11

Haha, jaki Laboga smutny :D

16

Pamiętajcie, że Borek to nie jest nalepka na ubikację, ale Real z taką formą może już nią być.

33

W końcu wynik Realu Madryt poszedł w parze z ich grą. Gratulujemy i liczymy na więcej takiej sprawiedliwości!

17

Dibu Martinez bohaterem. Przeciwnicy ambasady w ryk.

2

@Who_you_mam @Luciano99 masz kolejnego pracownika, ma skubany potencjał

1

Aston na 1:0, ładny lobik. Ależ może być ścisk w tej tabeli wśród tych największych po tej kolejce.

0

@Arden Bardziej chodzi o to, że Real bardzo często w ostatnich wielu latach grał słabo, czy beznadziejnie, a przedziwne zrządzenia losu, szczęście, oczywiście też mentalność czy indywiduwalności, ale też i pomyłki sędziowskie sprawiały, że Real wygrywał mecze, gdzie wyglądał dramatycznie. Nikt się nie boi ich gry, bardziej boimy się tego co napisałem przed chwilą.

4

@Jakchcesz Poza tym pamiętajmy, że Realowi do tej 70 minuty się nie chciało. Jak im się zachce to wygrają.

1

@Popitek12 Twój idol nie byłby zachwycony...

3

Dobry memik.

twitter.com/gregor_konop/status/1841052246521360618

2

Może i Real gra obrzydliwie jak zawsze, ale za to zaskakująco przegrywa.

21

To jest niesamowite... mózg roz***y kompletnie. Piękne chwile dla nas :)

3

@July_6_BcN Penalti a favor del Real Madrid!

42

Ale bym se zobaczył takiego Wojciecha Szczęsnego broniącego kontrowersyjnego karnego Viniciusa na Santiago Bernabeu 26 października...

3

@Culer9002 Krychowiak 2025 Here we go!

1

@KamQiX Polecam poszukać po internecie - ja mam jakąś z Jysk za jakieś 200-300 zł i robi robotę, jest bardzo przyjemnie. Ale wiem, że są i za 600 i za 1000 zł :)

16

@Encore Ja bym podyktował, ale tylko dla Realu Madryt.

1

@agaFCB 18-20 stopni, ale dla mojej narzeczonej to zdecydowanie za mało... więc kompromisem jest 21-22, lekka klimatyzacja lub lekko okno uchylone dla mnie i koldra chłodząca :)

8

No i spoko, zasłużyli sobie. Wracamy na pełnej z Alaves by tam się nie potknąć, a po przerwie na reprezentacje powinno wrócić paru kluczowych zawodników co będzie ogromnie ważne w kontekście dalszej rywalizacji.

Ogólnie jest w pyte :)

twitter.com/BarcaTimes/status/1841226363635695680

2

@Batys Nawet jeśli okazało by się to kontuzją to i tak totalnym debilizmem jest tak pisać w tej sytuacji.

19

Fati został kopnięty 2 minuty temu, zero informacji, tymczasem La Bamba: o nie znowu kontuzja.

Ja pie***e...

6

Fort bardzo dobrze wygląda.

0

Young Boys Berno to nasze ziomki jednak :)

0

@Tomek54321 Haha, tak, już k***a sprzedawajcie 20 latka, bo ma z 10 miesięcy słabe...

1

Dzisiaj sporo rzeczy fajnie funkcjonuje, ale z minusów to poza ofc Torresem - Balde. Bardzo słaba forma co mocno martwi...

3

No i zajebiście. Im więcej tym lepiej.

2

@Bocheno1 Sam byłem nim mocno zirytowany, ale tutaj trzeba kibicować, wciąż żyję nadzieją, że u Flicka naprawdę to będzie Pan Piłkarz.

2

De Jong na rozgrzewce. Aż zapiszę sobie tę datę... Mocno na niego liczę u Flicka i trzymam kciuki.

1

@ACMaldini3 Odwrotnie mordo

16

Ale co La Bamba 10 min. temu narzekała, porównywała to do Xaviniety, a niektórzy przewidywali 1:1 to ich. Ręce opadają.

Cierpliwość i mądrość by nie nadziać się na kontry i mamy 3:0. Wstyd dla wielu na La Bambie, jak zawsze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?