macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@insp1re Tutaj totalnie tego nie wyczułem, ale możesz mieć rację ;)
6
Przy całej mojej sympatii do Ćwiąkały, to tutaj mocno śmiechłem.
Pół drogi roz****e, jakieś zwykłe budynki z lewej, z prawej kawałek puszki na konserwy i ogólna szarość.
"Ładnie tu" :D
twitter.com/cwiakala/status/1849827198477201696
1
@FCB_dimiC priv
3
@FCB_dimiC spokojnie, trzymam go
2
@Kgorecki2500 Wow, przepiękny. Smacznego!
5
@Lionel_Messi10 Łysy mi przypomina Caballero z którym swego czasu Barcelona miała trochę problemów :P
2
@Lionel_Messi10 @mekston Haha, w pięknym momencie to napisałem :D
#ekspert
Tak czy siak jeszcze sporo czasu.
2
@mekston Mimo wszystko to ogarną, póki co Atlanta nie istnieje, zero okazji. Ale ofc może się to odwrócić, piłka klasycznie bywa nieprzewidywalna.
7
2 słupki Interu w tym jeden Leo. IMO będzie to raczej łatwe zwycięstwo Interu, wchodzą tam jak w masełko. Fajnie się to ogląda :)
2
@mekston Messi lub Suarez to biorą na mięciutko
1
@Encore Co Ty Enkor z jakimś koszem wyjeżdżasz jak GOAT mecz gra, uspokój sie
4
@Lionel_Messi10 Zupełnie inna intensywność i zupełnie inny poziom niż w Europie, moim zdaniem nie ma co porównywać. Ale na MLS - bardzo fajnie się ogląda Inter Miami i mają na pewno dużo jakości i kreatywnych rozwiązań mimo wciąż moim zdaniem średniej obrony :)
3
Prawdziwy GOAT zaczyna swój mecz. Jedziemy Panowie!
EDIT: SUAREZ 1:0!
2
Przypominam tylko, że jedyny i prawdziwy GOAT gra za 1h.
@Popitek12 oglądasz?
0
@Hosh Po prostu dzisiaj zagramy 16 vs 11
1
@JimMorrisonFCB Wyższa Szkoła Melanżu lepsza
1
@Miszak jakie studia jak on ma juz robote załatwioną u @Luciano99
1
@Popitek12 Na pewno nie w stronę Kapitana Grzmota.
10
@KrychaFCB Pięknie zadziałało, prawie się popłakał :D
twitter.com/EduCamavinga80/status/1849855281406279774
2
@ViscaBarca123 trzeba przyznać, że za***ał ekskluzywnie
11
@Janas11224 "Koniec z DNA Barcy"
A ja totalnie się z tym nie zgadzam. Ludzie nie ogarniają czym jest DNA Barcelony. DNA Barcelony to nie jest bezpłciowe granie po obwodzie. To nie jest brak pomysłu na kreatywne rozwinięcie akcji. DNA Barcelony to wielka pasja, kreatywność, wybitna technika, wysoki, agresywny pressing, utrzymywanie się przy piłce i dominacja. Tak właśnie gra Barcelona Flicka i poza drobnymi zawahaniami związanymi z utrzymywaniem się przy piłce (co IMO wynika bardziej z braku odpowiedniego doświadczenia i kontuzji niż z założeń) to wszystko inne się zgadza. Dlatego nie zgadzam się, że to koniec DNA Barcelony, a wręcz przeciwnie - dopiero teraz jest to DNA widoczne na boisku.
5
@AFA A prawdziwy GOAT dzisiaj gra w nocy o 2:30?
0
@PizzerMan Dobrze :)
Po raz pierwszy od wielu miesięcy położyłem się po 22 co jak dla mnie jest wręcz przedziwne i spałem ponad 15h... Więc fajnie się wyspałem. Poza tym dzisiaj luźniejszy dzień, w końcu.
A u Ciebie jak tam mija dzionek?
2
@PizzerMan Podbijam!
6
@tribo Raczej Eleven, Święcicki podczas meczów daje moim zdaniem większy power.
0
@JimMorrisonFCB Dobra cena IMO jak na taką konfigurację. Skąd macie prąd?
0
@pikass14 2 osoby, ale pracujące zdalnie przy kompach - ok. 280 zł.
2
@tomek8756 Bardzo różnice - jestem głównie zależny od siebie jeśli nie ma jakichś spotkań z klientami czy coś. Projekt ma być oddany na jakiś termin, a kiedy to będę robić to już ode mnie zależy, więc czasem w nocy, by mieć następny dzień wolny, czasem w standardowych godzinach - różnie.
1
@SelloutCrowd @Rust_Cohle Tutaj faktycznie słabe zachowanie Penii, nie zarejestrowałem tego podczas meczu.
5
A teraz pomyślcie sobie, że zamiast Raphinii lub Yamala biega sobie Dembele.
twitter.com/Jiji_Byte/status/1849377173385195812