macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Azi Ta ławka to w sumie taka meh
6
@Rust_Cohle Dobra, wy****j na lfc.pl
@FcPortoFan1999 Oby!
2
Ciekawe jak jutro Real się zaprezentuje, ale coś czuję, że tym razem trochę sobie postrzelają - stawiam jakieś 4/5:0.
4
@Kgorecki2500 Kasjerka i ochroniarz wybrali język faktów.
19
Espanyol właśnie awansował na stolec lidera! Gratulujemy i liczymy na utrzymanie formy do późnej wiosny 2025.
5
@Lionel_Messi10 @Popitek12 opinia
0
@Pedri16Future Nie no, bez przesady, moim zdaniem zdecydowanie się da, tym bardziej po tym co nas spotkało w ostatnich latach i jak bardzo młody mamy zespół.
@mmaciass Właśnie o tym piszę.
14
Właśnie tego jak na razie oczekuję od tej drużyny - że wśród instytucyjnego bagna i prawdopodobnej niekompetencji zarządu będzie jak najmilszą odskocznią. Tego oczekuję i to póki co dostaję, nawet z nawiązką, bo nie spodziewałem się aż takiej dominacji z Bilbao, tutaj spokojnie mogło być 4:1, a wiele akcji było po prostu ładnych.
Bardzo dobry kierunek i nawet jeśli będą straty punktów, a gra będzie wyglądać tak pozytywnie jak teraz to jestem bardzo pozytywnie nastawiony i zbudowany (panuje optymizm!). Taka Barcelona może spokojnie powalczyć o mistrzostwo i Copa Del Rey, a w LM jeśli odpaść to z podniesioną głową. Oby ciągle ta drużyna się poprawiała i również jakimś cudem przyszedł ten Chiesa i może ktoś jeszcze na boki obrony, bo bez wzmocnień moim zdaniem na kluczowym etapie sezonu może nam niestety zabraknąć pary. Szwagry mają czas do 31-go sierpnia, więc może choć trochę zrekompensują tą swoją niekompetencję.
Nie sądziłem, że już w drugiej kolejce napiszę, że nie mogę się doczekać trzeciej :)
7
Coś pięknego jak oni tutaj o tę piłkę walczyli, świetna praca całego zespołu
2
Niezależnie jaki będzie ostateczny wynik to naprawdę coraz bardziej podoba mi się ta drużyna, oby tak dalej :)
0
"Naprawdę momentami może podobać się Barcelona"
No w końcu ktoś to głośno powiedział!
0
Swietne są te stałe fragmenty dzisiaj, widać że było ćwiczone
0
@GeraltzKatalonii Ale to nie jest Athletic Bilbao TV, oni tam muszą pokazać mecz z obu stron a nie tylko mówić co Bilbao robi źle.
1
@Gibbon_FCB No nie wiem, fajnie byłoby czasem usłyszeć, że Barcelona dobrze wygląda fizycznie, ustawienie jest dobre, a błędy np. Yerraya wynikają nie tylko z jego formy ale też z pressing Barcelony który jest coraz lepszy. Ale to nie Real by tak mówić, więc co ja od Eleven oczekuje...
9
Na Eleven klasycznie skupili się na tym jak źle gra przeciwnik Barcelony lub jakiś konkretny piłkarz (w tym przypadku Yerray) niż na tym co Barcelona robi dobrze. Klasyk, tfu.
5
Dobra pierwsza połowa. Szkoda tego karnego, ale do błędów indywidualnych to się już przyzwyczaiłem, tym bardziej że to wciąż młodzi zawodnicy.
Póki co bardzo fajnie mi się to ogląda. Ta drużyna może być naprawdę bardzo fascynująca z której będziemy dumni. Na więcej płynności poczekałbym z parę miesięcy, ale póki co wygląda to już fajnie, praktycznie wszystko co złe działało w pierwszej z Valencią zostało dzisiaj poprawione. Nawet jeśli będzie strata punktów to i tak powinno być pozytywnie i widać progres.
Ferran i Lewy moim zdaniem dzisiaj bardzo solidnie.
0
Musi być karny dla Bilbao. Cubarsi bardzo się podpalił, głupi faul. Ale z drugiej strony to wciąż młody zawodnik, więc takie błędy będą się zdarzać.
7
No i super, bardzo lubię Hugh Granta :)
twitter.com/FCBarcelona/status/1827388614755410320
3
On może naprawdę niesamowitą karierę zrobić. Cudowny piłkarz.
0
Póki co lepiej grają w tej pierwszej połowie niż w pierwszej z z Valencią.
10
No i gwiazdy debili na Nico, brak mi słów na tych przygłupów...
2
@mekston Tak, dlatego liczę, że dzisiaj i pierwsza połowa będzie lepsza niż ta z Valencią. Krok po kroku chciałbym widzieć progres.
5
Dobra, fajnie byłoby chociaż na te ponad 90 minut zapomnieć o tych wszystkich barcelońskich absurdach. Niech ten mecz będzie lepszy niż mecz z Valencią i z pozytywnym wynikiem :)
1
Mam znowu doła
Znów pragnę śmierci
Wracają stare lęki
I nie mogę w nocy spać
Ból przemijania
Choroby, wojny, rozpacz
Wszystkie ciemne strony życia
Dręczą mnie, ach, k*** m*ć
8
@PaPo Cristianoronaldowska.
17
Flick i Olmo w tym momencie:
"W co myśmy się wp****ili..."
Nico Williams w tym momencie:
https://pictures.tribuna.com/image/ed5b09d1-4054-4afe-839c-415c3596e1ff?width=1920&quality=70
Kibice Barcelony w tym momencie:
https://zapodaj.net/plik-fKHdnfVqo8
Zarząd Barcelony w tym momencie:
https://i.imgflip.com/2m59ch.jpg
1
@4drian0 Obyś NIE miał racji, ale nie zdziwiłbym się gdyby tak było...
0
@4drian0 A idź Pan w uj... mam dość. Liczę tylko, że drużyna Flicka będzie największą i raczej niestety jedyną ostoją rozsądku i normalności w tym chorym klubie.
8
A niech k***a dzisiaj na Montjuic będzie Nico wygwizdany a nie szwagry, to każdy z kibiców ma w ryj od starego @Luciano99.
1
Trawa jest zielona, upały są niezdrowe, jutro jest niedziela, a w Barcelonie kolejna kompromitacja. Dzień jak co dzień.
Jeśli rzeczywiście to prawda - kolejny WSTYD.
twitter.com/BarcaTimes/status/1827358976234623339