6

@ObiektywnyKibic121 Moim zdaniem ma rację. Jest zdecydowanie za dużo meczów, widać to po kontuzjach i po mniejszej atrakcyjności, większym pragmatyzmie etc. Mówią o tym piłkarze, Guardiola i niektórzy inni trenerzy. Piłkarz ma wiele przywilejów, ale musi również bardzo zasuwać fizycznie, a granie co 3 dni z wymagającymi rywalami, gdzie treningi często są nastawiane na fizyczność mogą się bardzo odbijać na zdrowiu i zmęczeniu. Co zresztą widać.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@TheNekro94 W tym momencie nie ma sensu - cena zaporowa, a gier wykorzystujących potencjał PS5 Pro jest bardzo mało. Moim zdaniem sensowniej jest poczekać około rok na kupno PS5 Pro, gdy pojawią się gry (w tym ofc GTA VI), które będą w stanie wykorzystać potencjał większej mocy obliczeniowej. Cena również wtedy będzie trochę niższa.

Osobiście się wstrzymuję i trochę poczekam, prawdopodobnie rok.

PS. Z drugiej strony jeśli np. kolejna generacja zadebiutuje w 2026 to nie widzę w ogóle sensu kupowania PS5 Pro. Czas pokaże i zweryfikuje, tak czy inaczej w tym momencie moim zdaniem nie ma sensu kupować.

8

GTA V kończy dzisiaj 11 lat!

twitter.com/thegameawards/status/1835987561619304864

0

5

14

Miłego dnia i niech Wam się wylosuje tak dobry dzień jak Dembele wylosowała się forma życia w presezonie i w dwumeczu z Barceloną!

twitter.com/Vigoz_909/status/1835753230766125527

0

@tristan87 Podłączają się i czasami robią różne głupoty jak np. kretyński wpis Błaszczaka, czy bardzo głupia wypowiedź Hołowni. Ale na szczęście jest tego mało. Tutaj warto odnotować Mentzena i jego 50k - szanuję.

0

@FcPortoFan1999 Cóż... myślę, że w naszych małych, lokalnych społecznościach typu znajomi, rodzina, przyjaciele etc. musimy ciągle starać się wprowadzać takie gesty niezależnie od sytuacji i też osoby. To jest najlepszy sposób na jakąkolwiek zmianę, bo całego kraju, czy świata nie zmienimy, a jeden mały gest może powodować następny u kogoś innego dla kogoś innego. Po prostu warto o tym pamiętać, choć sam nie zawsze tak postępuję. Ale wiem, że się staram i ile mi starczy sił będę się starać :)

10

Super się patrzy na to ile osób, czy różnych organizacji robi zbiórki i pomaga na różnyc sposób w tym czasie innym. W końcu czuję dumę ze społeczeństwa. Oby więcej takich gestów i to bez tak tragicznego powodu.

2

@Popitek12 Messi to nie wiem, ale Cristiano będzie na mecz z Polską

3

@John_Doe Haha, cóż za piękna manipulacja. A weź wrzuć informacje, że był bardzo antyizrael oraz że np. mówił o tym że COVID to jakiś chiński wynalazek. Wszyscy w USA twierdzą, że tego gościa bardzo trudno jest sklasyfikować światopoglądowo, czy politycznie. Wstyd by mi było na Twoim miejscu wrzucać takie informacje. Jeśli już, to wrzucaj wszystko, a nie to co pasuje do Twojej śmiesznej narracji. Ale czego się spodziewać po fanatyku Trumpa i ogólnej, skrajnej prawicy, która z nauką ma tyle wspólnego ile Trump z młodością i energią.

Wstyd.

https://www.aa.com.tr/en/americas/profile-ryan-routh-from-trump-supporter-to-trump-enemy/3331325#

https://www.israelhayom.com/2024/09/16/trump-assassination-attempt-suspect-fervent-ukraine-supporter-and-israel-critic/

A tutaj kanał ORB bardzo trafnie przedstawia tę osobę:


4

@Kgorecki2500 Mijają sekundy, minuty, godziny, dni, tygodnie, miesiące, kwartały, lata, dekady, a ja wciąż nie mogę się przyzwyczaić do debilizmu niektórych osób.

Obrzydliwa pierwotna ankieta.

0

@JohnnySilverhand W którym budynku byłeś?

17

Niesamowite zdjęcie.

twitter.com/maquinapolaco/status/1835632894317846782

2

@tristan87 Jasna sprawa, poza tym nie chciało jej się grać.

9

Ale peany na temat Barcelony Tomasza Ćwiąkały w najnowszym materiale. Aż mi jest dziwnie, bo jestem przyzwyczajony w mediach do często dużej i czasem zbyt dużej krytyki.

Chwilo trwaj.

4

Czyli jednak Laboga miał rację z tym przepowiadaniem kontuzji, mea culpa. Kolejny raz rzeczywistość uczy by nie słuchać tych pseudodziennikarzy z Hiszpanii z tym "Dani Olmo is OK"...

Tak czy inaczej właśnie to było największym problemem Olmo i to powodowało niechęć do tego transferu. Niestety rzeczywistość w tym względzie potwierdziła obawy. Trzymam jednak kciuki, by jakimś cudem ta kontuzja Olmo była jedyna w tym sezonie i byśmy się pozytywnie zaskoczyli.

10

@Awtameok_Klana Gdzie Ty tutaj masz na siłę kreowanie lidera? To są po prostu fakty, a Yamalowi jak widać to też odpowiada i z tego należy się cieszyć, że bierze na siebie odpowiedzialność w ofensywie przez swój mega talent. Wszelkie wywiady mówią również, że chłopak ma poukładane w głowie, więc totalnie tutaj nie widzę kreowania, a jedynie stwierdzenie faktu. Co innego gdyby go zaczęli porównywać do Messiego, ale takiej narracji na szczęście nie ma, a nawet jak jest - Yamal mądrze się od tego odcina.

62

Ale Vinicius chce grać tylko w piłke

twitter.com/xKGx__/status/1835353294153122107

3

@mekston Zdecydowanie i cieszy mnie ta aktualna narracja, bo mówię o tym od dawna :)

23

Ale co Laboga napieprzał o kontuzji podczas transmisji to jego. Dobrze, że Ćwiąkała poprawił, że zmiana może być podyktowana bardziej ostrożnością, a nie samą kontuzją.

twitter.com/BarcaTimes/status/1835353908434108416

16

I teraz trzeba czekać aż 4 dni na kolejny mecz Barcelony Flicka :(
To jest największy minus.

50

Niedosyt, bo zamiast 5/6:0 na wyjeździe z Gironą jest "tylko" 4:1 :D
Coś pięknego.

5

Brawo Ferran! Powtarzam, że to jest najbardziej irytujący piłkarz w Barcelonie od lat. Kretyńskie zachowanie.

0

Ter Stegen "oddał" to co wybronił przy 0:2. W sumie lepiej teraz niż przy mniejszym wyniku.

3

Dobra, Gironę lubię, wybaczam. Ale Ter Stegen TURBO błąd, zupełny brak koncentracji i wyczucia.

1

@Kgorecki2500 Gorzej!

42

"Nad Gironę nadleciał huragan Hansi" - Tomasz Ćwiąkała 15.09.2024

3

Co za akcja, piękna jest ta drużyna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?