Redakcja i inni
Czy w Hiszpanii/Barcelonie też jest taka krytyka na Laportę i zarząd? Czy tylko my tutaj świrujemy, a w Barcelonie dobrze jest, dobrze robią etc.?
0
@tomek8756 Nie bo to już nie ziomal i amigos Laporty...
35
Wciąż staram się czekać cierpliwie do tego 31-go by w pełni i oficjalnie to wszystko podsumować, ale ciężko jest nie czuć zażenowania i frustracji w związku z różnymi informacjami...
Jak rzeczywiście to tak wygląda, to moim zdaniem Laporta totalnie się przejechał i pogubił w swoich decyzjach. Kompletny nieprofesjonalizm.
twitter.com/michalgajdek/status/1825491707514773929
7
@Faro Tymczasem Flick :P
twitter.com/BarcaUniversal/status/1825293786387456311
13
Łatwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
twitter.com/BarcaUniversal/status/1825284818365530259
2
@AmigoBlancos Zdrowia!
2
@norbi77 To są naprawdę idioci z ogromnymi kompleksami. Żenujący poziom.
1
@Miszak Wciąż uważam, że to wszystko w Realu zatrybi i oni będą super mocni, a Barcelonie zajmie dużo czasu by dorównać Realowi pod kątem walki na wszystkich frontach, ale... mimo wszystko Real może mieć trochę kłopotów z takimi rywalami.
@arasz1819 Ja tylko mam nadzieje, że za jakiś czas Flick stworzy z Barcelony KOLEKTYW. Bo tego mi najbardziej brakuje w Barcelonie abstrahując od potrzebnych wzmocnień.
@Encore Jasna sprawa, ale dzięki dzisiejszemu wynikowi można się po prostu uśmiechnąć :)
42
Barcelona w znacznie słabszym zestawieniu, z totalnie nowym trenerem i z dwoma 17 latkami w środku pola po naprawdę kiepskiej pierwszej połowie z mnóstwem niedokładności i wieloma błędami wykręca lepszy wynik, lepsze statystyki i znacznie wyższe xG z trudniejszym rywalem niż naszpikowany gwiazdami i niezwykle ofensywny Real Madryt, który w zasadzie nie ma żadnych problemów.
Mózg roz***y, przepiękny pstryczek w nos dla całego madridismo.
28
Przestańcie tak wyśmiewać Real, nie daję rady z dawaniem zielonych
16
Spieprzyliście nam 397 rocznicę nierozstrzygniętej bitwy pod Tczewem w V wojnie polsko-szwedzkiej.
https://pl.wikipedia.org/wiki/18_sierpnia
5
No nie do końca pykło :D
https://zapodaj.net/plik-D08zfPMddB
6
Muszę przerobić mój poprzedni wpis: może i Real wciąż nie gra atrakcyjnie, ale za to stracił punkty już w pierwszej kolejce.
2
Jaka grobowa atmosfera na Eleven :vvvvvvvvv
22
Pamiętajcie, że Real gdyby chciał, to by wygrał. Poza tym oni na LM się skupiają.
6
Haha, jaki falstart Madrytu. Totalne zaskoczenie, ale bardzo im tak dobrze - buta jaka się wylewała była ogromna, super pstryczek w nos :)
5
Ale zaraz La Bamba się wk****i ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@HypeR Brawo, po tym poznać mądrego użytkownika!
10
@MesQueUnClub96 Jak ktoś wyłączy, to nie może już włączyć. Przecież to oczywiste.
7
@mrboom Zgłoszone.
0
A niech któryś włączy
0
@mrboom NIE WŁĄCZAJ
32
Może i Real nie gra atrakcyjnie, ale za to ciężko się na to patrzy