1

@kamyk_23 Polityka zagraniczna rządów Tuska / Sikorskiego jest taką przepaścią między nimi, a tym co robił PiS jak aktualnie jest przepaść w formie i stylu gry pomiędzy Realem, a Barceloną.

1

@Encore Niestety tak, zgoda. Bo przepisy są takie, że pozwalają na zbyt dużą interpretację, a czasem ciężko mi jest uwierzyć, że każdy sędzia jest w 100% transparentny i nie ma jakichś sympatii klubowo-reprezentacyjnych i niektóre decyzje może intepretować tak, żeby wyszło jak najlepiej wg. jego preferencji.

7

@Kapitan hawk Mamo, tato, dziękuję Wam, że wychowaliście mnie tak, że wybrałem Barcelonę, a nie Real.

1

@EsteBlanco Moim zdaniem bardziej chciał go po prostu zatrzymać by nie przeszedł zawodnika - takich sytuacji jest mnóstwo w czasie różnych meczów. Ale żeby mieć 100% pewność to dobrze byłoby zrobić jakieś slowmo i zbliżenie. Aczkolwiek nawet gdyby leciał z łapami do Viniciusa - i tak dla mnie reakcja Viniciusa zdecydowanie przesadzona.

0

@Encore To trochę inna sytuacja. Bo na tej samej zasadzie Raphinia też powinien żółtą zobaczyć po idiotycznym faulu na Yamalu z Villarreal. Inaczej interpretujesz sytuację, gdzie akcja spokojnie się rozgrywa, Twoja drużyna ma piłkę i tworzy akcję pozycyjnie, a Ty nagle z d*py wpadasz na rywala i go odpychasz, że leci na 2 metry, bo pilnował pozycji byś mu nie uciekł, a inaczej interpretujesz sytuację, gdzie jest ostra dyskusja po jakimś brutalniejszym faulu i dochodzi do emocjonalnych czynów.

Ale jeśli chodzi o mnie - dawałbym żółtą i tutaj i tutaj. Chyba po prostu mam dość chamskiego zachowania zawodników i nie pierdzieliłbym się z nimi w tańcu. Podobnie z nurkowaniem. Po jakimś czasie może reszta by się nauczyła i byłoby więcej gry w grze.

2

@Encore Inna sytuacja, że nikogo to nie obchodzi, bo wszyscy skupiają się na bramce w ostatnich minutach, ale tutaj karygodne zachowanie Haalanda i powinno być żółtko, zdecydowanie. Błąd sędziego, bo nawet jeśli inni skupiali się na czymś innym, to sędzia powinien na takie rzeczy zwracać uwagę.

4

@El Plutoninho To zależy którą koszulkę nosisz ¯\_(ツ)_/¯

1

@Encore Tylko to nie jest każde odepchnięcie. Odepchnięcie odepchnięciu nie równe jak to mówił Paul Coelho :D

3

@Encore Dla mnie wystarczająco:
1. Jest to chamskie zagranie, totalnie bez żadnej akcji, jedyne motywy jakie stoją to chęć sprowokowania rywala i to w sposób czysto fizyczny.
2. Dając żółtą kartkę (a w efekcie czerwoną?) uczysz zawodnika, że takie zagrania nie są sportowe i tyle. W przypadku Viniciusa wątpię, że cokolwiek by się zmieniło, ale jeśli traktujemy zawodników wszystkich jednakowo (hehe, ta, jasne...), to tutaj powinna pójść żółta kartka niezależnie od nazwiska.

16

"wielki" Real Madryt... Wstyd. Dla klubu jak, dla sędziów jak i dla ligi, że takie coś jest puszczane.

twitter.com/kajetanwielki/status/1838663302848684338
twitter.com/ArtaneKris/status/1838681881425985865

1

@Encore Jak dla mnie da jakiś rzut, ale nie weryfikację. Parę meczów dla mnie da weryfikację, a nie jeden.

@Gibbon_FCB Akcja ładna trzeba przyznać, ale też Alaves totalnie tam bez agresji zagrało, stali w miejscu.

3

Ale co niektórzy już pisali "Real się rozpędza" to ich. Będzie można tak pisać jeśli będą mieć parę pewnych zwycięstw, a nie takie g**no jak aktualnie.

1

@Encore ciężko nie punktować z takimi rywalami, zobaczymy JAK sobie poradzą z Atletico, Bilbao etc.

8

Real to w tym momencie trochę taka drużyna mem patrząc na hype i potencjał. Chwilo trwaj.

4

Czyli ten sędzia już nigdy nie poprowadzi meczu Realu, a Perez zdegraduje go do 3 ligi. No trudno, ale warto było zobaczyć ten szok u Viniego, że ktoś śmiał się podskoczyć :)

0

Moim zdaniem ładna, chociaż może popracowałbym trochę nad kolorami i nad kołnierzykiem. Ale fajny jest efekt zanikania tych niebieskich pasków.

Klasycznie zdania ekspertów będą podzielone, mnóstwo krytyki, a jak przyjdzie mecz to będzie "o, jednak ładne te koszulki" :P

0

@tbas Otóż twitterowy profil Matiego Dońca usłużył nieocenioną pomocą :)

1

Szczęsny na Bayern, bierzemy ich na mięciutko

1

@tbas Na takiej podstawie o której mówił @Ghostface

12

@tbas Dobra, obawiam się tego mocno i postąpiłbym totalnie inaczej, ale istnieje jakaś szansa, że Flick wie więcej od nas i jest po prostu mądrzejszy ;)

Jak na razie nie było powodów by mu nie ufać, więc jeśli tak mówi - akceptuje.

26

Genialne :D

twitter.com/brfootball/status/1838310900052251070

4

@Encore Pff, jak taki kozak to niech wejdzie na K2 zimą bez tlenu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

18

@Luciano99 @Redakcja przypnijcie ten komentarz na samą górę.

6

@kamyk_23 No tak, szachy 5D :)
@Kgorecki2500 Oj oby mordo, oby!

8

@LubiePiwo Będę trzymać za niego kciuki, ale wygląda niesamowicie niepewnie...

20

Penia :D

twitter.com/qwosiuu/status/1838207889585967540

2

@zodiak_10 Problemem jest to, że jak @jowita będzie na boisku to już nie będzie żadnego innego zawodnika, bo nikt się już tam nie zmieści.

5

@Luciano99 Trzymam za słowo Lucek, poza tym przyda nam się w końcu ktoś godny na Eurowizję.

5

Nie ma lepszego połączenia z Barceloną z mainstreamowych zespołów jak Coldplay, więc jest to kapitalna informacja. "Viva la vida" na zawsze będzie się kojarzyć z Barceloną Guardioli, tym bardziej, że w szatni przed meczami leciał ten utwór w sezonie 2008/2009.

Oby tylko drużyna dowiozła formą oraz intensywnością. Żeby nic się nie spieprzyło po drodze do tego meczu.

twitter.com/ReshadFCB/status/1838308762211487898

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?