0

Real i tak pewnie to wygra, ale k***a to naprawdę jest dla mnie żenujące, że z takim składem oni grają często tak pragmatycznie i na styku...

2

@Faro Przecież Laporta mówił, że mamy dobry skład. Ferran ogarnie LS, jest szybki, zwinny, skuteczny, prawda? Prawda?

2

@norbi77 Zawsze mnie rozpieprza to gadanie. Podobnie jak Real przegrywał, to dlatego że im się nie chciało, czy odpuścili mecze. Nigdy, że byli po prostu gorsi. Żenujące.

1

@tomek8756 Ofc byłoby idealnie, ale jednak są piekielnie mocni... A jeszcze dzisiejsze informacje nt. Nico dodatkowo dobiły.

0

Wolę by Real grał ładnie, atrakcyjnie i wygrywał niż grał tak jak dotychczas i wygrywał. Ładna bramka Rodrygo.

0

@soleslover No nie wiem, może po to żeby piłka dawała więcej rozrywki, może po to by to nie było tak mdłe i jałowe, może po to by dać więcej frajdy kibicom, może po to by wykorzystać potencjał kadry na naprawdę świetną grę.

Ale co ja tam wiem.

0

Czy Real nawet z Mallorcą zagra nieatrakcyjnie jak często to bywało, czy w końcu zagrają tak by człowiek pozachwycał się ich grą?

5

@KrychaFCB @MesQueUnClub96 @Luciano99 wy i te wasze głupie żarty

26

Ależ on jest żenujący. Nawet jak był świetnym piłkarzem, to zdarzały mu się takie akcje, ale teraz to jest już jakaś totalna abstrakcja. Naprawdę mam wrażenie, że to MŚ Messiego realnie mu zryło psychikę. Chory człowiek

twitter.com/AltinsBack/status/1824869298755739981
twitter.com/MundoDespectivo/status/1824879928841511383

3

Zawstydzająco dużo niedokładności, mnóstwo nieporozumień, zawodnicy tak jakby grali ze sobą pierwszy raz (co może wynikać z faktu, że mamy zupełnie nowy sztab trenerski oraz oczywiście dwóch 17 latków w środku pola) oraz moim zdaniem wszyscy wyglądali bardzo ociężale (co może wynikać z jeszcze nieprzyzwyczajenia do nowych treningów).

Tak czy inaczej zajebistą informacją jest to, że udało się wygrać mimo tych wszystkich rzeczy + bardzo eksperymentalnego składu i wielu absencji.

Moim zdaniem minie sporo czasu zanim sztab Flicka dotrze do tych zawodników, a zawodnicy będą przyzwyczajeni do nowych treningów. Radzę się więc uzbroić w cierpliwość. Za parę miesięcy bardziej ocenimy.

Natomiast pieprzonym obowiązkiem Laporty i innych ludzi u góry jest wzmocnić tę drużynę, szczególnie na pozycji LS, bo będzie teraz może parę zwycięstw, zarząd stwierdzi, że jest git, a później w kluczowych momentach sezonu zabraknie jakości - tego się mocno obawiam i znowu wyjdzie niekompetencja zarządu. Niech to zrobią w końcu raz, a porządnie. Abstrahując od Nico - Diaz i może jakaś persona na pivota + Cancelo (musimy mieć kogoś jeszcze na PO/LO). Daję czas do 31-go sierpnia i mam nadzieje, że się nie zawiodę jak zwykle.

PS. A Ferrana powinno się nazywać leszcz, a nie rekin jak to kiedyś ktoś napisał. Ogromnie irytujący zawodnik.

PS2. Druga połowa lepsza i też moim zdaniem powinno to się na spokojnie skończyć 1:3/4.

6

Dobrze, że Yamal zszedł - on b. dużo grał w tym roku, warto jest go rozsądnie wprowadzać, by nie grał wszystkiego 90 minut w tak młodym wieku.

6

Ładnie Lewy się teraz obrócił

3

Barcelona dostała karnego w pierwszej kolejce to jej już wystarczy na następne 2 sezony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

33

Jest 66 minuta, a więc warto przypomnieć, że gdyby z 10 minut temu na miejscu Ferrana był JAKIKOLWIEK inny piłkarz to byłoby 1:3.

14

A teraz sobie pomyślcie, że tam zamiast Ferrana byłby Nico lub nawet Diaz. Pozycja lewoskrzydłowego to jest pieprzony obowiązek tego zarządu.

2

Ferran mocne 1/10 dzisiaj. Żenujący piłkarz.

2

No i pięknie! :)

4

Ufff, zajebiście ważna bramka!

0

Ładne akcja teraz, trochę zabrakło zdecydowania w finalizacji

1

@Encore A ja nie wiem. Czy to będzie trudny sezon to ocenię za parę miesięcy.
@michal26 Można by tak powiedzieć gdyby trenerem był nadal Xavi.

1

@BorzyKrzys Pierwszy mecz o punkty nowego trenera, eksperymentalny skład, dwóch 17 latków w środku pola. Szok i niedowierzanie!

1

Będzie 1:0. Trudno, oby druga połowa była lepsza.

1

@Who_you_mam To 9.5, Lewy słabo, ale może coś tam dziubnąć.
@don'T.R.I.P.e Również uważam, że zespół powinien być wzmocniony i również mam bardzo dużo pretensji do Laporty i zarządu. Ale stwierdzenie, że nie będzie lepiej w kolejnych kolejkach jest dziwne patrząc na absencje i na właśnie ten progres. Powinno być lepiej, to jest najbardziej logiczne. Pytanie na ile lepiej i czy to wystarczy na walkę o jakieś trofeum. Czas pokaże, ale zgodzę się, że potrzebujemy wzmocnień. Jak pisałem - daje czas do 31-go sierpnia.

5

1. Pierwszy mecz o punkty nowego trenera i całości sztabu.
2. Dwóch 17 latków w środku pola.
3. Bardzo eksperymentalny skład.
4. Sporo absencji.
5. Gramy w 10, bo Ferran.
6. Moim zdaniem zawodnicy są trochę przeciążeni przez w końcu poważne i ciężkie treningi.

Część La Bamby, że gra się nie klei:
https://media.wired.com/photos/5f87340d114b38fa1f8339f9/master/w_1600%2Cc_limit/Ideas_Surprised_Pikachu_HD.jpg

Wiedziałem, że La Bamba podczas meczu mnie nie zawiedzie. Na widoczny progres trzeba poczekać, ale to się wydaje dość oczywiste. Niestety nie dla niektórych.

1

@MesQueUnClub96 Dodi wstał i wybrał język faktów, brawo!

1

Denerwuje mnie to jak oni po stracie piłki nagle stają i się rozglądają... Sztab Flicka musi to ogarnąć w następnych miesiącach.

0

No i człowiek chciałby sobie na spokojnie obejrzeć mecz, nawet zakładając to, że ta drużyna potrzebuje czasu, ale k***a nie da się przez tych wszechstronnie nieuzdolnionych i nieudolnych hiszpańskich paralityków z gwizdkiem.

1

@Who_you_mam Nie no mordo, bez przesady. Olmo przy Ferranie to jak Messi przy Ronaldo.

8

Nie mogę z tego Ferrana... nie ma innego zawodnika, który by mnie bardziej irytował. Ależ będę wk***y na Laportę jak Gundogan odejdzie, a zostanie taki Ferran.

1

3:35 - hiszpańscy sędziowie już zaczynają show

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?