2

@mekston Dokładnie tak, klasycznie Laporta 2 kroki przed wszystkimi

0

City piłka meczowa, Gundogan powinien to skończyć :D

1

1

@Linnox Właśnie w lidze punktują, ale dla mnie to też nie jest ich najwyższy poziom. Z Brentford mieli trochę problemów, szczególnie w pierwszych minutach.

4

Ale pograło teraz City, szkoda tej akcji

0

@Linnox
1. Ale ja nie mówię o pierwszej kolejce LM, tylko o sytuacji od początku sezonu.
2. W zasadzie co to zmienia? Mówię o tym momencie, to oczywiste że to się będzie jeszcze z 10x zmieniać na przestrzeni sezonu.

7

Patrząc na te wszystkie drużyny, w tym momencie najlepiej ogląda się Bayern Kompany'ego i... Barcelonę Flicka. City póki co niemrawe, mimo że i tak ogląda się ich 50x lepiej niż Real.

3

Rockstar oficjalnie potwierdza, że GTA VI na ten moment nie ma żadnego opóźnienia.

twitter.com/RStarUniverse/status/1836440390246797380

42

@tbas Ale on przecież tylko zapytał o korzyści wynikające z 1-go miejsca, nigdzie nie zasugerował, że liczy że Barcelona zajmie 1 miejsce, czy że tego oczekuje :D

1

@mekston Coś pięknego co się teraz dzieje w związku z tym profilem :)

2

@JimMorrisonFCB @FcPortoFan1999 i 9:2 dla Bayernu

2

@Kgorecki2500 Weź sobie w końcu jakiegoś porządnego krafta kup. W Lidlu tego pełno.

3

Tymczasem zwiastun GTA VI uzyskał przed chwilą 210 mln wyświetleń - symbolicznie, bo w 11 rocznicę premiery GTA V.

3

@Kapitan hawk To który jest synem kogo?

1

@maroon "Patrzę,że Real się rozpędza pomału."

Ha, właśnie o tym pisałem przed chwilą :D
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14838714#comment-14838714

9

@Kapitan hawk @Kamiloos To Krzysiek czy Kamil?

0

@MesQueUnClub96 Piszę o podejściu Dodi, reszta to hiperbola. Wolę podejście żeby poza wynikami gra była również atrakcyjna, a nie tylko wyniki za wszelką cenę.

@Traba727 Zgoda, ale dla mnie jest to głupie podejście i niesprawiedliwe, bo zawężamy skalę ocen o istotne aspekty piłki. Dla mnie wyniki to nie wszystko i tyle.

1

@MesQueUnClub96 Dlatego po stokroć wolę podejście Barcelony choćbym miał czekać na LM jeszcze 20 lat.

29

I cyk, mnóstwo ludzi teraz wejdzie na Flashscore, zobaczy 3:1 i stwierdzi, że Real się rozpędza, a nawet ich profil ciśnie bekę :)

Mam tylko nadzieje, że Real będzie krytykowany w mediach tak jak krytykowana była Barcelona Xaviego za takie mecze. Ale czego ja w sumie oczekuję...

twitter.com/_LGalacticos/status/1836123710782111784

9

Poniżej wstawiam listę atrakcyjnych akcji Realu Madryt w dzisiejszym meczu, miłego oglądania:

7

8 bramka podcięła Dinamo skrzydła.

1

@NeroTFP1 Amen!

4

Blisko 8:2 w meczu Bayernu. Tymczasem kibice Barcelony:
https://a.pinatafarm.com/849x821/71cbdb833b/ptsd-chihuahua.jpg

0

LFC na 3:1, ale tam mieli miejsca...

2

Dobra, przełączam na jakiś inny mecz, bo gra Realu niezwykle męczy i obrzydza tak piękny sport...

1

@Gibbon_FCB Jeszcze nie, ale grają beznadziejnie. Stuttgart dużo lepszy

2

Za każdym razem jest to dla mnie niezwykle zaskakujące jak z takim składem na przestrzenii lat i tym bardziej teraz można grać tak obrzydliwie, brzydko i szczęśliwie jak Real Madryt. Fenomen.

0

@ObiektywnyKibic121 Jeśli tak to wygląda jak to prezentujemy? Zgoda :)

3

@ObiektywnyKibic121 Rozumiem, ale to może działać inaczej: jest więcej meczów, jesteśmy bardziej eksploatowani, więc dajcie nam więcej hajsu :)

Osobiście twierdzę, że taki strajk powinien być już dawno i cieszy mnie, że Guardiola, Bernardo Silva, czy Rodri o tym mówią coraz głośniej i bardziej. Może to sprawi, że Szwagry z UEFA i FIFA się choć trochę zastanowią nad tym terminarzem i absurdalnymi pomysłami typu rozegrania mundialu na dwóch kontynentach. Czas pokaże.

6

Na razie żyjemy chwilą, bo Barcelona gra jedną z najładniejszych i najskuteczniejszych piłek w Europie, ale moim zdaniem przez totalne zawalenie okienka transferowego duetu Laporta & Deco oraz kontuzjogennych zawodników na którymś kluczowym etapie sezonu zabraknie nam pary, a wtedy Szwagry wyjdą i powiedzą "no ja p****, powinno wyjść inaczej"...

Bardzo chciałbym się mylić i chciałbym by te kontuzje Olmo i Fermina były jedynymi w sezonie, ale ciężko nie odnieść wrażenia, że ta ławka jest jednak za krótka na tak angażujący sezon.

Cóż, pozostaje żyć póki co chwilą i cierpliwie czekać z nadzieją, że te wszystkie obawy się nie potwierdzą.

#InFlickWeTrust

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?