macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@ObiektywnyKibic121 Moim zdaniem ma rację. Jest zdecydowanie za dużo meczów, widać to po kontuzjach i po mniejszej atrakcyjności, większym pragmatyzmie etc. Mówią o tym piłkarze, Guardiola i niektórzy inni trenerzy. Piłkarz ma wiele przywilejów, ale musi również bardzo zasuwać fizycznie, a granie co 3 dni z wymagającymi rywalami, gdzie treningi często są nastawiane na fizyczność mogą się bardzo odbijać na zdrowiu i zmęczeniu. Co zresztą widać.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@TheNekro94 W tym momencie nie ma sensu - cena zaporowa, a gier wykorzystujących potencjał PS5 Pro jest bardzo mało. Moim zdaniem sensowniej jest poczekać około rok na kupno PS5 Pro, gdy pojawią się gry (w tym ofc GTA VI), które będą w stanie wykorzystać potencjał większej mocy obliczeniowej. Cena również wtedy będzie trochę niższa.
Osobiście się wstrzymuję i trochę poczekam, prawdopodobnie rok.
PS. Z drugiej strony jeśli np. kolejna generacja zadebiutuje w 2026 to nie widzę w ogóle sensu kupowania PS5 Pro. Czas pokaże i zweryfikuje, tak czy inaczej w tym momencie moim zdaniem nie ma sensu kupować.
8
GTA V kończy dzisiaj 11 lat!
twitter.com/thegameawards/status/1835987561619304864
0
@szymonekk https://zapodaj.net/plik-u6GSBn1Ctx
¯\_(ツ)_/¯
5
@Luciano99 @Comentateiro nmzc
14
Miłego dnia i niech Wam się wylosuje tak dobry dzień jak Dembele wylosowała się forma życia w presezonie i w dwumeczu z Barceloną!
twitter.com/Vigoz_909/status/1835753230766125527
0
@tristan87 Podłączają się i czasami robią różne głupoty jak np. kretyński wpis Błaszczaka, czy bardzo głupia wypowiedź Hołowni. Ale na szczęście jest tego mało. Tutaj warto odnotować Mentzena i jego 50k - szanuję.
0
@FcPortoFan1999 Cóż... myślę, że w naszych małych, lokalnych społecznościach typu znajomi, rodzina, przyjaciele etc. musimy ciągle starać się wprowadzać takie gesty niezależnie od sytuacji i też osoby. To jest najlepszy sposób na jakąkolwiek zmianę, bo całego kraju, czy świata nie zmienimy, a jeden mały gest może powodować następny u kogoś innego dla kogoś innego. Po prostu warto o tym pamiętać, choć sam nie zawsze tak postępuję. Ale wiem, że się staram i ile mi starczy sił będę się starać :)
10
Super się patrzy na to ile osób, czy różnych organizacji robi zbiórki i pomaga na różnyc sposób w tym czasie innym. W końcu czuję dumę ze społeczeństwa. Oby więcej takich gestów i to bez tak tragicznego powodu.
2
@Popitek12 Messi to nie wiem, ale Cristiano będzie na mecz z Polską
3
@John_Doe Haha, cóż za piękna manipulacja. A weź wrzuć informacje, że był bardzo antyizrael oraz że np. mówił o tym że COVID to jakiś chiński wynalazek. Wszyscy w USA twierdzą, że tego gościa bardzo trudno jest sklasyfikować światopoglądowo, czy politycznie. Wstyd by mi było na Twoim miejscu wrzucać takie informacje. Jeśli już, to wrzucaj wszystko, a nie to co pasuje do Twojej śmiesznej narracji. Ale czego się spodziewać po fanatyku Trumpa i ogólnej, skrajnej prawicy, która z nauką ma tyle wspólnego ile Trump z młodością i energią.
Wstyd.
https://www.aa.com.tr/en/americas/profile-ryan-routh-from-trump-supporter-to-trump-enemy/3331325#
https://www.israelhayom.com/2024/09/16/trump-assassination-attempt-suspect-fervent-ukraine-supporter-and-israel-critic/
A tutaj kanał ORB bardzo trafnie przedstawia tę osobę:
4
@Kgorecki2500 Mijają sekundy, minuty, godziny, dni, tygodnie, miesiące, kwartały, lata, dekady, a ja wciąż nie mogę się przyzwyczaić do debilizmu niektórych osób.
Obrzydliwa pierwotna ankieta.
0
@JohnnySilverhand W którym budynku byłeś?
17
Niesamowite zdjęcie.
twitter.com/maquinapolaco/status/1835632894317846782
2
@tristan87 Jasna sprawa, poza tym nie chciało jej się grać.
9
Ale peany na temat Barcelony Tomasza Ćwiąkały w najnowszym materiale. Aż mi jest dziwnie, bo jestem przyzwyczajony w mediach do często dużej i czasem zbyt dużej krytyki.
Chwilo trwaj.
4
Czyli jednak Laboga miał rację z tym przepowiadaniem kontuzji, mea culpa. Kolejny raz rzeczywistość uczy by nie słuchać tych pseudodziennikarzy z Hiszpanii z tym "Dani Olmo is OK"...
Tak czy inaczej właśnie to było największym problemem Olmo i to powodowało niechęć do tego transferu. Niestety rzeczywistość w tym względzie potwierdziła obawy. Trzymam jednak kciuki, by jakimś cudem ta kontuzja Olmo była jedyna w tym sezonie i byśmy się pozytywnie zaskoczyli.
10
@Awtameok_Klana Gdzie Ty tutaj masz na siłę kreowanie lidera? To są po prostu fakty, a Yamalowi jak widać to też odpowiada i z tego należy się cieszyć, że bierze na siebie odpowiedzialność w ofensywie przez swój mega talent. Wszelkie wywiady mówią również, że chłopak ma poukładane w głowie, więc totalnie tutaj nie widzę kreowania, a jedynie stwierdzenie faktu. Co innego gdyby go zaczęli porównywać do Messiego, ale takiej narracji na szczęście nie ma, a nawet jak jest - Yamal mądrze się od tego odcina.
62
Ale Vinicius chce grać tylko w piłke
twitter.com/xKGx__/status/1835353294153122107
3
@mekston Zdecydowanie i cieszy mnie ta aktualna narracja, bo mówię o tym od dawna :)
23
Ale co Laboga napieprzał o kontuzji podczas transmisji to jego. Dobrze, że Ćwiąkała poprawił, że zmiana może być podyktowana bardziej ostrożnością, a nie samą kontuzją.
twitter.com/BarcaTimes/status/1835353908434108416
16
I teraz trzeba czekać aż 4 dni na kolejny mecz Barcelony Flicka :(
To jest największy minus.
50
Niedosyt, bo zamiast 5/6:0 na wyjeździe z Gironą jest "tylko" 4:1 :D
Coś pięknego.
5
Brawo Ferran! Powtarzam, że to jest najbardziej irytujący piłkarz w Barcelonie od lat. Kretyńskie zachowanie.
0
Ter Stegen "oddał" to co wybronił przy 0:2. W sumie lepiej teraz niż przy mniejszym wyniku.
3
Dobra, Gironę lubię, wybaczam. Ale Ter Stegen TURBO błąd, zupełny brak koncentracji i wyczucia.
1
@Kgorecki2500 Gorzej!
42
"Nad Gironę nadleciał huragan Hansi" - Tomasz Ćwiąkała 15.09.2024
3
Co za akcja, piękna jest ta drużyna