macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@mekston Dokładnie tak, klasycznie Laporta 2 kroki przed wszystkimi
0
City piłka meczowa, Gundogan powinien to skończyć :D
1
@KrychaFCB
1
@Linnox Właśnie w lidze punktują, ale dla mnie to też nie jest ich najwyższy poziom. Z Brentford mieli trochę problemów, szczególnie w pierwszych minutach.
4
Ale pograło teraz City, szkoda tej akcji
0
@Linnox
1. Ale ja nie mówię o pierwszej kolejce LM, tylko o sytuacji od początku sezonu.
2. W zasadzie co to zmienia? Mówię o tym momencie, to oczywiste że to się będzie jeszcze z 10x zmieniać na przestrzeni sezonu.
7
Patrząc na te wszystkie drużyny, w tym momencie najlepiej ogląda się Bayern Kompany'ego i... Barcelonę Flicka. City póki co niemrawe, mimo że i tak ogląda się ich 50x lepiej niż Real.
3
Rockstar oficjalnie potwierdza, że GTA VI na ten moment nie ma żadnego opóźnienia.
twitter.com/RStarUniverse/status/1836440390246797380
42
@tbas Ale on przecież tylko zapytał o korzyści wynikające z 1-go miejsca, nigdzie nie zasugerował, że liczy że Barcelona zajmie 1 miejsce, czy że tego oczekuje :D
1
@mekston Coś pięknego co się teraz dzieje w związku z tym profilem :)
2
@JimMorrisonFCB @FcPortoFan1999 i 9:2 dla Bayernu
2
@Kgorecki2500 Weź sobie w końcu jakiegoś porządnego krafta kup. W Lidlu tego pełno.
3
Tymczasem zwiastun GTA VI uzyskał przed chwilą 210 mln wyświetleń - symbolicznie, bo w 11 rocznicę premiery GTA V.
3
@Kapitan hawk To który jest synem kogo?
1
@maroon "Patrzę,że Real się rozpędza pomału."
Ha, właśnie o tym pisałem przed chwilą :D
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14838714#comment-14838714
9
@Kapitan hawk @Kamiloos To Krzysiek czy Kamil?
0
@MesQueUnClub96 Piszę o podejściu Dodi, reszta to hiperbola. Wolę podejście żeby poza wynikami gra była również atrakcyjna, a nie tylko wyniki za wszelką cenę.
@Traba727 Zgoda, ale dla mnie jest to głupie podejście i niesprawiedliwe, bo zawężamy skalę ocen o istotne aspekty piłki. Dla mnie wyniki to nie wszystko i tyle.
1
@MesQueUnClub96 Dlatego po stokroć wolę podejście Barcelony choćbym miał czekać na LM jeszcze 20 lat.
29
I cyk, mnóstwo ludzi teraz wejdzie na Flashscore, zobaczy 3:1 i stwierdzi, że Real się rozpędza, a nawet ich profil ciśnie bekę :)
Mam tylko nadzieje, że Real będzie krytykowany w mediach tak jak krytykowana była Barcelona Xaviego za takie mecze. Ale czego ja w sumie oczekuję...
twitter.com/_LGalacticos/status/1836123710782111784
9
Poniżej wstawiam listę atrakcyjnych akcji Realu Madryt w dzisiejszym meczu, miłego oglądania:
7
8 bramka podcięła Dinamo skrzydła.
1
@NeroTFP1 Amen!
4
Blisko 8:2 w meczu Bayernu. Tymczasem kibice Barcelony:
https://a.pinatafarm.com/849x821/71cbdb833b/ptsd-chihuahua.jpg
0
LFC na 3:1, ale tam mieli miejsca...
2
Dobra, przełączam na jakiś inny mecz, bo gra Realu niezwykle męczy i obrzydza tak piękny sport...
1
@Gibbon_FCB Jeszcze nie, ale grają beznadziejnie. Stuttgart dużo lepszy
2
Za każdym razem jest to dla mnie niezwykle zaskakujące jak z takim składem na przestrzenii lat i tym bardziej teraz można grać tak obrzydliwie, brzydko i szczęśliwie jak Real Madryt. Fenomen.
0
@ObiektywnyKibic121 Jeśli tak to wygląda jak to prezentujemy? Zgoda :)
3
@ObiektywnyKibic121 Rozumiem, ale to może działać inaczej: jest więcej meczów, jesteśmy bardziej eksploatowani, więc dajcie nam więcej hajsu :)
Osobiście twierdzę, że taki strajk powinien być już dawno i cieszy mnie, że Guardiola, Bernardo Silva, czy Rodri o tym mówią coraz głośniej i bardziej. Może to sprawi, że Szwagry z UEFA i FIFA się choć trochę zastanowią nad tym terminarzem i absurdalnymi pomysłami typu rozegrania mundialu na dwóch kontynentach. Czas pokaże.
6
Na razie żyjemy chwilą, bo Barcelona gra jedną z najładniejszych i najskuteczniejszych piłek w Europie, ale moim zdaniem przez totalne zawalenie okienka transferowego duetu Laporta & Deco oraz kontuzjogennych zawodników na którymś kluczowym etapie sezonu zabraknie nam pary, a wtedy Szwagry wyjdą i powiedzą "no ja p****, powinno wyjść inaczej"...
Bardzo chciałbym się mylić i chciałbym by te kontuzje Olmo i Fermina były jedynymi w sezonie, ale ciężko nie odnieść wrażenia, że ta ławka jest jednak za krótka na tak angażujący sezon.
Cóż, pozostaje żyć póki co chwilą i cierpliwie czekać z nadzieją, że te wszystkie obawy się nie potwierdzą.
#InFlickWeTrust