3

@Encore Dla mnie wystarczająco:
1. Jest to chamskie zagranie, totalnie bez żadnej akcji, jedyne motywy jakie stoją to chęć sprowokowania rywala i to w sposób czysto fizyczny.
2. Dając żółtą kartkę (a w efekcie czerwoną?) uczysz zawodnika, że takie zagrania nie są sportowe i tyle. W przypadku Viniciusa wątpię, że cokolwiek by się zmieniło, ale jeśli traktujemy zawodników wszystkich jednakowo (hehe, ta, jasne...), to tutaj powinna pójść żółta kartka niezależnie od nazwiska.

16

"wielki" Real Madryt... Wstyd. Dla klubu jak, dla sędziów jak i dla ligi, że takie coś jest puszczane.

twitter.com/kajetanwielki/status/1838663302848684338
twitter.com/ArtaneKris/status/1838681881425985865

1

@Encore Jak dla mnie da jakiś rzut, ale nie weryfikację. Parę meczów dla mnie da weryfikację, a nie jeden.

@Gibbon_FCB Akcja ładna trzeba przyznać, ale też Alaves totalnie tam bez agresji zagrało, stali w miejscu.

3

Ale co niektórzy już pisali "Real się rozpędza" to ich. Będzie można tak pisać jeśli będą mieć parę pewnych zwycięstw, a nie takie g**no jak aktualnie.

1

@Encore ciężko nie punktować z takimi rywalami, zobaczymy JAK sobie poradzą z Atletico, Bilbao etc.

8

Real to w tym momencie trochę taka drużyna mem patrząc na hype i potencjał. Chwilo trwaj.

4

Czyli ten sędzia już nigdy nie poprowadzi meczu Realu, a Perez zdegraduje go do 3 ligi. No trudno, ale warto było zobaczyć ten szok u Viniego, że ktoś śmiał się podskoczyć :)

0

Moim zdaniem ładna, chociaż może popracowałbym trochę nad kolorami i nad kołnierzykiem. Ale fajny jest efekt zanikania tych niebieskich pasków.

Klasycznie zdania ekspertów będą podzielone, mnóstwo krytyki, a jak przyjdzie mecz to będzie "o, jednak ładne te koszulki" :P

0

@tbas Otóż twitterowy profil Matiego Dońca usłużył nieocenioną pomocą :)

1

Szczęsny na Bayern, bierzemy ich na mięciutko

1

@tbas Na takiej podstawie o której mówił @Ghostface

12

@tbas Dobra, obawiam się tego mocno i postąpiłbym totalnie inaczej, ale istnieje jakaś szansa, że Flick wie więcej od nas i jest po prostu mądrzejszy ;)

Jak na razie nie było powodów by mu nie ufać, więc jeśli tak mówi - akceptuje.

26

Genialne :D

twitter.com/brfootball/status/1838310900052251070

4

@Encore Pff, jak taki kozak to niech wejdzie na K2 zimą bez tlenu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

18

@Luciano99 @Redakcja przypnijcie ten komentarz na samą górę.

6

@kamyk_23 No tak, szachy 5D :)
@Kgorecki2500 Oj oby mordo, oby!

8

@LubiePiwo Będę trzymać za niego kciuki, ale wygląda niesamowicie niepewnie...

20

Penia :D

twitter.com/qwosiuu/status/1838207889585967540

2

@zodiak_10 Problemem jest to, że jak @jowita będzie na boisku to już nie będzie żadnego innego zawodnika, bo nikt się już tam nie zmieści.

5

@Luciano99 Trzymam za słowo Lucek, poza tym przyda nam się w końcu ktoś godny na Eurowizję.

5

Nie ma lepszego połączenia z Barceloną z mainstreamowych zespołów jak Coldplay, więc jest to kapitalna informacja. "Viva la vida" na zawsze będzie się kojarzyć z Barceloną Guardioli, tym bardziej, że w szatni przed meczami leciał ten utwór w sezonie 2008/2009.

Oby tylko drużyna dowiozła formą oraz intensywnością. Żeby nic się nie spieprzyło po drodze do tego meczu.

twitter.com/ReshadFCB/status/1838308762211487898

6

@kanver_ Ja nie wiem o co Wam chodzi - w La Liga panuje prosta zasada, im jaśniejsze koszulki tym większe wsparcie ze strony sędziów.

1

@4drian0 Plotki mówią o Ghost of Tsushima 2 :)

2

@Sulimo Marzy mi się by kiedyś Silmarillion został zekranizowany. Będzie to bardzo trudne, ale nie niemożliwe i można się fajnie wykazać kreatywnością jak np. powstawał świat.

2

0

@Kozinho. Akurat w tym przypadku z rejestracją nie będzie problemu, bo wejdzie on po prostu za Ter Stegena w kwestii rejestracji za 80% jego pensji.

6

Może i ujowo, ale za to stabilnie.

twitter.com/TrollFootball/status/1838126071868272733

0

@Kamiloza91 Teraz też powoli to już jest normalność ;)

7

Ale ślicznie to pograli.

twitter.com/beastRaujo_/status/1837945006679839100

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?