macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Haha, jaki Laboga smutny :D
16
Pamiętajcie, że Borek to nie jest nalepka na ubikację, ale Real z taką formą może już nią być.
33
W końcu wynik Realu Madryt poszedł w parze z ich grą. Gratulujemy i liczymy na więcej takiej sprawiedliwości!
17
Dibu Martinez bohaterem. Przeciwnicy ambasady w ryk.
2
@Who_you_mam @Luciano99 masz kolejnego pracownika, ma skubany potencjał
1
Aston na 1:0, ładny lobik. Ależ może być ścisk w tej tabeli wśród tych największych po tej kolejce.
0
@Arden Bardziej chodzi o to, że Real bardzo często w ostatnich wielu latach grał słabo, czy beznadziejnie, a przedziwne zrządzenia losu, szczęście, oczywiście też mentalność czy indywiduwalności, ale też i pomyłki sędziowskie sprawiały, że Real wygrywał mecze, gdzie wyglądał dramatycznie. Nikt się nie boi ich gry, bardziej boimy się tego co napisałem przed chwilą.
4
@Jakchcesz Poza tym pamiętajmy, że Realowi do tej 70 minuty się nie chciało. Jak im się zachce to wygrają.
1
@Popitek12 Twój idol nie byłby zachwycony...
3
Dobry memik.
twitter.com/gregor_konop/status/1841052246521360618
2
Może i Real gra obrzydliwie jak zawsze, ale za to zaskakująco przegrywa.
21
To jest niesamowite... mózg roz***y kompletnie. Piękne chwile dla nas :)
3
@July_6_BcN Penalti a favor del Real Madrid!
42
Ale bym se zobaczył takiego Wojciecha Szczęsnego broniącego kontrowersyjnego karnego Viniciusa na Santiago Bernabeu 26 października...
3
@Culer9002 Krychowiak 2025 Here we go!
1
@KamQiX Polecam poszukać po internecie - ja mam jakąś z Jysk za jakieś 200-300 zł i robi robotę, jest bardzo przyjemnie. Ale wiem, że są i za 600 i za 1000 zł :)
16
@Encore Ja bym podyktował, ale tylko dla Realu Madryt.
1
@agaFCB 18-20 stopni, ale dla mojej narzeczonej to zdecydowanie za mało... więc kompromisem jest 21-22, lekka klimatyzacja lub lekko okno uchylone dla mnie i koldra chłodząca :)
8
No i spoko, zasłużyli sobie. Wracamy na pełnej z Alaves by tam się nie potknąć, a po przerwie na reprezentacje powinno wrócić paru kluczowych zawodników co będzie ogromnie ważne w kontekście dalszej rywalizacji.
Ogólnie jest w pyte :)
twitter.com/BarcaTimes/status/1841226363635695680
2
@Batys Nawet jeśli okazało by się to kontuzją to i tak totalnym debilizmem jest tak pisać w tej sytuacji.
19
Fati został kopnięty 2 minuty temu, zero informacji, tymczasem La Bamba: o nie znowu kontuzja.
Ja pie***e...
6
Fort bardzo dobrze wygląda.
0
Young Boys Berno to nasze ziomki jednak :)
0
@Tomek54321 Haha, tak, już k***a sprzedawajcie 20 latka, bo ma z 10 miesięcy słabe...
1
Dzisiaj sporo rzeczy fajnie funkcjonuje, ale z minusów to poza ofc Torresem - Balde. Bardzo słaba forma co mocno martwi...
3
No i zajebiście. Im więcej tym lepiej.
2
@Bocheno1 Sam byłem nim mocno zirytowany, ale tutaj trzeba kibicować, wciąż żyję nadzieją, że u Flicka naprawdę to będzie Pan Piłkarz.
2
De Jong na rozgrzewce. Aż zapiszę sobie tę datę... Mocno na niego liczę u Flicka i trzymam kciuki.
1
@ACMaldini3 Odwrotnie mordo
16
Ale co La Bamba 10 min. temu narzekała, porównywała to do Xaviniety, a niektórzy przewidywali 1:1 to ich. Ręce opadają.
Cierpliwość i mądrość by nie nadziać się na kontry i mamy 3:0. Wstyd dla wielu na La Bambie, jak zawsze.