macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
47
Niech kretyński artykuł na Notatniku oraz prześmieszno-bezczelna narracja Madrytu nt. sędziów, bo ich klub nie jest w stanie grać tak atrakcyjnie jak największy rywal z Katalonii posiadając do tego dużo więcej zasobów nie odwiodą Was od faktu, że Real Madryt jest najbardziej bezczelnym, propagandowym i obrzydliwym klubem w historii.
Miłego wieczoru!
1
@misterio Poproszę o oznaczanie następnym razem, z góry dzięki!
2
@messi33 Trzeba ich zrozumieć - to chorzy ludzie, a jeszcze był im wciskany kit, że mają najlepszy skład w historii i od pierwszej kolejki będą każdego cisnąć 10:0, tymczasem największy rywal ocierający się o bankructwo i mający znacznie gorszy i węższy skład lideruje w La Liga Tebas & Perez grając przy tym kapitalną i dużo lepszą od nich piłkę.
To musiało im siąść na jakiegokolwiek szczątkowe pokłady rozumu.
2
@marcin62 W punkt. Są gry z ostrzejszymi teksturami etc., ale żadna nie jest blisko wizualiów całościowo. Niezwykłe jest to jak w RDR2 te krajobrazy płynnie się ze sobą komponują i jak bardzo jest to wszystko spójne od najmniejszego szczegółu do całej sceny /krajobrazu. GOAT gier jak na razie. Rockstar ma geniuszy u siebie.
twitter.com/Dexerto/status/1830056480097386937
5
Real dzisiaj w końcu jakaś lepsza gra, czy klasycznie wynik ok, ale gra lipna?
PS. Ale się zacznie po tym meczu pompowanie Mbappe, zobaczycie :)
0
Co oni robią :oooo
Włączyłem na drugą połowę i naprawdę dawno nie czułem takiej radości z gry. Super to wygląda jak na razie!
0
Niestety nie mogę oglądać. Jak grają? Wynik przyjemny :)
39
Miłego dnia wszystkim i oby po tej kolejce przewaga została utrzymana, lub najlepiej powiększona :)
twitter.com/Troll_Futballl/status/1829335751647261163
2
@Kgorecki2500 A nie Ferran?
0
Jako, że Mbappe gra jak po roku w Rosji, Vinicius gra też przeciętnie, to kto w tym momencie tak realnie zasługuje na miano najlepszego piłkarza na świecie?
47
Na miejscu Realu nie wychodziłbym nawet z szatni w niedzielę
twitter.com/DoniecMati/status/1829270982034325685
2
@don'T.R.I.P.e Zaryzykuję stwierdzenie, że prawie to samo co w zeszłym sezonie, tylko póki co jakby szczęścia mniej.
3
@tomek8756 Nie każdy bohater nosi peleryne!
4
Świat się kończy, przeczytałem część mądrego komentarza na stronie rywala (część, bo wywalanie Ancelottiego jest idiotyczne). Ale w końcu ktoś głośno podkreślił te aspekty o których my mówimy od dawna i zyskał przy tym sporo poparcia (jak na ich stronę).
https://zapodaj.net/plik-OUHi5kTTqr
29
Ciekawe czy wg. Tomasza Ćwiąkały Real w końcu zagrał po prostu źle ze względu na to, że był porównywalny, czy gorszy od rywala, czy znów przegrał bo grał na pół gwizdka.
Swoją drogą to też jest bardzo ciekawe - mental Realu jest mityczny i wg. wielu jest chyba najlepszy na świecie, ale czy właśnie takie granie na pół gwizdka i czekanie aż mecz sam się wygra nie jest przejawem jakichś wad w tym mentalu?
29
Real gra w niedzielę z Betisem, po przerwie na repki z Sociedad na wyjeździe, a jeszcze we wrześniu mają Atletico. Jak oni się nie ogarną, to przewaga lidera może być wręcz szokująca biorąc pod uwagę to jaki Real ma skład i jak bardzo miał orać tę ligę.
I tego wszystkim tutaj życzę by ten scenariusz się spełnił. Na razie Real wygląda naprawdę bardzo kiepsko :)
6
Hahaha i cyk, 4 pkt. przewagi nad faworyzowanym do granic możliwości Realem Madryt :)
#Łatwo
1
@clyde I cyk "Ignoruj"
13
@Bocheno1 xDDD
Włączył, spier***ił i wychodzi, niczym w robocie u Lucka, brawo
1
@clyde Do usług!
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTOu_B-9Cs5gBJlSwqUpAlAEmQnakJw-4uIuw&s
13
Przypominam, że ok. 7 min. temu mecz odpalił @Bocheno1, a wcześniej @clyde. Wiecie komu do końca roku nie dawać zielonych.
1
Niesamowicie tutaj jest widoczny barceloński kompleks Realu Madryt. U nas brak jakiegokolwiek solidnego LS, to Real sobie ogarnął aż 3 i żeby jeszcze bardziej dopiec Barcelonie wszyscy grają w każdym meczu na tej samej pozycji.
3
@tomek8756 Co mu obetnie? :vvvv
17
@Bocheno1 Człowieku Ty się zastanów
0
@masa11 Nawet jak Real to wygra paroma bramkami to i tak jest to po prostu śmieszne, że takie dziadostwo grają na początku tego sezonu.
6
I to jest ten Wasz Lewandowski?
twitter.com/Szczurales/status/1828768960797671602
4
Zawsze myślałem, że od lat Real Madryt bardzo rzadko gra ładną piłkę, a patrząc na ich spory potencjał w składzie często gra wręcz przeciętnie, a ich zwycięstwa są mało przekonywujące z domieszką szczęścia i pomyłek sędziowskich na ich korzyść.
Miałem rację.
2
Real i tak pewnie to wyciągnie, ale rozwala głowę to jaki paździerz grają z takim składem.
0
Real i PSG najgorsze losowanie, a przypominam, że Real lubi sobie grać jeszcze bardziej przeciętnie niż zazwyczaj w okresie jesienno-zimowym. Na pewno awansują, ale będą mieć ciężary, więc warto będzie to wykorzystać w lidze.
0
Real to jak nie ogarnie Mbappe i tego, że na tej samej stronie hasa sobie 3 innych zawodników to może mieć naprawdę ciężko.