10

Dzieciństwo @Kessie, good times.

twitter.com/arktos0/status/1845074669080138029

82

@Lucyfffer I to jest właśnie ten wyjątkowy moment, gdzie zastanawiasz się czy to troll, czy nie.

11

@Rastafarnianin Konfederacja i szurskie teorie dla idiotów? Stare, znałem.

15

@Kapitan hawk Mamo, tato, dziękuję, że może Wasza praca w jakikolwiek sposób przyczyniła się do tego, że wybrałem Barcelonę, a nie tę gorszą i propagandową część Madrytu. Dozgonna wdzięczność.

5

@Kessie alkohol i narkotyki*

1

@CLS63AMG taktyk

0

@PanMietek b) w związku (narzeczeństwie)
30 :)

3

@Kgorecki2500 Litewka jest świetny, jeden z najlepszych i najrozsądniejszych polityków w ogóle ze wszystkich partii. Jest z mojego rejonu i nawet przed jego popularnością był bardzo lubiany i dużo pomagał.

20

Czyli rozkład jazdy znany...!

0

@tristan87 Dziwnie piszesz "Vinicius"

0

@TheNekro94 Jeden rabin powie tak...

0

@mrboom W sumie racja - nie zwróciłem na to uwagi :)

6

@wojopancer Ja mam inne pytanie: ciekawe jak potoczyłby się los Barcy gdyby zamiast Cruyffa w 73 trafił stary @Luciano99 gdyby nie kontuzja w 72

7

Bramki im. Cristiano Ronaldo - dobitka, tap-in i 2 karniaczki.

twitter.com/FCBarcelona_cat/status/1792178643562618912

7

@Lionel_Messi10 CR w ryk.

2

@Kgorecki2500 Pasibus dobry, smacznego!

1

@adi7adi8 to nie są szlaczki Stefan, to się nazywa DIZAJN

4

@Encore Widzę, że CR sprytnie, ale niech mu ktoś powie, że białe koszulki to tylko w Hiszpanii i Europie pozytywnie oddziałują na sędziów, a nie w Arabii.

Mimo wszystko trzeba przyznać, że grafik uśmiechał się jak projektował - ładne!

4

@Encore Jemu raczej nie jest to potrzebne. Barcelonie w sumie także. To tylko tęsknota kibiców takich jak ja, napędzana irytacją, że pożegnanie Messiego odbyło się tak, a nie inaczej...

PS. Wciąż mam nadzieje, że będzie jakieś pożegnanie na nowym Camp Nou 2026 w meczu Barcelona vs. Argentyna / Inter Miami w Pucharze Gampera. Wtedy każde pieniądze wydam na bilety na ten mecz.

6

@Encore A ja wyobrażam sobie dzisiejszą Barcelonę z Messim w kadrze, coś a'la Xavi 2015. Myślę, że jest to możliwe pod względem sportowym za rok / 2 lata, gdy Messi już będzie naprawdę bardzo blisko zakończenia tej cudnej kariery. Problemem jest natomiast Laporta i stosunki między Argentyńczykiem, a Szwagrami. Ale poza tym - widziałbym Messiego wchodzącego raz na jakiś czas by zagrywał te cudne piłki, czasem zrobił jakiś drybling i dyrygował tempo gry w środku pola by np. uspokoić mecz. To nadal byłoby możliwe w części meczów, nawet w tak intensywnej Barcelonie Flicka.

6

@Luciano99 Czyli myślisz, że nadał by się na zakład w miejsce @Kessie?

1

@Jakchcesz grafika wciąż zajebista
@Kessie tak będzie wyglądać Sosnowiec gdy prezydentem Polski zostanie Rafał Trzaskowski

1

@4drian0 Jest jaranko! Zawsze bardzo lubiłem tę animację.

4

20

Jerzy Owsiak ogłosił dzisiaj na co będą zbierane pieniądze podczas WOŚP 2025 - tym razem celem przewodnim ma być onkologia i hematologia dziecięca.

Mam nadzieje, że w 2025 pobijemy kolejny rekord :)

twitter.com/fundacjawosp/status/1846501072065433685

10

@Luciano99 "Ja tam się nie będę rozwodził"
@jowita opinia

1

@Rewolucja123 Bo Polska to nie Barcelona, a te towarzyskie mecze to nie La Liga. Zamykam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?