macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@RoberDzik https://media1.tenor.com/m/VY96FR1iJewAAAAC/jeszcze-jak-papiez.gif
10
Dzieciństwo @Kessie, good times.
twitter.com/arktos0/status/1845074669080138029
82
@Lucyfffer I to jest właśnie ten wyjątkowy moment, gdzie zastanawiasz się czy to troll, czy nie.
11
@Rastafarnianin Konfederacja i szurskie teorie dla idiotów? Stare, znałem.
15
@Kapitan hawk Mamo, tato, dziękuję, że może Wasza praca w jakikolwiek sposób przyczyniła się do tego, że wybrałem Barcelonę, a nie tę gorszą i propagandową część Madrytu. Dozgonna wdzięczność.
5
@Kessie alkohol i narkotyki*
1
@CLS63AMG taktyk
0
@PanMietek b) w związku (narzeczeństwie)
30 :)
3
@Kgorecki2500 Litewka jest świetny, jeden z najlepszych i najrozsądniejszych polityków w ogóle ze wszystkich partii. Jest z mojego rejonu i nawet przed jego popularnością był bardzo lubiany i dużo pomagał.
20
Czyli rozkład jazdy znany...!
1
@mekston "Everyday is a school day"
https://www.reddit.com/r/SoccerNoobs/comments/85ev3j/what_the_hell_is_a_poker_goal/
0
@tristan87 Dziwnie piszesz "Vinicius"
0
@TheNekro94 Jeden rabin powie tak...
0
@mrboom W sumie racja - nie zwróciłem na to uwagi :)
6
@wojopancer Ja mam inne pytanie: ciekawe jak potoczyłby się los Barcy gdyby zamiast Cruyffa w 73 trafił stary @Luciano99 gdyby nie kontuzja w 72
7
Bramki im. Cristiano Ronaldo - dobitka, tap-in i 2 karniaczki.
twitter.com/FCBarcelona_cat/status/1792178643562618912
7
@Lionel_Messi10 CR w ryk.
2
@Kgorecki2500 Pasibus dobry, smacznego!
1
@adi7adi8 to nie są szlaczki Stefan, to się nazywa DIZAJN
4
@Encore Widzę, że CR sprytnie, ale niech mu ktoś powie, że białe koszulki to tylko w Hiszpanii i Europie pozytywnie oddziałują na sędziów, a nie w Arabii.
Mimo wszystko trzeba przyznać, że grafik uśmiechał się jak projektował - ładne!
4
@Encore Jemu raczej nie jest to potrzebne. Barcelonie w sumie także. To tylko tęsknota kibiców takich jak ja, napędzana irytacją, że pożegnanie Messiego odbyło się tak, a nie inaczej...
PS. Wciąż mam nadzieje, że będzie jakieś pożegnanie na nowym Camp Nou 2026 w meczu Barcelona vs. Argentyna / Inter Miami w Pucharze Gampera. Wtedy każde pieniądze wydam na bilety na ten mecz.
6
@Encore A ja wyobrażam sobie dzisiejszą Barcelonę z Messim w kadrze, coś a'la Xavi 2015. Myślę, że jest to możliwe pod względem sportowym za rok / 2 lata, gdy Messi już będzie naprawdę bardzo blisko zakończenia tej cudnej kariery. Problemem jest natomiast Laporta i stosunki między Argentyńczykiem, a Szwagrami. Ale poza tym - widziałbym Messiego wchodzącego raz na jakiś czas by zagrywał te cudne piłki, czasem zrobił jakiś drybling i dyrygował tempo gry w środku pola by np. uspokoić mecz. To nadal byłoby możliwe w części meczów, nawet w tak intensywnej Barcelonie Flicka.
6
@Luciano99 Czyli myślisz, że nadał by się na zakład w miejsce @Kessie?
1
@Jakchcesz grafika wciąż zajebista
@Kessie tak będzie wyglądać Sosnowiec gdy prezydentem Polski zostanie Rafał Trzaskowski
1
@4drian0 Jest jaranko! Zawsze bardzo lubiłem tę animację.
4
@TankerHunter co?
20
Jerzy Owsiak ogłosił dzisiaj na co będą zbierane pieniądze podczas WOŚP 2025 - tym razem celem przewodnim ma być onkologia i hematologia dziecięca.
Mam nadzieje, że w 2025 pobijemy kolejny rekord :)
twitter.com/fundacjawosp/status/1846501072065433685
10
@Luciano99 "Ja tam się nie będę rozwodził"
@jowita opinia
5
Luka Modrić po meczu z Polską:
https://www.kalisz.pl/storage/image/core_files/2020/5/29/3c78739d91976c4689ab1a76bff0983d/umkalisz/preview/Jerzy-Kryszak_960x960-2.png
1
@Rewolucja123 Bo Polska to nie Barcelona, a te towarzyskie mecze to nie La Liga. Zamykam.