macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Dobra, znowu mi drgnął. To w sumie już norma przy Barcelonie Flicka.
4
Świetna akcja przed tym karnym tak w ogóle, super się to rozwijało.
1
Ależ się stęskniłem za tym... lecimy Panowie!!!
2
@AlexDark00 xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Jesteś niepodrabialny. Uwielbiam La Bambę za takie komentarze.
1
@FcPortoFan1999 Jak Portugalia nie ogarnie MŚ 2026 (gdzie CR na pewno wystąpi by męczyć swoją grą), a Argentyna wygra kolejny raz MŚ to taki scenariusz nie jest nieprawdopodobny :)
CR już ma zrypaną psychikę, a co dopiero wtedy.
3
@Patriskos Byłoby zajebiście - najważniejsze i tak jest dobro całej drużyny.
0
@PizzerMan Podbijam!
3
Michał Leja dodał kolejny odcinek serii "Z kartki", tym razem znowu z Piotrkiem Szumowskim :)
Będzie co oglądać po meczu - Leja i Szumowski mega do siebie pasują na scenie i mają świetne porozumienie.
2
@agaFCB bo widział jak @Luciano99 całuje @jowita i mu się niedobrze zrobiło
7
@AmigoBlancos Widać drużyny z Madrytu tak mają ^^
5
Jeśli Barcelona zagra dzisiaj tak jak zwykle za Flicka, to znów będzie można uznać, że FC Barcelona na ten moment gra najlepszą i najładniejszą piłkę.
Ani City, ani Bayern, ani tym bardziej Real nie gra takiej piłki jak Barcelona. Na ten moment.
No i życzę sobie i Wam bym nie musiał odwoływać tych słów dzisiaj, a tym bardziej w środę, czy za tydzień, bo jakiś piłkarz stwierdzi, że sfauluje w 20 minucie na czerwoną kartkę, albo bramkarz sobie poda do partnera, który ma 3 rywali na plecach...
Tak czy siak:
#InFlickWeTrust
4
@Jakchcesz Nie wiem, ale ok. 23 to na bank będą przeorani przegrywy.
12
@Kondziubarca "Polski internet pluł by jadem miesiącami"
Przecież to jest dzień jak co dzień na wielu polskich social mediach w kontekście Messiego.
11
Celta w podstawowym składzie prawdopodobnie ogarnęłaby dzisiaj ten Real. Jeśli za tydzień zagramy tak jak do tej pory za Flicka, czyli z mądrym i intensywnym pressingiem oraz z koncentracją nie popełniając głupich, indywidualnych błędów jak zwykle w kluczowych momentach na przestrzeni ostatnich lat to wygramy El Clasico. To będzie wielki test dojrzałości tej drużyny pod względem koncentracji.
0
@Encore Czymie Enkor, czymie...
1
@Encore Ok, ale wciąż...
0
Obrzydza mnie ten minimalizm i pragmatyzm Realu.
1
@Lanosss Dobra, mam parę pytań:
1. Jest to ostatni mecz w regularnym sezonie Interu Miami?
2. Koronacja jest za zdobycie Supporters Shield czy coś takiego, czyli prymitywnie mówiąc za pierwsze miejsce w tabeli regularnego sezonu?
3. Czy Lionel Andrés Messi Cuccittini zagra w tym meczu?
4. Kiedy zaczynają się te playoffy by Inter Miami zgarnęło wszystko za cały sezon ligowy?
Będę wdzięczny za odpowiedzi mordeczki, yo!
0
@Sebastian7 10:9
0
Ale to jest piękne. Od jutra bierzemy ich wszystkich na mięciutko.
twitter.com/ryghtan/status/1846965523931975738
1
@messi33 50 - 60
4
Kanały Venomous Art i Veno TV to jedno z najlepszych co się przydarzyło na polskim jutubie w ostatnich wielu latach. Świetne materiały dla kogoś, kto z pająkami miał (właśnie - miał) kosę.
1
@mekston Ładniejsze, żywsze kolory co pewnie w badaniach przełożyło się na lepszą eksponacje w social mediach - pierdoła, ale na plus :)
4
@Luciano99 Mądrego to aż miło przeczytać
2
@Adran360 Zero zaskoczenia.
2
@Adran360 Czy był już w tym meczu jakiś karny dla Realu Madryt?
3
@tomek8756 Czyli tak mówi, bo u niego to dzień jak co dzień.
6
@tomek8756 Oksymoron prawie tak absurdalny jak chuda @jowita
4
@Comentateiro "którzy rzekomo są doskonali w wyjaśnianiu innych."
15
@Aragorn33 W sumie przerażające i śmieszne zarazem, że taka postać ma tylu zwolenników... w Polsce. Psychiatryk.